Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A wiesz, że ja też bardzo lubię rosyjski:p Ale teraz nie mam motywacji do nauki niestety:( Teraz "liżę" francuski, ale to r strasznie dziwnie mówią.
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dzionka życzę [​IMG] Na jakich polach siejecie w dozach ???? Nie wiem czy dobrze zrobiłam zmieniając duże pola na te malutkie ???????????
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie robię dożynek.

    Dobry.
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  4. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ja nie zmieniałam, malutkie są korzystne, kiedy działają wspomagacze, a tu tylko woda i nawóz (qpa znaczy)... No i malutkie tego nawozu potrzebują a potrzebują, a dziś jeszcze Pełnia i też trzeba będzie podsypać... Na TOP to ja się nawet nie mam co wysilać, ale co zrobię, to moje;):p:p
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja sieję na małych, też się nie spinam, walczyć o miejsce w 3000 nie będę, za cienka jestem.... Ale kucyka będę miała, jeszcze trochę musiałam dosiać eventówki, no i jeszcze kilka dni zostało do końca. Lecę na zakupy, miłego dnia...


    Ps. Dobranoc Wszystkim. Ławeczka pusta...Do juterka.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2018
  6. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Hejka o świcie:D
    Ja tylko na tym polu specjalnym mam duże i po kątach trochę małych;), bo tu nie mam wyjścia:(. Cała reszta też w małych, bo bym się chyba musiała tępym szpadlem zarąbać;)xD, zanim bym tych roślinek nazbierała...
    ***
    !!!!!
    Udało mi się myszkę (komputerową!!!;)xD) w kawie utopić!:cry:
    Brawo ja!!!;)>:(:mad::mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2018
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Przychodzę z gorącą kawą w ten mrożny poranek .. Za oknem -4 st ...

    [​IMG]

    Ewent z lupami - wczoraj zdobyłam pnącze a do kawii jeszcze droga daleka
    Dożynki - 3 domki zdobyte
    Miłej soboty życzę

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2018
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. U mnie na razie tak.

    Gierka - nadal 53/100, ale sieję na Super Polach ze wszystkim, co dostępne mimozę (wpadł wczoraj nareszcie bonus +100% na żniwa na dobę!). Ale sadzy tylko około 300 jak na razie a potrzebuję ponad 2 tysie.. Było nie żałować laptopa herbatą, to bym miał +16 same albo +25 jakbym se myszkę kupił... A tak,to mam przeciętnie +5 do +11... A zapasy SNZ ( było 700) tragicznie topnieją.

    Dożynki dopiero wczoraj wieczorem liznąłem:p
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich. Ewcia dzięki za kawkę...
    No Basiu zdarza się, mam nadzieję że wysuszyłaś i działa. Mam kucyka, hura, ale się cieszę xDxDxD. W dożynkach 2 domki zrobione...
    Ja Tomku mam myszę, ale refleks nie ten i + 16 to chyba tylko 3 razy miałam :D:D:D, przeważnie +8
    Miłego popołudnia wszystkim życzę...
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale z lapkiem i myszką lepiej a ja nie mam ani tego, ani tego aktualniexD To sobie zafundowałem sam szlaban dożywotni, psując laptop i zawirusowując sam nie wiem czym tablet8):mad: Do tego ładowarek też nie mam:cry:
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Działa, najpierw suszarką do włosów suszyłam, a potem jeszcze kilka godzin na grzejniku, na wszelki wypadek:D
    A bez myszy to ja jak bez ręki. A już gra na telefonie... Horror>:(. Zdarzyło się kilka razy, kiedy zrobiłam krzywdę laptopowi, no niby farmę się da oporządzić, ale o eventach, czy choćby nawet misjach nie było co marzyć:cry:. W ogóle granie czy tam oglądanie czegoś na telefonie przypomina mi podglądanie przez dziurkę od klucza: niby widać, a całości nijak ogarnąć się nie dajexD;)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A no gra na telefonie bez kombajnu to faktycznie horror... :mad: I granie w te gierki bez myszy też - jak nie masz widoku na cały ekran, to bez bonusu czasowego bardzo często wychodzi a z kolei jak masz to nie możesz trafić w ten przedmiot:mad: I tak źle, i tak niedobrze:cry:
     
    wiktaratuj, Alicjanastka oraz RosesFarm lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Pnącze odpalone ale do kucyków jeszcze brakuje !!!! W TS- ach trafiły mi się kucyki !!!!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze jeden domek do odkrycia !! A dalej nie robię !!!!
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie 1 domek na ukończeniu, 2. na 2 etapie, 2 pozostałe jeszcze nieruszone. Do pnącza brakuje 3 kroki, czyli 13 gier, więc doczłapię jakoś do kawii, a do kucyków się zobaczy.

    Dobry. Jak z drzew nie wyleci sporo sadzy i ze zwierza, to będę figę z makiem a nie floreny...
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Też został mi jeden domek, a może nawet tylko półxD. Strasznie marudnie idzie uzbieranie badylka z tych zwykłych pól8)
    Przypomniały mi się początki Farmeramy;):). Jakoś człek miał wtedy cierpliwość do tego siania kompletnie bez dopalaczy...xD
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu gratuluję kucyków i dzięki za kawkę :)
    Ja też zaczęłam ostatni, ale wlecze się jak flaki z olejem tylko na wodzie i kupie , żadnego przyśpieszenia.
    Miłego wieczorku wszystkim...
     
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani :) Ja już po balu, oczywiście już chora poszłam a teraz umieram (39'C gorączka) :D ale co się ubawiłam to moje :D Jeszcze jedna gra i zgarniam skrzynie z florkami, kucyki mam już i wszystkie domki zrobione :) Miłego tygodnia życzę.....
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!! U nas świeci słoneczko ale jest zimno !! W domku zostało mi tylko jedno zadanie !!!! Madziu kuruj się [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2018
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam.
    Danusiu dzięki za kawusię.
    Ło matko Madziula a Ciebie co tak dopadło ??? Woda z miodem i cytrynką albo imbirem i do łóżka pod kołderkę. Zdróweczka życzę. Kuruj się szybko...
    Wszystkim miłego dnia. Event skończyłam do TOP chyba nic nie oddaję bo za słaba ta moja stodoła...
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie wszystkich ... zimno, mokro

    W ewencie dożynkowym czeka mnie ostatni wkład roślin w czwartym domku i będzie koniec moich Dożynek

    W ewencie z lupami kawia zdobyta--- kucyki i florki nie dla mnie, nie zdążę dojść do zadań z nimi.... mówi się trudno

    Zostawiam kawkę na popołudnie i życzę udanego wypoczynku

    [​IMG]

    Madziu - herbatka dla Ciebie :)

    [​IMG]
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.