Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    No coś Ty? Szkoda Tajgusi :p

    Piękne psisko do kochania. Lepiej powiedz, gdzie i kiedy można ją wymiziać :inlove:
     
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Cudna piesa:D
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie pamiętam dokładnie, ale w tej historii podobno umarł pies:cry:
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz 122qwazi lubią to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Mówisz, że Tomek zanatto kościsty?:p Może faktycznie się nie nadawać. :p:p:p No ale "pogadać" na Niego może.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem niesmaczny:p Sam szkielet w sumie, taki jestem chudyxD
     
    Alicjanastka, 122qwazi oraz wiktaratuj lubią to.
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To na długie noce, żeby miała co poglimać. :pxDxDxD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W nocy to ona zapewne śpi:pxD
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ależ ta Tajgusia jest cudna :inlove::inlove::inlove:, bardzo mi się podoba, ale bym się poprzytulała :):DxDxDxD
     
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w tę brzydką zimną sobotę....błoto deszcz i duży wiatr

    W ewencie śnieżnym jestem w trakcie trzeciego wyścigu

    A w Wieńcu Zosi zostały zadania w trzeciej misji.... i dalej do przodu by mieć to juz za sobą

    Życzę wszystkim dużo zdrówka i przyjemnego weekendu

    [​IMG]
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka !!! Dzięki bardzo za kawusię. U mnie też mokro, buro i ponuro a do tego ten porywisty wiatr, aż w domu w okapie blaszki pukają. Życzę miłej soboty wszystkim....
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry

    W Wawie chyba dzisiaj jakieś -5 stopni (przez okno czuję otwarte, ale nawet nieuchylone) :cry:
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj chyba niemożliwe, u mnie +7,1 st. na termometrze i nawet chwilowo słoneczko wyszło xDxDxD
     
    122qwazi, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No właśnie to dziwne.. Czułem -5 a było "aż" 8 wg GooglexD
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    O matulko co tutaj tak puściutko, miłej niedzieli życzę, u mnie cały czas pada deszcz.
    Zapraszam na kawkę...


    [​IMG]
     
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No właśnie, u mnie też pada, i to całkiem solidnie:(.
    Wczoraj i przedwczoraj chyba mnie rozum opuścił, bo z braku lepszych pomysłów powysyłałam trochę towaru pociągiem8)8)xD.
    W sumie nie wiem po co, bo niczego interesującego w tych ładunkach nie ma, nawet mi się ich nie chce rozpakowywać.
    A dziś siedzę sobie z książką i co spojrzę w okno, to się cieszę, że nigdzie nie muszę wychodzić:D
    Miłego popołudnia przy kawce:D
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Przez cały dzień pogoda pod psem, no tak mówią ;). Ja dzisiaj miałam dzieci, pojechali i wieczór spędzam już sama, trochę lukam w Tv na "Miss Polski" a za chwilę biorę książkę i do łóżeczka. Dobrej nocki Basiu Tobie i całej reszcie co dzisiaj zaglądała i nie zaglądała na ławeczkę....
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę w ten deszczowy poranek [​IMG] Ciepłego dnia życzę !!! Wieniec skończyłam w sobotę a w ślizgach został mi ostatni !!!!! Jeszcze jedno tankowanie i będzie koniec eventu !!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2018
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Siemanko, dziewczynki i chłopczyku:D, słońce u mnie świeci i od razu humorek lepszy;):D. Dobrze, bo z racji przejściowej (na szczęście:)) kulawizny coraz bardziej opuszcza mnie wrodzona słodycz i charakter mi się kiepści;)xD
    Słonecznego dnia życzę:D
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam popołudniowo, dalej mokro i ponuro, czasami wyjrzało słoneczko, ale na krótki momencik. Basiu zdróweczka.... Wszystkim miłego wieczorku :)
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam wieczorową porą i zapraszam na kolacyjkę [​IMG] Przed południem przestało padać a ja zajęłam się myciem okien !!! Pozbyłam się lenia !!!! Okienka czyste i firaneczki też zawieszone !!! Event skończony !!!! A teraz rączki mnie bolą !!!! Miłego wieczorku !!!!
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.