Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam zapracowane dziewczynki [​IMG] Pięknego dnia życzę !!!!! Odpocznij parę minutek przy kawce !!!!
     
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzięki, Danusiu:inlove:, bardzo dobry pomysł, usiądę sobie i połapię się z rozumem;)xD, co zrobione, a co jeszcze trzeba:D.
    Miłego dnia wszystkim:D
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie ... na noc mróz się bierze, już -6 za oknem
    Jutro zaczynamy kolejny ewent

    Miłego środowego popołudnia życzę

    [​IMG]
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani :* Taka zalatana jestem że na nic czasu nie mam. Nie wiem czy rozgrzebywać ten dzisiejszy event, w domu mnie nie będzie to na pewno nie skończę :(
    Miłego życzę i stawiam dziś kawusię :D

    [​IMG]
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam dziewczynki [​IMG] Wszystkie zabiegane i zapracowane !!! Nie mają czasu na kawkę !!!!! Chwilkę posiedzę i dalej biorę się za robotę !!!!
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Oj tak Danusiu :) W domciu zapach pieczonego mięska, zaraz ciasta trzeba piec i na nic nie ma czasu :D Ale co ja Wam piszę jak Wy robicie to samo :D Miłego dzionka życzę i chwilki wytchnienia przed świętami :)
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Chociaż na chwilkę, bo naprawdę człek zapracowany, zalatany, że czasu brak. Na dodatek jeszcze wizyty u lekarzy a czas ucieka i święta tuż, tuż....dzisiaj cały dzień siedziałam w kuchni, jestem obolała. Pozmywał PM, ja teraz resztę, ale i tak trzeba będzie gruntowniej ogarnąć po wszystkim... Dobrej nocki wszystkim..
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na mały odpoczynek przy kawce [​IMG] Pięknego dnia życzę !! U nas pada i wieje aż się nie chce wychodzić !!!
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    Dziękuję za kawkę. W realu własnie dopijam i zabieram się za gotowanie.
    Na ostatnich zakupach byłam, bo mi kilka pomysłów przyszło do głowy. Jednak w natłoku tego wszystkiego nie ma tego, co potrzebuję. Zwykłych płóciennych białych serwetek, granatowych bombek (takich bez wzorów), czy białych koszyczków wiklinowych. Serio tak duże mam wymagania?
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam zapracowane ludki

    Jakie to głupie, że wczoraj sprzątałem i dzisiaj też muszę. chociaż starsza siostra wczoraj nic nie zrobiła:sleepy:
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu wiem o czym piszesz, ja od półtora roku mam ten komfort że wrzucam do zmywarki ale gary czy jakieś inne pierdułki trzeba ręcznie niestety. Dziś piekę ciasta, wyję z bólu i robię cokolwiek pomalutku, kręgosłup już nie reaguje na leki przeciwbólowe :(

    Miłej nocki życzę......
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mnie złapało takie przeziębienie, którego nie mogę nijak od czwartku wyleczyć - ano spaniem, ani Gripexem tabletkowym.. Zobaczymy jak sprawdzi się GripActive, bo to jedyna nadzieja:(
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Krasnalu jak ja bym miała przeziębienie a nie takie bóle to bym się chyba radowała! A tak.....
    Miłego dzionka kochani :*
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Łączę się w bólu Madziu. Zastanawiam się właśnie, czy jest coś, co mnie nie boli. Ale chcę dzisiaj jak najwięcej zrobić, żeby jutro mieć więcej czasu dla bliskich :)
    Dziś nawet nie mam czasu tych kilku wpisów na forum poczytać. Ale prawie każdy w tym czasie przedświątecznym tak ma.

    Jak już tu jestem, to życzę Wam spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt :)
    [​IMG]
     
  15. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję:) Zwłaszcza zdrowie się przyda:D
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    [​IMG]

    Zdrowych i radosnych Świąt:inlove::inlove::inlove:
     
    Alicjanastka, madzia6310 oraz MOD_DaMa lubią to.
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    [​IMG]
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Dla Wszystkich !!!