Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Jeden zostawię sobie a drugi...... tu bór tu las, tu nie ma, tu wlazł :D Mam robić wyliczanki komu oddać???? Pierwszej obiecałam Ewie, jak nie będzie chciała to dostanie Danusia :D
     
    wiktaratuj lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Hurrrrra mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Madziu dla Ewy !!!!!!
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz wiktaratuj lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobranoc

    Skarb rano bbędzie na 98/140 a około 11:00 na 101/140 minimum
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Pięknego dnia życzę !!!! U nas lej i wieje !!!!
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Melduję się;):), dzięki za kawkę:D
    U nas w ciągu jednego dnia z pięknej i ciepłej złotej jesieni zrobiła się typowa listopadowa zimna plucha:cry::cry::cry:i wieje, aż łeb urywa>:(
    Miłego...
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani. U mnie tak samo, całą noc wiało a teraz jeszcze leje :( Dziś nie wychodzę z domu, nie cierpię takiej pogody ale czekać do wiosny? Bo zimy też nie lubię :D
     
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w ten zimny , wietrzny, deszczowy dzionek

    Wpadłam na momencik- przeczytałam poradnik do jutrzejszego ewentu

    Madziu, z góry dziękuję za drzewko- napewno się przypomnę :)- oby tylko pozwolili go wogóle wymieniać

    Zostawiam kawkę- lecę robic obiad- a potem na spokojnie sobie poczytam nowości na forum

    Miłego leniuchowania w domku

    [​IMG]
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego dnia życzę !!!! U nas dalej wieje ale teraz nie pada !!! Przypominam o dzisiejszym evencie !!!!
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witanko :)

    Danuś dzięks za kawkę, dzisiaj potrzebna wyjątkowo bo ciemno, buro i ponuro....deszczyk ciapie od wczoraj, dobrze, że chociaż już nie wieje.
    Jednego nocnego dęba mam na odstąpienie jak będzie G&T. Zastanawiam się cy ten dzisiajszy event "tykać" :sleepy: jakoś mi się już nie chce siać:(
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2018
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. U mnie przestało padać ale łeb urywa tak wieje! Zaczęłam siać do eventu ale nic nie rozumie z tym przesuwaniem, ciągle mam to samo :(
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Pocieszasz mnie;)xD, już myślałam, że tylko ja mam z tym problem;)
    Wieje, ino huczy, na ulicy sodomka z gomorką, bo wszystkie liście naraz zerwało i śmieci jakieś przygnało, i tak tym miota:(
    Spokojnego wieczoru:)
     
    madzia6310 lubi to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wietrzny wieczór :)

    W wątku rozmów o evencie jest dużo porad, jak sobie poradzić z labiryntem.
    Niestety, ja jestem praktykiem, czyli wiem jak, ale nie potrafię wytłumaczyć :oops:
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz madzia6310 lubią to.
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    A ja klikałam, kręciłam, przesuwałam, raptem wszystko zrobiło się jasne, wyszłam z labiryntu :D Jak i co zrobiłam??? Nie mam pojęcia, ważne że mam nagrodę i nie krążę w kółko :D
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w ten wiejący dzień i życzę pięknego dzionka [​IMG] Aż się boję wchodzić do labiryntu !!!!
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam. Podrzucam coś do kawki, na osłodę tych wietrznych i deszczowych dni :D
    Na razie nie kręcę nic w młynie, chcę nasadzić troszkę roślin a że sieję na 1 i 1/2 pola to się zejdzie dość długo :D
    Zbieram się, trzeba kupić jakiejś chabaniny na ząb bo w lodówce tylko keczup i światło :D Miłego dzionka

    [​IMG]
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzieńdoberek:)
    Właśnie też wróciłam z zakupów, przez tę pogodę przeleciałam po sklepach jak przeciągxD
    Miłego...:)
     
  17. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam milutko w ten brzydki dzionek... szaro , ponuro, wietrznie, deszczowo, zimno

    Co do ewentu- wczoraj zagrałam darmową latarenką- myślałam,że mnie coś trafi.... na forum przeczytałam ładny opis Marion i powiem szczerze ale 2 godz mnie zajęło zanim wylazłam z tego labiryntu...a jak wyszłam?- nie mam pojęcia :)... zanim człowiek dojdzie co i jak- będzie koniec ewentu...he he.... nie mam pojęcia jak ja to zrobie

    O i mamy ewent hodowlany... póżniej poczytam na spokojnie poradnik, a teraz lecę przygotować obiadek

    Spokojnego popołudnia życzę

    [​IMG] [​IMG]

     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Hejka dziewczyny :)

    Eventa jednak robię bo cos przeca trzeba robić a tak do stodoły jakoś przymusu nie ma :) Rozegrałam dwie gierki,przy pierwszej też nie wiem jak wyszłam ale przy drugiej już więcej załapałam.Pomogło mi jak zobaczyłam, że dokładanego kafelka mozna poobracać zanim się go dołoży. W ten sposób dopasowuję sobie czego akurat mi potrzeba i dopiero wtedy do "wkładam".
    W hodowlanym Jasiek do wygrania więc mus go zrobić, idę zwierza włożyć do domku to na perfumach oszczędzę :p ciekawe czy dadzą BB ?
    Kawkę biorę bo spanie mnie męczy a trochę za wcześnie żeby "zalegać" jak to babcia mawiała :D idę do kuchni pobuszować może znajdę do niej coś słodkiego :p
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz madzia6310 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka czas na kawę [​IMG] 16 zadań w labiryncie zrobione !!!!! Przypominam o dzisiejszy evencie hodowlanym !!!!!
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz wiktaratuj lubią to.
  20. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam i ja :D (kawkę właśnie popijam )
    U mnie monety 130/132 a lampiony 16/18, powinnam dać radę bo już obczaiłam jak zbierać te nagrody i wyjście z labiryntu :D
    Miłego dzionka wszystkim życzę :)
     
    wiktaratuj lubi to.