Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam Raszpelki, przyniosłam kawkę do tego torciku:D
    [​IMG]
    Madziu, a ja, zwłaszcza jesienią właśnie, trochę zazdroszczę wszystkim tym, którzy po prostu "samo z siebie" mają ciepło w domu, bez kupowania i szykowania latem opału, bez latania do piwnicy i pilnowania pieca:mad:. A nad grzejnikiem elektrycznym właśnie przemyśliwam, bo to latem (nawet takim;)) wygodniejsze i przede wszystkim szybsze rozwiązanie:)

    Miłego i cieplutkiego dnia, dziewczynki:D
     
  2. Kawusię wypiję oczywiście, dziękuję, a co do ogrzewania, wiem co to znaczy piec, opał, od trzech lat dopiero mam z miasta centralne :D
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  3. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Jak to zwykle bywa, każda opcja ma jakieś wady i zalety, a jak mówią, tam dobrze, gdzie nas nie ma;);)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dzionka życzę !!! Jeszcze raz dziękuję dziewczynki za życzenia i za imprezkę !!!! Też paliłam w piecu a teraz mam co gazowe !!!! Zanosi się na upalny dzień !!!! A deszczu dalej brak !!!!
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A u mnie 12st. i deszczyk siąpi... No i jaka to sprawiedliwość?!;) Jak pisała Twoja, Danusiu, słynna "rodaczka", nieodżałowana Monika Szwaja: "Nikt nie mowił, że będzie sprawiedliwie. I słowa dotrzymał!"xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakby ktoś się pytał o maturę, to polski ustny 78%, angielski ustny 30, polski pisemny 39 (tak, wiem, wstyd), angielski pisemny 70, matma podstawa 80 a rozszerzenie 30
     
  7. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Oj tam, wstyd zaraz;)A jak teraz wygląda matura z polskiego? O swojej prehistorycznejxD pisałam, moja córka pisała i przedstawiała tzw. prezentację, a teraz nie wiem, czego od was chcą? I gratki za matmę, zewsząd słychać o fatalnym poziomie wiedzy w zakresie przedmiotów ścisłych, a matematyki w szczególności, więc tym bardziej wynik wart uznania:D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] U nas bardzo gorąco !!!! Nic mi się nie chce !!! Tomeczku - brawo Ty !!!!!!!!!!!!!!
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za co te brawa:cry: ??? Tyle powtarzania z repetytorium na marne...
     
    wiktaratuj lubi to.
  10. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Za całokształt, Tomeczku, za zakończenie pewnego etapu w życiu;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  11. Tomku wstyd by był jakbyś wcale nie podchodził do matury! A tak lepiej, gorzej ale masz papier :) Gratulacje. Jakby same asy były o byłoby strasznie nudno :D

    Witam kochani w o poranku. Niby zapowiadają u mnie na dziś 27'C ale za oknem tego nie widać, pochmurno ale jest +15 to może i coś z tego wyjdzie :D
    Miłego dzionka życzę wszystkim.....

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę !!! Madziu, dzisiaj mnie wyprzedziłaś !!!! Przypominam o dzisiejszym nowym evencie !!!! U nas już słoneczko grzeje !!!! Już podlałam konewkami a teraz idę pozbierać malinki i ugotować pomidorówkę !!! I będę gotowa na nowy event !!!!
     
  13. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Pomidorowa z malinek?;)xD

    Witam, dawno mnie nie było, tzn. byłam, czytałam...
    Mój PM jutro wyjeżdża na 115 lat Harleya...też miałam jechać, ale sprawy się trochę pokomplikowały:(
    U mnie też nareszcie ciepło, będę miała strasznie dużo owoców, szczególnie mirabelek czarnych i żółtych, będą na kompot.:D
    Tomku, gratuluję zdanej matury, ustny polski - pięknie, a i pisemny z angielskiego też super.
    Pozdrawiam:D
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia dziewczynki [​IMG] Już mam dosyć tego podlewania :cry::cry:Jest sucho i gorąco jak na pustyni :cry::cry:
     
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Mmmm... gorąca słodka kawusia o poranku... bezcenne:p;):)
    U nas niby trochę popadało przed tymi chłodami, ale znaku po tym nie ma, ziemia jak popiół, trochę podlewam, ale tylko grządki, a reszta...:cry:. Już nie chcę nawet myśleć, co dzieje się w lasach, u nas od kilku lat już ogłoszono stan suszy hydrologicznej, a przecież wtedy jeszcze jako tako padało. Niby w lipcu ma być więcej opadów, ale na razie się na to nie zanosi:cry:
     
  16. Witajcie wreszcie w cieplutki poranek :D Aż mi się chce żyć jak słoneczko za oknem. Dzięki za kawusię i miłego dzionka życzę :)
     
    krasnoludek10, abc2016 oraz wiktaratuj lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szkoda tylko, że pisemne tak średnio;)

    U mnie dzisiaj też była pomidorowa i malinki:p Przypadek? Nie sądzęxD
     
    MOD_Yasmina i wiktaratuj lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Tomeczku w życie nie ma przypadków !!!! Witam i zapraszam małą czarną [​IMG] U nas się zachmurzyło ale nie wiem czy będzie padać !!! Już podlałam całą działkę !!!
     
  19. Witajcie kochani przy słoneczku i kawce :) Cieplutko z rana i nie zanosi się na opady, trzeba podlać kwiaty a kto ma warzywka to i ogródeczek :) Miłego dzionka....

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku w zapraszam na kawkę [​IMG] U nas dalej sucho !!!!!!! Event jagodowy skończyłam wczoraj rano !!! Dziewczynki wyłazić zza tych krzaczorów !!!! Pięknej niedzieli życzę !!!!!!!!!!!!!!!