Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dziękuję Danusiu :* Zobaczymy, może coś też drapnę na wymianie :)

    Alu i tak powinno być, latasz po dzieciach i nie myślisz o chorobach :D
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Alaaa, tak od razu to się nie uzależnia;), też się kiedyś tak bałam, jak mi taki specyfik przepisali, ale nie łykałam tego codziennie, tylko kiedy czułam, że mam gorszy dzień i będą mnie w nocy zmory dusić;), i dzieliłam sobie te pastylki na cztery, coby za mocno nie działały. Nerw jednak takiego odpoczynku potrzebuje, po 1/2 opakowania czułam, że już mogę to odstawić, też stopniowo:)
    I dobrze Madzia mówi:), jakoś między ludźmi łatwiej się choć na trochę oderwać od swoich zmartwień
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Danusiu dzięki za judaszka, co chcesz w zamian? Pisz, jak mam to dam oczywiście.

    PS: Ewci miałam wysłać nocny dąb ale też za młody tak jak konik :(
    Piszcie dziewczynki co potrzeba, mam to się podzielę.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2018
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Brakuje mi kwiatoładowarki ale to jest za stare żeby przesyłać !!!!
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kwiatoładowarki, tak samo jak innych itemów z koła fortuny przesłać się nie da.

    Popołudniowe dzień dobry :)
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, a co to jest nocny dąb, matko jakie braki mam, jestem do tyłu, już nie wiem co mi brakuje, jak zacznę robić jakieś misje to wyjdzie w praniu, ale na nie ostatnio nie ma czasu bo event goni event...Miłego wieczorku i spokojnej nocki :)
     
    wiktaratuj lubi to.
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu nocny dąb był do zdobycia mrocznym evencie, trafiły mi się 2 i jeden obiecałam Ewie. Ta losowość jest straszna, jeden dostanie w nadmiarze, drugi wcale :(

    Poranne witanko wszystkim pracusiom na farmie, miłego dzionka życzę i zapraszam na kawusię :)

    [​IMG]
     
    Alicjanastka, 122qwazi oraz wiktaratuj lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam, poczytałam czego Wam brakuje, ale tych niowinek to u mnie nie stwierdzono.
    Madziu podeślę Ci jakieś neonki, tylko czy obojętnie jakie czy jakieś konkretne?
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie !!! Dzisiaj jestem zabiegana i zapracowana !!! W niedzielę imieniny PM a jutro przychodzi rodzinka !!!! Piekę i gotuję !!!! Za kawkę bardzo dziękuję !!!! Mariola napisz czego nie masz to może się znajdzie !!!!
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Madziu za wytłumaczenie :):):).
    Witam piątkowo. Dziękuję za kawkę i ciacho. Ja mogę też coś oddać, tylko co, nowości brak :(:(:(.
    Danusiu wszystkiego najlepszego dla PM i miłego imprezowania w gronie najbliższych.
    Ja już po zakupach, siedzę przy kawusi. Dzisiaj przyjadą dzieci :D:D:D.

    Ps. Dobra wiadomość, ponoć znalazł się ktoś chętny na przejęcie sieci kablowej, dali ogłoszenie w gazetce parafialnej xDxDxD, nie będę kupować satelity, no może kupię, ale nie teraz w sobotę tylko przy jakiejś okazji, zobaczymy jak się będzie sprawować nowy właściciel i sama TV. Miłego dnia...U mnie rano był przymrozek i było bielusieńko na dworze :):):).
     
    wiktaratuj i madzia6310 lubią to.
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Już jakieś tam mam, zachłanna nie jestem :) Mariolko wymienię jakie mam neonki: kaczuszki (dzięki serdeczne za prezent), chlew, kozy, indyki, psy, nietoperze, stajnię.
    Piszcie kobiety od razu co chcecie w zamian, mam kilka orzeszników może ktoś chętny? :D
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  12. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Danusiu, życzonka najlepszego dla PM, a dla ciebie duużo wytrzymałości;)xD
    Tak przypuszczałam, Alu, że nie opłacałoby się tym "kablarzom" zostawianie nowej sieci odłogiem. A satelitę zawsze zdążysz kupić "wrazieco"xD;). Dużo zdrówka i miłych chwil z kochaną rodzinką:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Nic nie chcę Madziu, bo tylko jakieś tam nowości, a jakie to nawet nie wiem. :)

    o_Ooo, orzesznika jednego możesz podesłać. ;)xD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Już leci kochana :*
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Było ich za dużo w moich wyborach i w efekcie dostałem się tylko na ten. Nawet na inne kierunki na SGGW mnie nie chcieli:( I coś czuję, że aktorstwo będzie moim niespełnionym marzeniem tak jak i mamy. Oprócz tego chciała zostać nauczycielką matematyki a została angielskiego :D
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  16. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Są castingi, gdzie nie musisz mieć szkoły aktorskiej a rekrutacje co jakiś czas do różnych epizodów ogłaszają.
    Nigdy nie wiesz, kto? gdzie? Cię może zauważyć, czy Twój talent, więc marzenia warto mieć i o nie "walczyć"
    Nawet obecnie w stolicy, poszukiwali młodych, zdolnych, chętnych, kreatywnych.

    Rób swoje, nie rezygnuj z marzeń - co najwyżej je ciut zmodyfikujesz z czasem ;)

    Jak to tu już zostało napisane, co najwyżej " w razie co" xD

    Dobry i Dobrej :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zdolny.. Może i jestem. Ale kreatywny to raczej niexD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  18. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Nie bądź taki skromny ;)
    przez lata, choćby tu na forum, pokazałeś że potrafisz xD
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wyślij na sowę te castingi, to się zastanowię, chociaż z urodą też jestem na bakierxD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  20. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Tomku kochany, nie każdy facet ma posturę Arnolda Schwrzeneggera, IQ Dody :D i urodę Brada Pitta. Myśl chłopaku pozytywnie, czasami mam wrażenie że czytam posty jakiegoś siedemdziesięciolatka a nie mężczyzny przed którym życie stoi otworem. Więcej wiary w siebie a zajdziesz daleko. Jeszcze możesz rządzić tym krajem ale daj dojść do władzy swojej podświadomości a nie na "dzień dobry" mówisz nie. :) Wierzę w Ciebie, dasz radę gdy tylko zechcesz. Polecam Ci poszukać dobrej i wartościowej książki, mam nadzieję że zmieni Twoje myślenie na TAK i życie będziesz brał garściami :) Joseph Murphy "Potęga podświadomości"

    A tak w ogóle witam wszystkich o poranku :) Się rozpisałam do Tomaszka i o kawce zapomniałam :D


    [​IMG]