Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum


    [​IMG]
    Dzień dobry wszystkim
    Wieczory ciepłe, poranki chłodne, liście na drzewach w kolorach jesiennych- jednak w ciągu dnia pogoda wciąż letnia...:)
    Trawa bawełniana rośnie na polach- na stanie 606 wypadajek, zaraz kolejne zbiory
    Na Bahamie zapewne zrobię tylko wybrane zadania

    Życzę miłego przyjemnego dnia

    [​IMG]

     
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, łapię kawkę i uciekam popracować;):)
    Też taki miałam zamiar, ale się jeszcze dokładnie przyjrzę poradnikowi;)xD
    U mnie mgła jak mleko, licho wie skąd, bo wszystko suche jak pieprz. I już jesienią pachnie... Ale taką jesień lubię: słoneczną, suchą, kolorową:music:
    Miłego dnia wszystkim:)
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Też lubię ciepłą i kolorową jesień :)
    Ale na razie mamy jeszcze końcówkę lata. Cieszę się, że pogoda na razie dopisuje i można jeszcze w ogródku posiedzieć z kawą :)

    Miłego pięknego dnia życzę :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Niech ta pogoda utrzyma się jak najdłużej. Od razu na wykłady będzie mi łatwiej wstać na SGGW albo UKSW:D
    Trawa bawełniana też na polach. 3 koszulki w młynie, nitek zostało 265.
    Na Baśce też robię tylko część chyba, że zechce mi się wydać zdobyte miliony na anakondy, moringę lub delfiny, w co szczerze wątpię, bo zdobędę tylko 4 mln a 4 wydane odrobię;)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2018
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ty wiesz, że mój PM też nie umie dmuchać w tą rurę :)
    Witam Wszystkich. Dopiero wróciliśmy z ZUS-u. Codziennie coś do załatwiania. Jak mam PM w domu to mi czasu brakuje, teraz poszedł nad stawek na rybki, to ja szybciutko zajrzeć do Raszpelkowa. Jeszcze muszę wyskoczyć na cmentarz podlać kwiatki i na zakupy.
    Życzę Wszystkim miłego popołudnia.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wzajemnie:) Ale w jego wieku to raczej jakieś choróbsko a nie umiejętności chyba..

    W ogóle ja się za szybko zrażam. To samo miałem, jak próbowano mnie nauczyć jeździć na rowerze. I po co rodzina kupowała mi ten samochodzik, no po co... Tylko się wkręciłem w zabawę nim (mały był i na baterie)...
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo DP w domu, to jakbyś miała dodatkowe dziecko ;)
    Mój dużo podróżuje, ale długich nieobecności raczej nie ma.
    Za to koleżanka, której mąż wyjechał do pracy za granicę zaraz po ślubie, to myślała, że się z nim rozwiedzie, jak wrócił na stałe. Dopóki przyjeżdżał na urlop, święta, czy jakieś krótsze pobyty, było w porządku. W końcu przyjechał, to prawie jak gość. Gdy zjechał na stałe ze wszystkimi swoimi rzeczami, to i mieszkanie okazało się za małe, ona musiała przeorganizować swój rozkład dnia. Zresztą dzieci również. Była to dala nich ciężka próba. Po 10 latach małżeństwa zaczynali tak na prawdę od nowa swoje wspólne życie.
    Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :)
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tomku, 40 lat temu też nie umiał, za gruba ta rura xDxDxD.
    Przyznam rację. Moja jedna znajoma też się rozwiodła. Pamiętam jak kiedyś mówiła, że jak jej mąż przyjechał to zwyczajnie zaczął jej przeszkadzać no i posypało się.
    Ja sobie nie wyobrażam jak mi PM zwiezie wszystkie toboły:oops:, teraz przyjechał tylko z plecakiem:D.
    Życzę dobrej nocki wszystkim bywalcom Raszpelkowa.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To udało Ci się mnie pocieszyć, że nie tylko ja jestem takim nieudacznikiem:D Przynajmniej w tej dziedziniexD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  10. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    ...Witam milutko... coś chłodny dzisiaj ten poranek za oknem :)
    Ewent na farmie - 13 koszulek uszytych a na wyspie powoli się robi- jak pisałam wczesniej - tylko wybrane zadania ...

    Życzę przyjemnego dnia

    [​IMG]
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich:)
    Chłodny?! Byłem z psem w krótkim rękawku i mi było gorąco!

    Na wyspie czekam na II misję a na farmie zrobione 9 koszulek - brak eventówki 11 tys. i nitek 331.
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Tomku nie schlebiaj sobie :D Wszyscy jesteśmy nieudacznikami, jakbyśmy wszystko mogli zrobić to świat byłby straaasznie nudny :D Jeden jest dobry w "dmuchaniu w rurkę" inny np. w matematyce, w pieleniu ogródka, w gotowaniu etc. xD

    Witam piątkowo, evenciki pomału do przodu, bez spiny bo czasu brak, koszulek uszytych 10, w spółdzielni wszystkie po kolei robię ale brak mi 130 kamyków :(
    Jutro mnie nie ma to będzie opóźnienie na farmie.

    Miłego wypoczynku w te słoneczne dni jeszcze letnie wszystkim życzę :*
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pamiętaj, że na wyspie druga misja jest tylko do 14;)
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Jak do jutra do 08:00 nie zrobię to przepadnie:( Mam nadzieję na te kamienie, po kilka wypada, może dozbieram (jeszcze 121) :D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    posiej kolczocha albo melona na noc jak masz trawę;)
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam i miłego wieczorku życzę.
    Przyjechała córcia z wnusią, zięć w delegacji w Niemczech. Mała zadowolona bo chodzi do przedszkola. Bardzo jej się podoba.
    Ja byłam u drugiej latorośli na pazurkach, przed chwilą wróciłam. Na Bahamie też siałam kolczocha, teraz na noc karnegię a od jutra w dzień eventówkę i jakoś to będzie... PM z małą nad stawem, chyba łowią ryby xDxDxD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też na noc kolczoch a od rana znowu beryl.

    Dobranoc
     
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Posiałam Tomku :D Jutro też na dzień posieję to wypadnie trochę kamyków. Teraz zbierałam drzewa i zagrody i troszkę wypadło, brak mi jeszcze 27 ale rano wypadną z tego kolczocha :D Teraz już zmykam spać bo jutro nie przeżyję poza domem cały dzień :D
    Dobrej nocki wszystkim życzę i do niedzieli :*
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio. PM poszedł się przejść, pogoda piękna. Ja miałam na noc karnegię czy jak jej tam ? Poleciało ponad 300 szmaragdów tak, że na najbliższe 2 dni mam, dzisiaj na dzień eventówka a na noc znowu coś długorosnącego, damy radę :D:D:D, na 6 dzień czyli wtorek jak dobrze zobaczyłam nie potrzebujemy eventówki ani wypadajek tylko towar ze stodoły :):):). Miłego dnia Wszystkim życzę.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Żesz.. Na noc był kolczoch.. A i tak dopiero 3 tys. mam..
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.