Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też zimno, wietrznie i ponuro Tylko w domku ciepełko bo już napaliłam. Muszę iść zrobić jakieś zakupy dla mamusi a nie chce się wyjść w tą brzydką pogodę. Evencik jakoś leci, ale czy uda się dojść do konika ??? Wielka niewiadoma, czarno to widzę, niby mamy jeszcze tydzień, ale ta moja spostrzegawczość to jakaś na bakier, no refleks nie ten co by się chciało, to i tych punktów nie za wiele wpada. Zobaczymy co pokażą następne dni, szkoda, że nie mam kasztanka bo być może trochę by wspomógł. Miłego dnia życzę i trochę lepszej pogody....
     
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Hehehe, a mnie właśnie wygoniło i właśnie przez koty;):). Typowe dla rasowego kociarza: dla siebie wyjść - a zimno, a się nie chce, a coś się wykombinuje z tego co w domu...xD. A jak koty potrzebują, to w najgorszą pogodę kapota na grzbiet i bez szemrania hajda do sklepuxD. Inna rzecz, że jak wróciłam, to od razu pod kocyk wlazłam, a łeb to mam wrażenie, że mi urwało i potoczyło, a pozostałość zamroziło;). I moje kolano czegoś takiego też baaaardzo nie lubi... No więc tym bardziej kocyk, coś do czytania i kot na okładxDxD
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he mój też na nodze leży ale chyba będzie musiał zejść bo zawsze układa się na chorej a swoje waży-.-xDxD
     
  4. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ale jak grzeje!!!xDxD
    To chyba jakaś symbioza, czy tam co; że kot się na chorym elemencie układa, to już wiadomo, ale chory kot też włazi na pańcię i jakoś mu się zauważalnie od tego lepiej robi. Właśnie jeden z moich futrzaków mi wczoraj stracha napędził, znienacka zapadł na przewód pokarmowy, z obu końców była tragedia:wuerg::wuerg::wuerg:. Ale jakoś przeszło, jak z niego wszystko złe wyszło;):D. A dopóki nie przeszło. to jedynym pewnym i bezpiecznym elementem świata był pańciny brzuchxD i tylko tam się uspokajał:)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2018
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziewczynki macie naturalne termofory :) Też kiedyś miałam kocurka, ale samochód przejechał :cry::cry::cry:Takie okłady z futrzaków na obolałe miejsca są super. Lezę do tego sklepu bo nikt za mnie nie pójdzie. Do miłego...
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz wiktaratuj lubią to.
  6. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Alcia, ale jak wrócisz, to jak w cieplutkim domku ci będzie przyjemnie:D:D
    A futrzaka sobie spraw koniecznie:);), jak się toto uwali na/przy człowieku i zacznie kołysankę mruczeć, jakoś tak się człekowi lepiej robi:)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie to co pieseł, którego jak chcesz zagonić do pokoju z korytarza (mój już wtedy zaczyna marudzić). Ale o dziwo jak chce na dwór to nie skrobie w drzwio_O A wredne to to strasznie-.-
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj tak w domku ciepełko, już się ogrzewam przy popołudniowej kawusi :D:D:D. Moje kotki wspominam miło. One sobie wychodziły z domku kiedy chciały i wracały wołając pod drzwiami żeby je wpuścić, tylko ta szosa 4 m od domu. Niebezpiecznie, a auta jeżdżą i kierowcy nie uważają, trzeba by na smyczy....
     
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No to podobnie jak u mnie, od frontu mam drogę z ciężarówkami i też się zawsze bałam, jak dłużej nie wracały:(, choć po drugiej stronie ogrody, plenery i można grasować;)
    A teraz siedzą w domu, szlaban mają do wiosnyxD
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ha! kawia zgarnięta, do pnącza brakuje jednej gierki więc za 4 godziny bedzie moje :) kuuuuucyki idę po was !xD
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Trzy razy próbowaliśmy mieć kotka, mówiłam do trzech razy szt. Zawsze 2-3 lata i koniec. Chyba nie chcę więcej płakać po kocurku czy piesku. Mieliśmy też kundelka przez 12 lat. Zobaczymy za jakiś czas czy coś weźmiemy ??? Mąż mówi, że kiedyś tak...
    Gratuluję !!! Jeszcze mamy 6,5 dnia, może się uda co ??? Tego Wszystkim życzę. Miłego wieczorku...
     
    Ostatnie edytowanie: 21 listopada 2018
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorowo:) Zazdroszczę Wam tych kotków i piesków :( Ja swojego piesia musiałam wydać, (wnusio alergik) :( a tak mi go brakuje nawet po latach.
    Tomku podobno zwierzęta upodabniają się do właścicieli xD ;) xD

    Co do eventu, daleko mi jeszcze do wszystkiego :(
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Milusie są zwierzątka. Dobrej nocki wszystkim życzę. Idę do łóżeczka poczytać. Dobranoc...
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam [​IMG] Dziewczynki ale dbacie o te krzaczory !!!!! U mnie też jeszcze dużo brakuje do pnącza !!!! Przypominam dzisiaj zaczynamy dożynki !!!!!!!!!!!!!!!!
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Dzięki Danusiu za kawusię. Miłego dnia wszystkim życzę...
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A bo zaraz siekierką i karczowaniem straszysz;)xD
    Kolejny dzień zimno i wieje i taaak sięęę nieee chceee wychodzić...xDxDxD
    Młoda dziś zadzwoniła, zmienia pracę, wreszcie na zgodną z wykształceniem (filologia rosyjska), dwa lata od dyplomu tak łapała jakieś dziwne zajęcia, byle jako tako płatne (kredyty!), teraz może będzie robić to co lubi:)
    Dziewczynki, nawet prawie słońce widzę!xD To może się wreszcie ruszę, bo jakieś zakupy zrobić trzeba.
    Miłego dnia:)
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę słoneczka, u mnie nie widać. A mi się nie chce wychodzić, ale jutro już na 100% będę iść, dzisiaj zrobię sobie labę :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Takie to i listopadowe słoneczko;), tyle że w jednym miejscu chmury cieńsze i widać żółte kółkoxD, ale dobre i to:D
    Też bym nie wychodziła, ale ostatnią kawę rano zaparzyłam i mleka też mi zabrakło, a bez tych dwóch rzeczy nie ma dla mnie życia8)8)8);)
     
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich- jak dawno tu nie pisałam....:)
    Dziś wyjątkowo piękna pogoda, słonce świeci, za oknem 0 st.....

    W ewencie jestem na pozycjach 24/63m , zatem do kawii jeszcze daleko... o kucykach nawet nie marzę.. słabo idą mi te zadania- prawie każde za 55 pkt... ech... nie dajmy się zwariować

    Zostawiam kawkę i życzę miłego popołudnia

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ewcia dzięki za popołudniową kawkę... A te zwierzaczki mają swój rozumek, mądralińskie....