Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w ten ciepły aczkolwiek zachmurzony dzionek

    Ewenty cyrkowe- muszę jeszcze nasiać ewentówki do 10 namiotów- tu i tam :)

    Jeśli chodzi o wymianki- poczekajmy na listę- nigdy nie wiadomo co wymyślą, na co nałożą blokady- zwłaszcza,że miesiąc temu było G&T ( osobiście nie brałam w nim udziału, nie byłam przygotowana, ba nawet nie wiedziałam czego tak naprawdę mi brakuje )

    Uciekam do kuchni coś na obiad upichcić... miłego popołudnia życzę

    Na obiad tradycyjny schabowy, a po obiadku- kawa :)

    [​IMG] [​IMG]

     
    wiktaratuj lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dzionka Raszpelki [​IMG] Na wyspie pnącze już działa a na farmie zostało mi 1 zadanie !!!! Teraz lecę do kosmetyczki a jak wrócę to zajmę się karczowaniem tych krzaczorów !!!!!!!!!!!!!!!!!! Krzaczory wycięte i teraz piję następną kawkę [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2018
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he siekierki to ci nawet Zła może pozazdrościć i te buciki fiu fiu :D
    Pnącze wyspowe dynda do farmowego brakuje jeszcze jednego kroku więc jestem prawie na finiszu :) kawkę Danuś biorę bo już najwyższy czas. Wczoraj zmarzłam i dzisiaj połamana chodzę, nóżka mi tak daje w kość, że .... no nie powiem co bo tylko niecenzuralne słowa przychodzą mi do głowy :cry:
    Skończyłam zupinę gotować więc zapraszam na kapuśniak :p
    [​IMG]
     
    madzia6310, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Siekierka jak siekierka. Ale ta piła łańcuchowa :inlove:
    U mnie pnącza również dyndają :)

    Spokojnej i bezbolesnej reszty wieczoru życzę :)
     
    wiktaratuj, madzia6310 oraz RosesFarm lubią to.
  5. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Przyszłam postraszyć nocą xD Ja na dłuższe posiedzenie tu czas znajdę dopiero od soboty, ciągle na wyjazdach jakiś jestem. Jak miło wrócić wieczorkiem i "pomieszkać" troszkę w domku xD Za oknem chyba wiosna, będziemy wracać do sandałków i letnich bluzeczek. :D (Nasz Tomaszek chyba gdzieś poległ na tych skałach co miał zaliczać,cisza..... ) ;)
    Miłej i spokojnej nocki życzę wszystkim
     
    wiktaratuj lubi to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Karczowanie troszeczkę pomogło !!!! [​IMG] Miłego dnia Raszpelki !!!! Pnącza działają a utylizatora nawet nie tknęłam !!!!
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam milutko
    Madziu, faktycznie- pogoda ostatnio piękna- dość ciepło i słonecznie
    Cyrki skończyłam wczoraj...właśnie przejrzałam poradnik do jutrzejszego ewentu.... sporo siania...
    Uciekam do kuchni- zaraz reszta domowników zjawi się na obiad :)

    Życzę miłego popołudniowego wypoczynku

    [​IMG] [​IMG]
     
    wiktaratuj lubi to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Moja praca poszła na marne :cry::cry: Dalej siedzą w krzaczkach :cry::cry: [​IMG] Przypominam dzisiaj nowy event :oops::mad:
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Jak w krzaczkach, kiedy tylko łysa polana zostałaxDxD

    [​IMG] Norki sobie pokopały jak te myszory i do zimy się ani chybi szykują;):pxD
    Nie płakaj, Danuś, wrócą Raszpelki:D, a może też kogo nowego zwabimy?!xD
    Miłego popołudnia:D
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W żadnych krzakach tylko najpierw w pracy, potem w kuchni ;)
    Międzyczasie trzeba było badylka eventowego wysiać :p
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień Raszpelki [​IMG] Pochmurno , ponuro i wielka mgła !!!!!
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzieńdoberek :)

    Ziiiimno u mnie z rana brrr.... tylko 3 stopnie:( kocice na dwór nie chcą wychodzić tylko grzeją futra przed kominkiem i patrzą na ptasiory wyjadające orzechy z karmnika xD
    Eventa nie robię..no nie kce mi się, za dużo tego :( poczekam na kolorowanie motylków i kameleonów :p a w miedzy czasie może uda mi się wskoczyć na 200 setny poziom:)
    Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawa podana :)
    [​IMG]
    do wyboru do koloru :D ja z szatana muszę zrezygnować bo (ciach) mnie dopada i ciśnienie podnosi za bardzo :cry:


    Edytowałam, niestosowny skrót usunęłam.
    MOD_DaMa
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2018
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  13. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A gdyby to moje kocury były takie mądre...;) Siedzą na parapecie i wyją:mad:, bo za oknem ptaki przylatują "na wino" - dosłownie, winobluszcz na domu obsypany jagodami i towarzystwo się pożywia, a futrzaki z nerwów mało przez szybę nie przelaząxD;)
    Za oknem ciemno i wilgotno cały dzień, aż nic się nie chce:(
    Miłego popołudnia:D
     
    ~czarodziejka lubi to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zimno, cimno i do domu daleko...
    Na szczęście dzisiaj mam już wolne, więc w domu siedzę. Jednak, gdy ranow yjrzałam przez okno, to się przeraziłam tym wszechobecnym mlekiem :p

    Miłego popołudnia i wieczoru :)
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorowo :) Nie siedzę w krzaczorach ale pisałam wyżej, brak czasu :) Jutro lub w niedzielę dopiero popiszę co i jak.
    Buźka dla Wszystkich i już mnie nie ma :D

    Witałam wieczorowo a teraz o poranku :D
    Jak Wam evencik leci? U mnie tak sobie, 46/22, łącznie 68, już bliziutko do trzeciej nagrody :) Kawusię przyniosłam z rana i coś do niej, to na przeprosiny że tak mało mnie tu :D Za oknem siwo aż się nie chce wychodzić z domu a mus! Miłej soboty życzę, wypoczynku i mało stania przy garach :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2018
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam Raszpelki, wpadłam tylko na chwilkę, zaraz jadę do młodych robić za nianię:D;)
    Miłego weekendu:D
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszam na kawkę [​IMG] Event pomału do przodu !!! Brak mi słoneczka !!!! Miłego świętowania !!!!
     
    madzia6310, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry z Olsztyna:D
    Chłodno, wilgotno, ponuro... ale jak na listopad pogoda nie jest najgorsza. Z okna autobusu pooglądałam sobie plenery i nadal są malownicze i w pewien sposób urzekające, te kolory, mgiełki...:);)
    Miłego wypoczynku:D
     
    madzia6310 lubi to.
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie dziewczynki... Nasz chłopczyk Tomuś porzucił nas dla studiów :)...
    Pogoda piękna, spokojnie , sucho i słonecznie
    Kasztanowy ewent powoli do przodu, za sobą mam 80 zadań- sieję na dwóch polach- bonusy mnie omijają już od dawna, zatem ile zrobię tyle moje.....

    Życzę miłego długiego wypoczynku i świętowania

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2018
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  20. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam świątecznie :)
    [​IMG]

    Evencik pomału do przodu, 102 zadania za mną :) Zapraszam na popołudniową już kawę (rano się nie wyrobiłam) i miłego świętowania życzę wszystkim :)
    [​IMG]
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.