Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale ja nie mam od tego w sumie prawie ani chwili odpoczynku a od alergii to już w ogóle, bo albo alergia, albo choróbskaxDxDxD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  2. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Serdecznie witam- troszkę póżniej niż zwykle- ale wczoraj po pracy Ewcia troszkę zabalowała z okazji swoich - jak to mój PM co rok powtarza "18" urodzin :) :)
    Dziękuję wszystkim za życzenia i piękne kwiaty- kocham róże- .....
    Zostawiam Wam popołudniową kawkę .... miłej reszty dnia życzę

    [​IMG]
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No niestety z uczuleniami to już tak jest. U mnie wystarczyły krople i maść do oczu, tabletki i maść na skórę, ale już mój wnuczek prze 6 lat co 4 tygodnie jeździł na odczulanie, teraz kilka razy w roku na kontrolę, ale on ma źle bo jest nawet na pleśnie atmosferyczne uczulony, czyli deszczowa pogoda, wilgoć to u niego jeszcze gorzej. Z mieszkania córka już pozbyła się dywanów co by nie było siedlisk kurzu, życie z alergią nie jest łatwe, ale odczulenie bardzo pomaga.

    Witam wszystkich wieczorkiem. Ewuś dzięki za kawkę. Deszczu brak. Wczoraj popracowałam i z sąsiadeczką czyściłyśmy okna w altanie i robiłyśmy porządki po zimie. Żeberka dały o sobie znać, za dużo wyciągania rąk, w nocy nie mogłam zasnąć. Dzisiaj skończyłyśmy, zawiesiłyśmy czyste firanki, podłogi i mebelki odkurzone i pomyte, jeszcze obrus na stół wyprasować i finito. Wypieliłam też całą działeczkę i poszłam na cmentarz podlać begonie. Ciekawe co na to powiedzą dzisiaj moje żeberka ??? Ale cieszę się, że najgorsze mam już zrobione, teraz muszę się zabrać za chałupkę po 18 dniowym pobycie mojej wnusi. Jutro może pójdę na cmentarz zagrabić przy grobach bo wszędzie leży pełno kwiatków z lipy i robinii. Zobaczę jaką nogą wstanę i jakie będzie samopoczucie.
    Dziewczynki życzę dobrej i spokojnej nocki. Dobranoc.
     
  4. Super to co nieco Ewciu :D Najlepszego :* Obie jesteśmy czerwcowe czy znajdzie się ktoś jeszcze? :D
    A to dla Ciebie.....
    [​IMG]

    Witam wszystkich serdecznie i na kawkę zapraszam. U mnie dziś słoneczko ale jakoś zimno!
    [​IMG]
     
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie- Madziu, Tobie również dziękuje za życzenia i piękne róże... U mnie cała rodzinka spod znaku Bliżniąt i Lwa, zatem całe lato mam wydatki i imprezki urodzinowe-takie symboliczne we własnym gronie....
    Wczoraj wieczorem troszkę się ochłodziło- a dzisiaj rano tylko 10 st- ale słoneczna pogoda..
    Czekam cały czas na wymianę okna- myślę ,że do piątku powinni się odezwać bo chciałabym już mieć resztę remontu z głowy...Nie wiem czy ewenty zaczynać i robić bo w każdej chwili mogę mieć brak dostępu do internetu i wtedy żadnego nie ukończę- przemyślę to jeszcze...
    Życzę wszystkim dużo zdrówka, pięknej pogody

    [​IMG]
     
  6. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam i dziękuję za obie kawki, . u mnie też piękne słoneczko i +13 st. Dzwonię do przychodni aby zarejestrować się do endokrynologa i wyobraźcie sobie jestem nr 48 i proszę czekać no i ciekawe czy uda się zarejestrować ???
    Ja jestem kwietniowa, ale mój PM jest czerwcowy, obchodzimy jednego dnia on urodziny a ja imieniny xDxDxD.
    Życzę wszystkim miłego, spokojnego dnia.
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i dziękuję za kawki !!! Dzisiaj zasnęłam dopiero po 3 rano !!! Bym sobie pospała ale trzeba było iść na spacer z pieskiem !!!! U mnie też słonecznie tylko chłodno !!!! Miłego dnia dziewczynki i wnuczku !!!!!!
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Moja rodzinka to:
    mama i ja - Skorpiony
    siostra i tata - Lew i Panna (nie pamiętam, czy dokładnie w tej kolejności)

    :p
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Ja jestem raczkiem razem z mężem a syn bliźniakiem !!!!
     
  11. Moi rodzice zawsze robili razem imprezki imieninowe, maj był w domu rozrywkowy :D Jak pomyślę że od soboty będę miała już inną cyfrę (ale jak ładnie będzie to wyglądało :D) na końcu to przybywa mi siwizny i zaczyna coś strzykać tu i tam :D
    Danusiu dziękuję za kawkę :* U mnie odwrotnie, syn jest rakiem :D

    Miłego dzionka.
     
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  13. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Dzień dobry... Pięknego dnia życzę wszystkim... Pozdrawiam!!![​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam czwartkowo. Za kawusie bardzo dziękuje, w realu też kończę. Do endokrynologa udało się zarejestrować, wisiałam na linii 1 godz. i 43 minuty, ale jestem na 26 września, to i tak super. Teraz jeszcze ortopeda, mam dzwonić we wtorek, zobaczymy ??? Dzisiaj jadę do lekarza na oględziny po rehabilitacji i po wypis. A ja baranek :D. Miłego dzionka wszystkim życzę, u mnie już 17 st. w cieniu a 25 w słoneczku xD.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim:) Alu - u mnie dziś w nocy było 11 stopni a teraz ledwo da się oddychać.

    Śniadanko dla wszystkich:)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Piątek , piąteczek , piątunio - witam i miłego dnia życzę [​IMG]
     
  17. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]
    ... Witam z rana i życzę udanego dnia ...
     
  18. Witajcie :) Ja już też po kawusi i tej tu i w realu, lecę na bazarek po warzywka świeżutkie bo suszonych i mrożonych mam już dosyć :D

    Miłego leniuchowania w weekend :D
     
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]
    ... Witam serdecznie- dziś odpoczywam na działce- grilowanie z rodzinką, znajomymi....Wymiana okna we wtorek, więc od tego dnia będę bez dostępu do internetu i ponownie wielki bałagan w domu.... ale pociesza mnie fakt, że wkrótce to wszystko zakończę i całe lato będę wypoczywać :)..... Ewenty powoli do przodu- czy je skończę?- bez większego dla mnie znaczenia- ile zrobię tyle zdobędę nagród- w końcu nie samą farmą człowiek żyje.....
    Życzę wszystkim pięknej pogody , mało pracy i dużo relaksu.........

    Madziu- przyjmij najserdeczniejsze życzenia urodzinowe- duuuuużo zdrówka
    [​IMG] [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2018
  20. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Madziu, wszystkiego przenajlepszego, dużo zdrówka i pogody ducha

    [​IMG]