Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witaj Danusiu i dziękuję za kawusię :D W realu też już wypita. Nie siedzę w krzaczorach :D ale latam po polu z motyką :D Tu opielić truskaweczki, tu zebrać pomidorki na śniadanko :D (wszystko wirtualnie oczywiście)

    Miłej i słonecznej niedzieli :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja stoję na żurawinie i dziś zapomniałem o jednym zbiorze oleandra... A niech Cię, Pepe Panie Dziobaku!

    dobry wszystkim
     
  3. Witajcie wszyscy, czas na poranną kawusię i miłego dzionka życzę :)


    [​IMG]
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam !!! Dzięki za kawkę !!! Już podlałam działeczkę bo nie wierzę w zapowiadany deszcz !!!! Pięknego poniedziałku życzę !!!
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, dziewczynki:). U mnie zamiast deszczu pojawiła się rano mgła i... wyschłaxD. No i tyle w temacie opadów:cry:.
    Miłego dnia:D
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich:)

    Event jagodowy wczoraj zakończony, ale oleandra nadal męczę, bo na wyjeździe nie było kiedy a co gorsza jak:cry:

    Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ten ich głupi kundel!!!


    wiktaratuj - to przypadkiem nie smog?
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  7. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Tomeczku, ja mieszkam w jednym z najczystszych rejonow kraju:D, a poza tym - widziałeś kiedy, żeby smog niemal w oczach "wyparował"?xD;)
    Wszystko by się udało, gdyby Tomek nie ulegał (prawdopodobnie;)) wścibskim dzieciakom i ich głupiemu (?!) kundlowi xDxDxD
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja im nie uległem;) Po prostu byłem 5 dni w Rzymie, gdzie Internet się strasznie zacinał a transmisja danych nie chciała się uruchomićxD
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No wiem, że byłeś:). A gdybym miała do wyboru Rzym albo wszystkie gry świata, to nawet bym się nie zastanawiała, tylko poszła w Wieczne Miasto, w końcu gra nie zając i poczeka;)xD
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak też pomyślałem - zwłaszcza, że rzadko kiedy wyjeżdżam za granicę;)
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  11. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj nasz mały zajączku:)
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.


  13. Zamiast kawusi :D Witajcie
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam ale fajnie posłuchać starych nagrań [​IMG] Nie spadła kropelka deszczu !!!!
     
  15. Prawda że miło tak z rana? :) A my zamiast śpiewu ciągle kawa i kawa :D Ile można pić :D
    U mnie też nie pada, miłego dzionka....
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, dzięki za kawkę:). U mnie cały czas wygląda obiecująco;), tylko nic z tego nie wynika:cry:xD
    Nooo, nie powiem, młodość się przypomniałaxD. Akurat mieliśmy praktyki wakacyjne, w zakładach chemicznych, gdzie praca zaczynała się o 6:00, a należało jeszcze dojechać ok. 40 minut starym rzężącym tramwajemxD. I w tym tramwaju nasza półprzytomna grupa o tej 5:00 dzień w dzień wysłuchiwała radosnego "Jak dobrze wstać skoro świt..."xDxDxD. Osobiście miałam ochotę udusić tego zadowolonego skowroneczka;)xDxD
     
  17. Ty chciałaś ją udusić a ja wyłam tę piosenkę jak wilk do księżyca non stop :D
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Wiesz, przed praktykami to i ja ją śpiewałam z upodobaniem, bo w sumie pikna jest:D, tylko później mi się punkt widzenia ździebko zmieniłxDxDxD. Jak się miesiąc skończył, to znów mi upodobanie wróciło, ale ta piosneczka już zawsze będzie mi się kojarzyć z tramwajem o świciexDxDxD
     
  19. Tobie z tramwajem o świcie a mnie z wiosną się kojarzy a to nagranie zawsze z latem i też non stop wyłam :D
     
  20. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Z latem to już na zawsze mi się skojarzyła ta melodyjka-polka z Lata Z Radiem:D
    Dziewczynki, zaczyna pokrapywać u mnie!!!:D
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.