Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w zimną wietrzną sobotę

    Ewent hodowlany zrobiony w całości wczoraj
    Ewent z labiryntem- produkuję ciągle lampiony- w dalszym ciągu nie wiem jak zbierać te skarby i jak poruszać się po tym labiryncie- nic mi nie wychodzi
    W mrocznych monetach jestem na pozycji 120/ 122

    Życzę miłej spokojnej soboty

    [​IMG]

     
    wiktaratuj i madzia6310 lubią to.
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie :) Ewciu dzięki za kawusię :D
    U mnie sytuacja tak się przedstawia : pnącze odpalone wczoraj, hodowlany skończony w całości, lampiony- robię 13-tkę (24/26), monety- 26 (133/136).

    Miłej i ciepłej soboty życzę :)
     
    kociaty69, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszam na kawkę [​IMG] Gdzie są dziewczynki ??????????? Monety skończyłam i hodowlany również !!! W labiryncie jestem na 48 zdaniu !!!! Jak wpadną monety to dalej wymieniam na nagrody !!! Przypominam dzisiaj przyjeżdża królowa !!!!!!!!!!!!!! Raszpelki zaginione w akcji:cry::cry::cry: Może obiadek Was skusi [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2018
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Byłam wczoraj ale nikogusieńko nie było i nie mogłam pisać postu pod postem a edytowany to już nie to samo :D Dobrej nocki :*
     
    RosesFarm, kociaty69 oraz wiktaratuj lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    A gdzie reszta Raszpelek !!!! Witam i miłego dnia życzę [​IMG] W labiryncie mam już pnącze !!!Teraz została królowa !!!!! Co daje "twierdza nocnej mary " ??????
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2018
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    danusia41

    Dzień dobry :)
    Ale ta kawa pachnie;) chyba się skusze na jeden łyk :D


    [​IMG]

    Nocna mara będzie dawała bonus +20% PD/TPD przez 20 minut.
    [​IMG]

    Po upływie 10 godzin, będzie można ponownie kliknąć na Twierdzę nocnej mary.

    Miłego dnia :)

     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    DAMO bardzo dziękuję !!!!!!!!!!!
     
    kociaty69, wiktaratuj oraz MOD_DaMa lubią to.
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorową porą :) Jakoś w dzień ostatnio nie mam czasu wpaść, zalatana jestem niesłychanie;)
    Basiu jak ja przeczytałam Twój post to strasznie się zdziwiłam, jak czujesz że kawia pachnie?xDxDxD Dopiero ten jeden łyk dał mi do myślenia że Ty o kawie (napoju) piszesz a nie o kawi xDxDxD
    Pnącze zdobyte, monety zakończone a królowej nawet nie tknęłam, mam za mało roślin. Nie mam czasu siedzieć non stop przed kompem to i sadzić nie ma kiedy :(
    Buziaki dla wszystkich i miłego wieczorku :sleepy:
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Królowa u mnie już sypie dobrociami !!!! Słoneczko pięknie świeci !!!! Miłego dnia Raszpelki !!!!!
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  10. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam- dawno mnie nie było- ale pogoda piękna jak na koniec pażdziernika, więc człowiek ją wykorzystuje....:)

    Na farmie duuużo się dzieje... tu monety- tam siej mroczne- tu znowu ewentówka dla królowej potrzebna, a tam znowu męczyć te labirynty...człowiek normalnie już nie ogarnia tego wszystkiego....a najgorsze w tym wszystkim, że ostatnio farma dużo realnego czasu zabiera...

    Lecę do kuchni odgrzać gołąbki na obiad
    Zostawiam kawkę i życzę miłego popołudnia

    [​IMG]
     
    MOD_DaMa i wiktaratuj lubią to.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kawkę zostawiła, ale gołąbków już nie... :cry:
    Miłego przedświątecznego wieczoru życzę :)
     
    wiktaratuj lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Pogoda dalej piękna !!!! A my ciężko harujemy na farmie !!!!!!!!!!!!!
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie w sobotę ciepłą ale deszczową :) Zostawiam troszkę inne światełka, nie te co paliliśmy od kilku dni, coś pięknego. Zapraszamy do Wilanowa :) Miłego leniuchowania wszystkim życzę.....

    [​IMG]
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  14. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w niedziele :)
    Wczoraj sobota , cała deszczowa, chłodna, pochmurna... dziś już bez opadów, spokojnie ciepło choć bez słońca
    Cyrkowe ewenty się robią, nie wiem czy dojdę do pnącza....

    Przy najbliższym G&T szukam dalej najnowszych drzewek i kawii- królowa zamiast tego dawała w skrzynkach super paszę , stare drzewka i stare zagrody na wyspę które poszły do paska....Jeśli któraś miała to szczęście i została obdarowana przez królową takimi dobrociami jak chlebowiec, judaszowiec itd, może wymieni się ze mną na coś..... Dałam na forum ogłoszenie ale gracze chca w zamian różowe warsztaty i JC, czego nie posiadam :(

    Życzę wszystkim miłego niedzielnego popołudnia

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i madzia6310 lubią to.
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam niedzielnie :) Ewciu ja mam do oddania po 1 sztuce (kto pierwszy ten leszy) :D :konik morski, chlebowiec, wiąz i orzesznik. Od królowej też nic ciekawego nie dostałam, pasek się zapełnia i już wygląda jak nabity ćwiekami :D Nie postarała się królowa. No mam jeszcze kilka rzeczy do odkrycia, może jednak coś jeszcze się trafi ale to już po evencie bo pola zajęte badylem :)

    Miłej niedzieli....
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Do oddania mam wiąz i chlebowiec !!!! Poszukuję konika morskiego i wierzby całolistnej !!!!!
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz madzia6310 lubią to.
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ja też tej wierzby całolistnej nie mam, brak judaszowca i róży pustyni :(
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Madziu tej róży też nie mam !!! Witam o poranku i zapraszam na ławeczkę [​IMG] Czas już wyjść zza tych krzaczorów Raszpelki !!!!!
     
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No chyba rzeczywiście czas;):)
    Trochę odzipnęłam po jeżdżeniu po cmentarzach (i po rodziniexD) i po goszczeniu bliższej i dalszej rodziny u mnie:D. Stwierdziłam, że 1XI jak żadne inne święta sprzyja podtrzymywaniu więzi rodzinnych, nawet tak "rodzinne" święta, jak Boże Narodzenie, nie wymagają tylu przygotowań i nie powodują aż takiej "ruchliwości";). To chyba jedyna okazja do kontaktu z daleką rodziną w tych czasach:(
    Madziu, Wilanów piękny jest zawsze, ale z tymi światełkami... cudna bajka po prostu:D:inlove:
    Miłego poniedziałku wszystkim:D
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witanko :)

    Zalatana jestem ostatnio straszelnie, nie mam wcale wolnego czasu :cry: evencior zaczęłam dopiero przedwczoraj wieczorem i nie wiem czy uda mi się go skończyć a bonus z pnącza po zmianie jest zacny. Zjadłam śniadanko i lecę a tak bym sobie posiedziała:cry:
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.