Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie, tylko żalę się i już idę
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Powodzenia, Rodzyneczku, i spokojnego lotu:inlove:
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Już chyba Tomku na miejscu i smacznie śpisz ???
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  4. Witam o poranku wszystkich. Dziś zapowiada się jakiś chłodny dzień bo wieje jakiś zimny wiatr, 12 stopni na plusie, i jakoś pochmurno :( Miłego i ciepłego dzionka życzę i oczywiście przy kawce :)

    [​IMG]

    Tomku wypoczywaj, od forum też :D
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam xDxD Dzięki za kawkę !!!! U nas też chłodno :oops: Po południu idziemy na imprezkę imieninową do mojej siostry xDxD Ale powiem szczerze że nie mam ochoty :oops::cry: Miłej soboty dziewczynki :inlove:
     
  6. Witam w ten zimny acz słoneczny poranek :) Wieje u mnie strasznie, żeby czegoś tam ze świata nie przywiało :D

    Miłej niedzieli wszystkim życzę.
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] U nas wczoraj wiało a dzisiaj świeci słoneczko i zanosi się na upał !!!!
     
  8. Zimnica jak w marcu! Witajcie i zapraszam na coś co rozgrzewa i mam nadzieję że nie zaszkodzi a pomoże :)

    [​IMG]

    A jak już się rozgrzejemy to wypijemy kawusię :D


    [​IMG]
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam xDxD Dzięki za kawkę , w realu właśnie zrobiłam sobie drugą :D Rano zimno a teraz znowu robi się gorąco :wuerg: Zrobiłam korniszony i kiszone ogórki xD xD Miłego dnia dla zapracowany Raszpelek :music::D
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam również. W niedzielę i wczoraj mnie w domku więcej nie było niż było. Zimno na dworze i w domku, więc podreptałam do piwnicy i wrzuciłam trochę drewienek do pieca, zaraz przyjemniej bo i w domku ciepło i woda gorąca, a ja przy gorącej kawusi xDxDxD.
    Miłego dzionka :D:D:D.

    Ps. Fajna ta góralska herbata z rumem, ciekawe jak smakuje, posmakowałabym :p:)xDxD.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam i pozdrawiam Raszpelki :)

    Madziu mnie dzisiaj taka herbatka potrzebna jest bo też zimno u mnie jak na jesieni, patrzyłam już u mnie w sklepie ale nie ma :( Popatrzę na tą tutaj, może będzie mi cieplej ;)
    A tak poważnie to muszę gdzieś taką herbatkę dorwać, zachęcająco się prezentuje :p

    Miłego, pogodnego dnia wszystkim życzę :)
     
  12. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, dziewczynki, dzięki za rozgrzewające napoje;)
    A kawusia może być po irlandzkuxD

    [​IMG]
    [​IMG]

    A jak nie dorwiesz, to dobra mocna herbata+rum+ sok z cytryny=ciepełko+dobry humorxD:p;)

    Miłego, cieplego dnia i oby do lata...xD;)xD
    Edit: Napoje napojami;), ale wzięłam przykład z Ali i też lekko napaliłam w piecu:D. Od razu inna atmosfera w domu, wreszcie chce się wyleźć spod kocykaxD.
    Miłego popołudnia i wieczoru, dziewczynki:)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lipca 2018
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dziewczynki wypijemy za moje zdrówko [​IMG] Następny roczek mi przybył :cry::cry:
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dla Danusi !!!

    [​IMG]
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    podziękuję, nawet jak wieje to upały niemiłosiernexD

    Danusiu - najlepszego:)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkiego najlepszego z okazji nabycia kolejnych doświadczeń :)
    Dużo zdrowia i spełnienia marzeń :)
    [​IMG]
     
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Danusiu, wszystkiego najlepszego:D
    danusia.jpg
    Drinki są, słodkości są, to ja podrzucę coś do "przekąszania"xD

    3586-kanapeczki-na-imprezy.jpg
     
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Danusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 18+ urodzin!!!
    [​IMG]
    Twoje zdrowie!!!

    [​IMG]
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dziękuję za życzenia [​IMG] Przyniosłam trochę drineczków żeby nie zabrakło !!!!!!!!!!!
     
  20. Najlepszego Danusiu :* I w zdrowiu oczywiście :) (na torciku masz 30 (to maks dla nas) :D)

    [​IMG]

    Trochę Wan zazdroszczę tych pieców, ja nie mam jak ogrzać mieszkania poza elektryką i kocykiem, centralne włączą dopiero jesienią :D

    Dziś już ciut cieplej,świeci słoneczko i nawet balkon mam otwarty szeroko :D

    Miłego dzionka życzę :*
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.