Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam calusieńkie Raszpelkowo. :)

    [​IMG]
    My już po kolacji Wigilijnej. Nareszcie chwila na odrobienie zaległości na farmie i w czytankach.

    Miłego świętowania wszystkim życzę.
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witajcie moje Kochane Raszpelki i nieliczne męskie Rodzynki!! Z całego serducha życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia takiego zwykłego, codziennego..i teraz w Święta i w calutkim Nowym Roku :))
    Moi bliscy odjechali, mamuś przeszczęśliwa właśnie zasnęła, koty objedzone rybką z Wigilii też kimają, a ja mam chwilkę dla siebie, wszystkiego fajnego, moje miłe :))
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wesołych Świąt wszystkim:) !!! I mało bolących brzuszkówxD
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam Świątecznie :) To teraz kochani zastawiamy stoły jadłem :D :D :D Ile kto może niech je ale bez przesady, dbamy o nasze kalorie :D

    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Miłego świętowania na dalszy czas. My za chwilę wyjeżdżamy do córci...
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja tam o kalorie się nie martwię, tylko co innego:pxD Oczywiście nie chodzi o boczki;)
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz 122qwazi lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i życzę miłego świętowania [​IMG] Wczoraj wieczorem goście się rozjechali a dzisiaj błogie lenistwo !!!!
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A my dzisiaj też leniuchujemy xDxDxD.
    A tak w ogóle witam wszystkich i życzę miłego świętowania w drugi dzień świąt.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi dzisiaj brzuch nie odpocznie i będzie na to miał tylko 2 dnixD Dzisiaj do drugiej babci, 2 dni wolnego a potem do tejże babci aż do 2 albo 6 stycznia:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2018
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  10. ggrzeczna

    ggrzeczna Forumowy żółtodziób

    Witam Raszpelki hehehe weszłam tu 1 raz i ciesze się,ze jest takie Forum.Pozdrawiam i będę tu zaagladala.
     
  11. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Witam Wszystkich po Świtach , a teraz czas na odpoczynek:D

    Kawę przyniosłam i życzę miłego dnia:)


    [​IMG]
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Raczej na dojadaniexD
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Święta, Święta i po Świętach.... ja po pracy więc zero odpoczynku...
    Dziś cały dzień leje i leje a Święta były piękne białe

    Ewent rozpoczęty... jak zwykle sporo siania

    Życzę poświątecznego leniuchowania i zostawiam kawkę

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie było tylko błotoxD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Hejka, witam wszystkich:D
    Pięęękne były Święta, a pogoda jak na obrazku:inlove::D
    A teraz jejuuu, jakiego strasznego lenia mam! Nic a nic mi się nie chce, tylko się wyleguję z książkąxD
    Ciekawostka, czy i kiedy mi to przejdzie...;);)
    Zdrówka i miłego wieczoru życzę:D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    mi też nie chce a lekcje robię, bo od jutra do 2 lub 6 stycznia u babci jestemxD
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie :) Ja lenię się do sylwestra :D Dziś zrobiłam sobie pazurki a nuż się jakaś imprezka trafi :D Miłego wieczorku :*
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja mam też lenia. Wczoraj mieliśmy wyjazd do lekarza i rejestrację na TK, jak wróciliśmy to była 19 ta. Cały dzień poza domem, a dzisiaj nic mi się nie chce, leń totalny mnie ogarnął.
    Zapraszamy jak najczęściej, napisz jak Ci na imię :):):)

    Dziewczynki życzę Wam wszystkim i Tobie Tomku !!!

    [​IMG]
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję:) A do babci jednak jadę z cciocią wujem, ojcem i przyrodnią jutro pewnie w okolicach południa, więc dziś do wieczora lekcje a potem pakowanko;) A w niedzielę to normalnie cała rodzina się zleci:p Tylko brata ojca z żoną niestety zabraknie:( No ale na Wigilii byli sami z tamtą <żony> rodziną i był wuj <brat dziadka> ;)
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko wszystkich ... kolejny dzień leje i leje ... i to ma być zima ? ...:)
    Ewent pomału do przodu- bez bonusów i na 4 polach.. już dość tej demolki na farmie... ile zrobię tyle zrobię- jakoś nie mam weny przy końcu roku

    Udanego popołudniowego wypoczynku życzę

    [​IMG]