Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry dziewczynki i rodzynku.... zimno się zrobiło, a mnie już z nosa leci... za oknem siarczysty mróz -4 st....he he :)
    Jakaś zabiegana ostatnio jestem, na farmę wpadam przelotem....kiedyś ten czas jakby wolniej płynął....

    Dziewczynki, dziękuję za prezenty, wymiany- Danusiu, zwłaszcza Tobie...obowiązki nie pozwalają by dłużej posiedzieć na forum czy w balonie ( co do balonu u mnie- to dziś już nikt nie oferuje róży pustyni czy wierzby całolistnej - a wczoraj jeszcze mnie gdzieś coś mignęło przed oczami )...

    Madziu- pamietam, że wcześniej wysyłałam ci jakieś stare różowe zagrody- coś jeszcze ci z nich potrzeba?- może akurat mam- przejrzyj szybko

    Jeszcze 50 neonowych serduszek mi brakuje i bedzie koniec hodowlanego.....w drugim narazie ciągle zbieram ewentówke

    Zyczę wam przyjemnego weekendu

    [​IMG]
     
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ewciu wkleję co pisałam wyżej :D jakie mam neonki: kaczuszki, chlew, kozy, indyki, psy, nietoperze, stajnię. Może ma ktoś na zbyciu różowe kury? (o neonach nawet nie marzę) No masakra ile te węże ich połykają, nie nadążę rozmnażać :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzisiaj wybieram się z dziećmi na zakupy do Galerii, to zejdzie do wieczora xDxDxD. Jak zięć wróci z przeglądu /auta/ to wyruszamy:D:D:D. Dzień zleci szybko....Jeżeli chodzi o event to bardzo powoli, sieję i zbieram, coś ukręcę i coś poszukam, ale ze spostrzegawczością u mnie kiepsko :sleepy::):DxD, ale to nic bo jest jeszcze dużo czasu, a nawet bardzo dużo, tak myślę. Miłej soboty wszystkim życzę...
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dziewczynki bardzo dziękuję za prezenty, jesteście cudowne :*

    [​IMG]



    Z kawą o poranku przylazłam a tu cisza :D Miłej niedzieli kochani i owocnego szukania tych fantów :D U mnie już jakoś lepiej, nawet raz zatrzymało się na +11 :D
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2018
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wiatam i zapraszam na kawkę i ciasto !!!! [​IMG] Pięknej niedzieli życzę !!!! Brakuje mi neonowych serc !!! Jak je zdobywać ???? Spotkanie rodzinne udane . Tylko czemu tak szybko leci ten czas ???
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Nie mam pojęcia, mi chyba wypadają z upraw bo sąsiedzi ślą inne cuda :D
     
  7. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Z zagród podobno lecą
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Dzieci pojechały, zrobiło się cicho i pusto, faktycznie czas szybko leci. Danusiu z zagród, można postawić na Baha.... Wpadłam tylko powiedzieć dobranoc i idę do łóżeczka poczytać, jutro muszę ogarnąć chałupkę po moich ludkach. Kolorowych snów....
     
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam poniedziałkowo :) Alu zawsze tak jest, czas z rodziną lub znajomymi płynie niemiłosiernie szybko. Człowiek nie ma czasu myśleć o chorobach, zmartwieniach a już wnuki to rozrywka na maksa :)
    Nie wiem jak Wam ale mi jakoś marnie idzie ten evencik, mam 15/48 dopiero. Gdzie tam jeszcze do pnącza i kucyków??? Jakieś to nierealne dla mnie.
    Zapraszam na poranną gorącą kawusię (lub herbatkę) przy temperaturze +1'C :D

    [​IMG]
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , chwytam kawkę i lecę dalej wyszukiwać przedmioty !!!! Do tej pory tylko siałam i zbierałam !!! Ale też mam wątpliwości czy zdobędę kucyki a dla nich robię event !!!!!! Miłego dnia Raszpelki !!!!!!!!!!!!!!
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź mnie nie dołuj.. Ja mam 11 na 100 gierxD:cry: A prawa strona wcale nie lepiej..
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dzieciaczki.
    Zapraszam na kawkę południową bo już mi majaki przed oczami latają od tych cyferek. :p
    [​IMG]

    xDxDxDxDxD

    [​IMG]
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Nie siedzę non stop przy kompie, brak czasu. Lewa strona 38/40, prawa 2 372/2 375
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki i Tomku. Do kucyka strasznie daleko, ale jeszcze mamy 9 dni do końca to może się uda, u mnie ze spostrzegawczością i refleksem słabo, a w ogóle brakuje mi wypadajek, muszę chyba na noc coś długorosnącego posiać. Jest tak zimno a ja muszę jeszcze wyjść na różaniec, sąsiad zmarł /68 lat/, poleciałam po kwiatki, jest bardzo chłodno to wstawiłam w garażu do wody i nie będę już jutro przed pogrzebem latać tylko z domu prosto do kościoła. Życzę miłego popołudnia.....
     
    RosesFarm, rozaagata oraz wiktaratuj lubią to.
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam o poranku.
    Alu tacy młodzi ludzie umierają, u mnie wiek 45, 47, 52 lata, życie jeszcze przed nimi było. Czasami brawura wychodzi ale to sporadyczne przypadki. Takie koleje losu niestety. :(
    Miłego dzionka życzę.....
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] U nas wieje a ja muszę iść do dentysty !!!!!
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To i tak dłużej niż moja sąsiadka rówieśniczka żyli:(

    Na Puffinie się koszmarnie gra w tę gierkę.
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i te zza krzaczków też [​IMG] Chyba znowu muszę zabrać się za karczowanie krzaczorów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Danuś, bo mrozi i wieje ohydnie, a w krzaczkach ciut cieplej jakbyxD;)
    Ja od kilku dni rzuciłam się na przetwórstwo, zawekowałam dynie, przerobiłam przerośnięte cukinie na keczup wg przepisu Beatki, no i jak co roku ukisiłam kapustę i też ją zamknęłam w słoikach:p
    Muszę wyjść po zakupy i aż mnie cofa...:(;)
    Miłego dzionka:)
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    hejka dziewczynki :)

    Jakoś ten czas tak szybko leci, że nie nadążam. Przylecę poczytać i myślę "później coś skrobnę " i to później robi się w nocy i już mi się nie chce :( Nienawidzę takiej szarej burej, zimnej pogody :cry: najchętniej siedziałabym pod kołderką i książki czytała no ale przecież się nie da, żyć trzeba. Wczoraj cały dzień załatwiałam sprawy z mamą bo bardzo słabo widzi i sobie sama w urzędach nie poradzi i słoneczko wyszło...cudnie było... myślałam, że sobie dzisiaj spacerek fundnę a tu nic z tego :( strasznie jest na dworze brrr....koty wpadły w letarg przed kominkiem i nawet pałą na dwór nie wygonisz i mnie chyba też ;)