Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To może być trudne, ponieważ w sieci tej piosnki nie ma. Jest na płycie, która ukazała się w 1993 roku.
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Zobaczymy jak będę się czuła. Kilka lat temu wlazłam na wiśnię i spadłam i też na żebra, długo je czułam, ale lekarz powiedział, że na to nie ma lekarstwa, tylko bandaż, ucisk. Dobrze, że ta wiśnia nie jest taka wysoka bo bym się połamała.
    A ode mnie 5 km lało a u mnie nic tylko się na chwilę zachmurzyło i koniec, dzisiaj znowu nic, masakra.
    Uciekam do łóżeczka, dobrej nocki wszystkim....
     
  3. U mnie też grzmiało, grzmiało a popadał kapuśniaczek z 10 minut i tyle burzy :D (no ale Tomku, my blisko siebie mieszkamy)
    Danusiu jak widać to Tomek przyciąga burze i deszcze, musimy go zapraszać do siebie :D to może i u nas solidnie popada :D

    Ja mam lekarza diabetologa jutro (15:40) ale aż mi się chce iść, cukier mi kobieta wyregulowała, sporadycznie mam powyżej 200 a miałam 400-600 i na 18:10 lecę (już to widzę jak lecę :D) z tym kręgosłupem. Pożyjemy, zobaczymy co poradzą.

    Zdrówka dla wszystkich i miłej niedzieli :*

    [​IMG]
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U nas to waliły te grzmoty jakby ktoś strzelał:pxD
    Stokrotko- to od razu zapraszaj z mamą:D Zawsze jak wracamy, to mamy takie szczęście, że pada8) Przynajmniej tak bywało, gdy mieliśmy samochódxD Ale się go pozbyliśmy, bo za rzadko się nim jeździło.
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum


    A córka nie wybrałaby się do nas na północ? Może być po kolei, najpierw do Danusi, potem do mniexDxDxD. I byśmy sobie pośpiewały...;)xD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To ja jeszcze do centrum zaproszęxD
     
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielne popołudnie- wczoraj cały dzień deszczowo i ciepło, a dziś znowu słońce i gorąco.... W weekend wypoczęłam przed kolejnym remontem w pokoju, który zapewne zacznie się w połowie przyszłego tygodnia- czekam na telefon i wymianę okna..
    Życzę Wam miłej reszty dnia- zostawiam popołudniową kawkę lub komu dokucza upał- napój chłodzący

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    I do mnie koniecznie, też północ, może uda jej się nas wszystkie obskoczyć ;)xDxD.

    U mnie już kilka tygodni nie pada, z trawy robi się siano, codziennie chodzę na cmentarz podlewać kwiaty i a tak je słońce przypala.

    A tak w ogóle witam wszystkich niedzielnie, życzę miłego popołudnia.
    Ewuś dzięki za kawkę, ciacho i ten napój chłodzący.
     
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]

    Dzień dobry- kawa dla wszystkich- miłego pogodnego dnia życzę ...
     
    Ostatnie edytowanie: 4 czerwca 2018
  10. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

  11. Witajcie dziewczynki, dzięki za kawusię i miłego dzionka życzę :)
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja również dziękuję za wszystkie kawki i miłego dnia życzę.
    Ps. Żeberka jakby ciut lepiej, ale jeszcze bolą, chyba idzie ku lepszemu :D:D:D.
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    ... Zaraz uciekam do pracy- dla wszystkich którzy tu dzisiaj zajrzą zostawiam " małe co nieco"urodzinowe... częstujcie się - smacznego na resztę dnia :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ciesz się, że twoje zęby niechcący nie spotkały się z podłogą na lekkoatletycexD I nie masz wiecznego zapalenia zatok:p
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, Raszpelki:)
    Ewuniu, wszystkiego naj-najlepszego i dużo zdrówka:inlove:

    [​IMG]
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Różo najpiękniejsza - najlepszego:D
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie mogę po prostu nie mogę przejść tak obojętnie.
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrówka, uśmiechu i spełnienia marzeń :)

    Porywam cicho i truskawki i uciekam zanim mi zabiorą ;)
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum


    Ewuś dla Ciebie.

    Dużo zdrowia i miłości,
    moc uśmiechu i słodkości,
    mało smutku, trudów, łez,
    niech się spełni to, co chcesz!

    [​IMG]


    Tomku jak byłam młodziutka to miałam często zapalenie zatok,
    z wiekiem jakoś mi się polepszyło xDxDxD,
    za to co innego się przypałętało...

     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i milutkiego dnia życzę [​IMG] U nas się ochłodziło ale padać nie chce !!!!!!!!!! Ewuniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek !!!!! Znowu mam tą dużą sunię !!!! Doszły spacery z pieskiem !!!!
     
  20. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin ala Ewy zdrówka!!!Witam Wszystkich!!![​IMG]
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.