Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Sobótkowa imprezka się szykuje...:pxDxDxDxD
    Pomyślności wszelakiej Danusiu. :)
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dziękuję Mariolko !!!! Czy ktoś mi powie skąd wziąć kolendrę:cry::cry::cry: Już wiem , znalazłam :p:p Hej , hej Raszpelki gzie jesteście ???? [​IMG] Miłego dzionka życzę !!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2018
  3. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Jesteśmy, jesteśmy:), dzięki za kawkę. Zajęta byłam, farmę oporządzam i po kilka razy się upewniam, że kalendarzowe prezenty się nie zablokowały;). Mnie ten problem nie dopadł, ale na forum straszne narzekania czytam:(. No to sprawdzamxD
    Miłego słonecznego dzionka:inlove:
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też byłam, ale imprezki nie będzie. Mężusiowi życzonka złożyłam /wzajemnie/, ale idę w sobotę na urodzinki do sąsiadeczki. Tak, że będzie jakby trzy w jednym xDxDxDxDxD. Danusiu wszystkiego najlepszego !!!
    Madziu co przeżyjesz to Twoje, będą piękne wspomnienia na później, jak to gardło zdzierałaś, a co tam ciało, poboli i przestanie. Ja dzisiaj też ledwo łażę. Naskakałam się przy tej czereśni, wczoraj gotowałam powidła, jeszcze jedno wiadro zostało do gotowania, a na drzewie do jedzenia....
    Zerwałam 5 wiader z czubka, wszystko z wysokiej drabiny, ale kolano dało radę, tylko ogólnie wszystkie kosteczki mnie bolą :D:D.

    A tak w ogóle witam wszystkich, miłego dzionka życzę. Lecę na zakupy i dalej do roboty ;););).
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Alu kochana, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i pomyślności:inlove::inlove::inlove:

    [​IMG]
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Basiu i Danusiu dziękuję Wam bardzo za życzonka. Powidełka ugotowane. Trochę pada u mnie deszczyk, ciekawe jak długo bo zza chmurek zaczyna wyglądać słoneczko, i już się sporo ochłodziło, jest 18 st. Teraz muszę ogarnąć chałupkę bo cała w czerwone kropki xDxDxD, ale najpierw kawusia. :p:p:p Zostawiam dla wszystkich na popołudnie....

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  8. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzięki, Alu za przepyszne ciacho, Ty to wiesz, co lubimy:D
    Dziewczynki, czy u was też takie szaleństwo pogodowe?! Tu u mnie od obiadu jakieś tornado, moje 20-letnie brzozy tylko furkoczą;):(;), wyglądają jak trawa na wietrze! Sygnały wozów strażackich słychać co rusz, niestety kursują również ambulanse pogotowia ratunkowego:(. Malownicze te nasze, poniemieckie jeszcze, obsadzone drzewami drogi, ale niebezpieczne jak diabli...:(
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie też okropnie wiało, ponoć koło Starogardu Gd. jakieś spore zniszczenia, a to 20 km ode mnie, ale u nas można powiedzieć, że tylko postraszyło. Zerwał się wiatr i przygonił deszczyk na 15 minut, ale taki malutki, że nawet ziemia dobrze nie zmokła. Teraz też dość mocno dmucha i 10 st. na dworze. Muszę mieć okna pozamykane bo jak otworzę to wiatr je zatrzaskuje, jeszcze szyby polecą. Straże też jeździły na sygnale. Basiu a gdzie Ty mieszkasz, niedaleko mnie ??? Tzn. w jakimś ościennym województwie ??? Życzę wszystkim dobrej nocki.
     
  10. Witam w ten zimny poranek (12'C) i zapraszam na gorącą kawusię. Wczoraj żar z nieba a dzisiaj....... brrrr :D aż się nie chce okna otwierać.
    Dzień wczorajszy uważam za bardzo udany, ważne że wnusio zadowolony. Muszę Wam powiedzieć że ta część Gwiezdnych wojen to taka lipa, odwalili coś aby tylko kasę zdobyć (chyba za tytuł), atrakcyjny bo w 3D ale nic ciekawego (fabuła).

    Miłego dzionka i ciepłego, dziś koniec roku szkolnego to i troszkę obowiązków mnie czeka :)

    [​IMG]

    Alu spóźnione ale szczere :*

    [​IMG]
     
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, dziewczynki, dzięki za gorącą kawkę, Madziu:).
    Słuchajcie, ktoś nam znowu zajumał lato! Obudziłam się dziś w jakimś podejrzanym wrześniu;), zimno i nadal wieje:(
    Madziu, Ty przy swoim wnusiu zdecydowanie młodniejesz;)xD! To mecz, to Gwiezdne WojnyxDxDxD, tak trzymaj, dziewczyno:D;)
    Można powiedzieć, że jesteśmy sąsiadkami, warmińsko-mazurskie a konkretnie Warmia, a jeszcze konkretniej miejscowość pod tytułem Orneta, niewielka, ale ambitna;)xD. Od Ciebie to pewnie jakieś 200-300 km
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dzionka dziewczynki !!!! U nas wczoraj padało a dzisiaj już słoneczko świeci ale jest zimno !!!!! Ja jestem w domku i szykuję imprezę !!!! Madziu dzięki za kawkę !!!!!
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Madziu xDxDxD za bukiecik i za kawkę.
    Wiem Basiu mniej więcej gdzie to jest xDxDxD koło Dobrego Miasta mój PM miał rodzinę, może jeszcze jakiś kuzyn jego tam mieszka, jak dobrze pamiętam wieś nazywa się Wilamowo. Chyba żeby mi się coś pomyliło :D:D.
    U mnie przez 15 minut wczoraj pokropił deszczyk, nawet ziemi dobrze nie zmoczyło, a dzisiaj wieje i zimno.

    Ps. Ostatnie dwa czereśni zerwane, miłego popołudnia.
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W ogóle nie śpiszxD ??? Kto ogląda Serbia - Szwajcaria?
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  15. Witam o poranku ludziska, wstawać, sobota dopiero a nie niedziela, brać się za pranie i gotowanie :D Ja wieczorkiem zrobiłam sobie obiad na dziś to mogę leżeć :D Robiłam Pallę, tak coś mnie naszło na Hiszpańskie jedzonko, pychotka.
    Miłej i ciepłej soboty życzę :)

    [​IMG]
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, dzięki za kawkę:)
    Danusiu, wszystkiego najlepszego i udanej imprezki:D, a tu drobiażdżek dołącząm do życzeń;):D

    [​IMG]

    Miłego dnia:D
     
  17. :eek: O, to chyba dopiero jutro Danuty alb coś pomyliłam (24 czerwiec- Danuty, Jana) Ale jak już dziś przyjmuje nasza Danusia kwiaty to proszę :D
    Danusiu niosę bukiet z 200 róż, załatwiaj porządny wazon :D Najlepszego.....


    [​IMG]
     
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A nie, to ja pomyliłam, zasugerowałam się tą dzisiejszą imprezką;)o_O. Ale jak mawiano kiedyś, życzenia można trzy dni przed i trzy dni poxD, więc się zmieściłamxD. Dobrych życzeń nigdy za wiele w końcu;)
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja dzisiaj mam małego przyjaciela co się zowie Leń xDxDxD. Ogarnę delikatnie chałupkę, a na 17 ta. idę na urodzinki do sąsiadeczki. Miłego popołudnia xDxDxD.
     
  20. Witajcie. Danusiu dla Ciebie kwiaty a kawka dla wszystkich :D (dorzucę jeszcze róże do tych wczorajszych) :D
    Miłej niedzieli wszystkim ( u mnie tylko 10'C brrrrr)

    [​IMG]