Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim i miłej niedzieli:)

    O 20 zbieram bananowce i to coś, co posiałem na 7 h (chyba kaktusa). Mam nadzieję, że wyleci mi te 200 parę obiektywów i 69 aparatów;) Z eventówką wreszcie koniec:D
     
    wiktaratuj, Alicjanastka oraz RosesFarm lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też chcę xDxDxD zrób jakieś zdjęcie to wrzucisz i popatrzymy xDxDxD
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Zapraszam na poranną kawkę !!!! Event skończyłam !!!!
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Dzięki Danusiu za kawkę , gratuluję ukończenia i również melduję zakończenie eventu. :) A z uwagi na to iż wysiorbałam Twoją kawusię to zamówiłam dla następnych co przyjdą po nas....:p
    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Bardzo dziękuję za obie kawki. W realu jedna wypita a już myślę o drugiej :p, ale chyba najpierw wyskoczę na zakupy. Pogoda mokra, siąpi deszcz i nie chce przestać. Po południu albo wczesnym wieczorkiem wybieram się do córci na pazurki, jutro zaś lecę do fryzjera farbować moje siwki :):DxD. Miłego dnia..
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zakupy nie zając, nie uciekną. Lepiej napij się gorącej kawy. Rozgrzejesz się od środka i nie będziesz tak chłodu odczuwała :)
    Fryzjera też powinnam odwiedzić, ale muszę go najpierw poszukać. Mój ulubiony salon fryzjerski zamknęli na czas remontu. Człowiek się przyzwyczai do takiego jednego miejsca i potem jest problem ;)

    Miłego poniedziałku i całego tygodnia :)
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wiesz, że też tak mam. Kiedyś chodziłam ok 20 lat do jednej fryzjerki, ale zachorowała poważnie i musiała zakład zamknąć. Potem szłam raz tu, drugi tam, ale jakoś nic mi nie pasowało. Kilka lat temu otworzył się salon na mojej ulicy i to dosłownie dwa domy ode mnie no i tam jest ok. Już parę lat biegam właśnie tam :D. Jutro chcę się wybrać do kuzyneczki na kawkęxDxDxD. A fryzjer w środę coś mi się dni pomieszały ;):DxD.
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzieńdoberek Raszpelki :)

    Evencior skończony, wyjątkowo wlókł sie jak flaki z olejem ;);)
    Może macie przepis na jakiś dobry wypróbowany piernik ? jak tak to ja poproszę przepis/y bo w tym roku chcę wprowadzić jakieś zmiany w świątecznych słodkościach.
    Lecę poczytać do zgaduli co tam się szykuje bo lubię być przygotowana na nowe wyzwania :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2018
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. Pomalutku wracam do siebie, w czasie choroby spać nie mogłam to chociaż eventy porobiłam :D ale mieszkanie to chyba będę ogarniać do samych świąt, bałagan wnusio zrobił na maxa.

    Miłego tygodnia wszystkim życzę.....
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Skąd ja to znam xDxDxDxDxD jak moja wnusia wyjeżdża to też muszę ogarniać całą chałupkę, a w piątek przyjedzie xDxDxDxD i jeszcze mówi, że jak będą ferie i nie będzie chodzić do przedszkola to na całe ferie do babci przyjedzie i na całe duże wakacje też xDxDxDxDxD.
     
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem... ewent na wyspie zakończony
    Wczoraj zmarzliśmy na spotkaniu z Mikołajem- troszkę to trwało zanim zapalił tę nasza choinke w mieście i wszelakie swiąteczne girlandy.. Wieczorem temperatura spadła a dziś rano biało- wszędzie śnieg...W południe go już nie było bo cały dzień padał deszcz....

    A to migawki z mojego miasta
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Spokojnej nocki życzę
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2018
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja już mam takie kudły za przeproszeniem, że też muszę zapisać się do fryzjera:p Gdyby tylko dzisiaj tak nie padało8)

    Dobranoc

    PS. Pół biedy jak małe bałagani:p Gorzej jak stare, zbyt zapracowane koniexD
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] U nas +7 stopni !!!
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam.
    Danusiu dzięki za śniadanko i kawusię, ależ pysznie to wygląda :p:D
    Ewuś pięknie miasto udekorowane, ślicznie wygląda xDxDxD.
    Ja dzisiaj już na 7 mą leciałam do kościoła bo była za koleżankę msza. O 13 tej. wybieram się do kuzyneczki na małą czarną :D:D. Na dworze mży, ale dość ciepło. Miłego dzionka wszystkim życzę.
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Tomku coś dla Ciebie :D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hihi..

    Dzisiaj chciałem się zapisać i mi się nie udało, bo chyba wcześniej zamknęli salon, bo zamiast o 20, to o 17:30xD Ciemno tam strasznie było:p Chyba, że fryzjerka się ulokowała u kogoś w domu no, ale domofonu też nie było (przynajmniej na moje oko) xD
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Wczoraj dopadł mnie leń i nie chce odpuścić !!!!!!!!!! Tyle roboty a mi się nie chce robić !!!!
     
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Danuś, to właśnie dobrze, teraz sobie parę dni odpocznij, sił nabierz. Leń wie co robi, widać ci taki odpoczynek już był potrzebny!;)
    Ty pomyśl, co by było, gdyby cię tak dopadło tuż przed Swiętami!8)
    Do wszystkich dziewczynek prośba: gdyby komuś został niewykorzystany prezent, to pięknie proszę o obiektyw na nick: Rosemerta :inlove::inlove::inlove:
     
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Miłego popołudnia życzę wszystkim

    [​IMG]

     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Dzięki Danusiu za piękne podane śniadanko i kawkę.
    Ja dzisiaj mam też lenia, nic nie robiłam, tylko małe zakupy i byłam u fryzjera farbować włosy. Wczoraj pojechałam do kuzyneczki na kawkę i też dzień zleciał. Jutro muszę pójść do Urzędu Miasta, a ponoć ma padać deszcz, nie będzie się chciało wychodzić z domu, ale jak trzeba to trzeba. Miłego wieczorku i spokojnej nocki wszystkim życzę.