Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki za kawki i co nieco do nich i obiadki i w ogóle za wszystko. Mam dzieci w domku, małe i duże xDxD i znowu trochę was zaniedbuję. Miłej niedzieli życzę.
     
  2. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Miłego niedzielnego wypoczynku.....u mnie non stop upał 35 st i tak też zapowiada się kolejny tydzień....jak dla mnie za gorąco....

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak ja wytrzymam te 2,5 miesiąca w domu... Mogłem sobie polecieć do Niemiec i zbierać borówki - może jakoś bym się dogadał z moim angielskim:cry: Dlaczego jestem takim tchórzem8)


    A tak w ogóle dzień dobry Raszpelki. Macie może jakieś książki do polecenia z poniższych gatunków? Takie "Wesele" czytam w 2 godziny a "Ludzi bezdomnych" przeczytałem 1 tom, ale do tej pory nie wiem, do czego to się w życiu przyda.

    - przygodowe (w tym kryminały)
    - wzruszające, ale nie tak bardzo jak "Był sobie pies"
    - psotne jak "Dziennik cwaniaczka" czy "Koszmarny Karolek"
    - ewentualnie kreatywne typu "To nie książka" i "Zniszcz ten dziennik" (mogą być nawet takie, gdzie podszkolę się w origami, rysowaniu, ceramice, programowania czytanie mi coś nie idzie)
    - romantyczne
    - dramaty
    - literatura faktu
    I coś w stylu "Folwarku zwierzęcego", którego pewnie przeczytałbym w 0,5 h.

    I jaka jest pierwsza przeze mnie przeczytana książka Agathy Christie? Nie, to nie jest "10 Małych Murzynków".
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lipca 2018
    MOD_Yasmina i wiktaratuj lubią to.
  4. Witajcie po małej przerwie. U mnie nie obeszło się bez zabiegu, ręka krojona, z dziurą o obwodzie szklanki i usztywniona. Nie wiadomo jakie dziadostwo mnie ugryzło ale na pewno nie meszka :(
    Tomku wejdź do biblioteki, tam Ci doradzą co warto przeczytać, jest teraz tyle nowości.

    Miłego i ciepłego tygodnia życzę.....
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witaj, Madziu:), dobrze, że już jesteś:D. Matko jedyna, a cóż Ty tam miałaś, że ci trzeba było dziurę wydłubać?!o_OA wydawałoby się, że już gorszej zarazy;) od meszki nie ma...
    Tak mi się teraz przypomniały perypetie znajomej po tym, jak ją osa dziabnęła, z przeproszeniem, w zadek;):cry:. Też miała "niewymowną" ciętą...:( (Chociaż nie pojmuję czemu)
    Zostawiam kawkę i szybkiej rekonwalescencji życzę:inlove:
    [​IMG]

    Miłego dnia:D
     
  6. To nie temat na forum co było, co się wydarzyło po ugryzieniu w 2 dni. Dla mnie to horror i ból do tej pory ale wolę to znosić ja niż miało by to "coś" pogryźć dziecko! Nie do opisania.....
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witaj Madziu, Basiu i cała reszta...Madziu- kilka lat temu przechodziłam to samo- biegałam do rodzinnej , na onkologię, w końcu do zakażnego- tu zrobili zabieg bo okazało się,że jakies dziadostwo mnie ugryzło i jad ciągle był pod skórą- bolało, swędziało- przy czym dużo strachu się najadłam....ale było, minęło
    Niedziela pełna słońca- nowy tydzień zapowiada się podobnie z niewielkimi opadami deszczu
    Ewent z wiosłami skończony- a girlandy słabo lecą więc nie wiem czy zrobię 3 pełne okrążenia
    Życzę Wam miłego spokojnego dzionka

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No z pewnością już nie ma co rozważać, było, minęło, dobrze, że się dobrze (w miarę!) skończyło:).
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No właśnie nie mogę wejść, bo mama trzymała kartę przez te wszystkie lata a teraz nie wiadomo, gdzie ta karta jest.
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Żaden problem. Wyrobią Ci nową kartę na Ciebie i po ptokach.
     
  11. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No przecież planowałeś podjąć jakąś pracę i co? zrezygnowałeś?
    Z kryminałów polecam książki duetu Douglas Preston i Lincoln Child, z parapsychologicznych Koontz, świetne są książki Arturo Perez Reverte/przeczytałam wszystkie/, Cień wiatru Carlos Ruiz Zafón i wszystkie książki Jonathan Carroll.
    Wzruszające i romantyczne kojarzą mi się z Harlequinami>:(, z psotnych chyba wyrosłam, dramatów nie czytam.
    Agatha Christie? Drugie podejście - 12 prac Herkulesa.

    Madziu, życzę zdrówka kochana. A tak swoją droga co to za bestia Cię dopadła?

    No i tak się złożyło, że właśnie dziś razem z Panem Mężem mamy 35 rocznicę ślubu, zapraszam na tort:)

    35.jpg
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nadal szukam, ale coś znaleźć nie mogę i chyba będę musiał się wybrać do nieszczęsnego Urzędu Pracy. Chyba, że zdecyduję się na 120 h kursu programowania, ale to wszystko zależy od studiów.

    Drugie podejście też spudłowane, ale wszystkiego najlepszego:)
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz MOD_Yasmina lubią to.
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich we wtorkowy poranek, życząc pogodnego spokojnego dnia

    - za torcik dziękuję- skubnęłam kawałeczek do kawki- Aniu, życzę kolejnych pięknych rocznic- mnie jeszcze daleko do niej....

    Dziewczynki- zostawiam kawę i lecę zebrać ostatnie girlandy

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2018
  14. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam o poranku:D
    [​IMG]

    o_Ooo, gratuluję i wszystkiego najlepszego na dalszej wspólnej drodze:D:inlove:;)
     
  15. Witajcie. Dziś zapraszam na kawkę ale w innym wydaniu, na upały jak znalazł ale na cukier....... :D Raz się żyje :D

    [​IMG]

    Nie mam pojęcia Aniu co, nie mam z tyłu oczu :D Kochana gratuluję wytrwałości, dobra jesteś :) ( całe życie słuchać:zaraz, później, jutro... ) :D
     
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie, życzę miłego spokojnego dnia-- u mnie upały przeplatane przelotnymi deszczami

    Czekamy dziś na ewencik mroczny

    [​IMG]
     
    krasnoludek10, 122qwazi oraz wiktaratuj lubią to.
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    No to czekamy. [​IMG]
    Dobrze, że chociaż jest kawusia. :pxDxDxDxD
     
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Zapewniam Cię Madziu, ani razu przez te lata tego nie usłyszałam:D
    Wręcz odwrotnie, nie daj Boże, żebym powiedziała przed obiadem np., że coś trzeba naprawić. Obiad stygnie, a PM naprawiaxD
     
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    "Maciej pracowity", jednym słowemxD;). Czy mi się wydaje, czy to Twój PM "kosił" zamarznięty stawek?xDxDxD
     
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry kobitki- zapowiada się dziś jeszcze bardziej upalnie.. jak dla mnie - za gorąco

    Ewent mroczny- narazie sieję i zbieram kamienie, choć one strasznie słabo lecą - a sieję na dwóch polach

    Zostawiam Wam kawkę i lecę też w realu ją zrobić i wypić .. Miłego czwartku życzę



    [​IMG]