Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, dziewczynki, kawka dla Was

    [​IMG]
    Wczoraj u mnie przez cały dzień było szaro, mokro, chłodno...:(. W tej chwili jakby się przejaśniało, ale kto go tam wie...;)

    Lecę zrobić kawę w realu, bo [​IMG]

    Miłej, ciepłej i słonecznej niedzieli, Raszpelki:)
     
    rozaagata, krasnoludek10 oraz RosesFarm lubią to.
  2. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Dzień dobry wszystkim!!!Miłego dnia!!![​IMG]
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłej niedzieli życzę !!! Dzięki za kawkę - pychotka !!!! Noc już była spokojna bo psy przypomniały sobie co u mnie wolno a co nie !!!!! U nas nie padało tylko pokropiło i musiałam dzisiaj podlać działkę !!!! Ale pusta ławeczka !!!! Wczoraj przeszła burza i padał deszcz !!!! Działeczka podlana !!!! [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2018
  4. Witam dziewczynki. Wczoraj miałam rocznicę komunii św. wnusia, pogoda dopisała i wszystkie plany wypaliły. :)
    Dziś poniedziałek (niestety) i czas wziąć się za robotę :D
    Miłego tygodnia, z kawusią w ręku (i lekami przeciwbólowymi) :D

    [​IMG]
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, Raszpelki:). Dzięki za kawkę, Madziu:), w realu jedna wypita i... nic jakoś, nadal nie mogę oprzytomnieć;), drugą chyba trzeba zrobić...

    [​IMG]

    Cieszę się, Madziu, że Ci się impreza udała:D, a leki przeciwbólowe - cóż, to chyba wierny przyjaciel każdej RaszpelkixD
    Oj, podlana, podlana;), a na tej działeczce objawiły się komarzyska, w ogromnej ilości i okropnie wygłodniałe;). To jest czyste nieszczęście, że one mnie tak lubiąxD(bez wzajemnościxD)
     
  6. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w poniedziałek... Kuchnia zrobiona, łazienka- zostały sprawy kosmetyczne i czekamy na okno i kolejny rozgardiasz w domu....Ewenty zbliżają się do końca- jakoś mozolnie idą , brak wypadajek- mało ich leci z dłuuuugich roślin... Pogoda ładna, wrecz upalna, czasami spadnie deszczyk... Dzisiaj w końcu po dwóch tygodniach zrobię domowy obiad- już domownicy patrzeć nie mogą na pizzę i inne fast foody...
    Zyczę Wam wszystkim miłego udanego dnia

    [​IMG]
     
  7. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

  8. Basiu te komarzyska i meszki nie tylko Ciebie lubią, nie czuj się taka wyróżniona :D Mnie to chyba wręcz kochają :D
    Ewciu jak widzę to robota ma się już ku końcowi, przeżyłaś to gdzieś za tydzień będziesz leżeć do góry brzuchem :D
     
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Będzie leżeć do góry brzuchem i się napawać pięknym mieszkankiemxD
    No ale żeby w towarzystwie kilku osób na mnie siedziało (i żarło!!!xD) 5 komarów, a na nich ani jeden?! Nie ma sprawiedliwości...xD I chciałabym wiedzieć jedno: czym ja je tak przyciągam?!xD
     
  10. Zwierzęta podobno wyczuwają "dobrych ludzi" :D
     
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No wiesz, pocieszasz mniexDxDxD
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Miłego poniedziałku życzę.
    U mnie albo to działa, albo jestem bardzo niedobrym człowiekiem. :pxDxDxD
    Komary tego nie lubią
    Dzięki witaminie B1 (tiaminie) prawidłowo funkcjonuje nasz układ nerwowy, chroni ona nas także np. przed toksycznym działaniem ołowiu powstałego w procesie spalania benzyny, który powszechnie występuje naszym w środowisku. Niestety, picie dużej ilości kawy (nawet bezkofeinowej!) i herbaty niszczy tę witaminę. Na spore niedobory narażeni są także nadużywający alkoholu. Zmęczenie, utrata apetytu czy nudności to sygnały, że w naszej diecie powinno znaleźć się więcej witaminy B1. Także wybierający się pod namiot, nad wodę, powinni zabrać ze sobą zapas wit. B1. Komary, muchy i inne gryzące owady nie lubią zapachu skóry człowiek, który zażył preparat. Dawka 100 mg dziennie może zabezpieczyć nas przed ukąszeniami.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2018
  13. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Też to czytałam. Zażywałam witaminę B1 przez cały sezon. Żarły nadal. Rozpuściłam pastylkę w wodzie i wtarłam w skórę - żarły (być może lekko zdegustowane faktem, że pożywienie czymś zalatuje;), ale apetytu nie straciły:p). Być może charakterologicznie zbliżam się do świętościxDxDxD. Działa za to posmarowanie się wanilinowym olejkiem do ciasta, więc przez cały sezon komarowy pachnę jak świeżo upieczone ciasteczkoxD
    Przypomniałam sobie: moich dwóch "trunkowych" sąsiadów nie gryzą (albo szybko z nich spadająxDxDxD)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    na tiary nic Ci nie poradzę, ale na sznurki najlepsze jest 88 nagród koali (przy rozstawianiu kulki z sera i doniczka walentynkowa, przy zbiorze herbatka jaśminowa) - mi dzisiaj wypadło ponad 70 sznurków. Ale niestety tiary lecą jak krew z nosa albo i gorzej a do tego blokują mnie wstrętne złote banany a nie ma opcji żebym do czwartku zdobył aż 42-.- Pa, pa evencie i następnym razem porządnie się zastanowię, czy cię robić 8)


    Komary i muchy? Mnie też uwielbiają a ja naprawdę nie jestem aż taki słodki:p One mnie lubią, ale niestety bez wzajemności - tak jak w całej mojej rodzinie:)

    Panie Komar - spróbuj Pan niechcący nadepnąć na Panią Osę, to przegrasz z kretesem.

    Pani Mucho - czy musi Pani tak wszystko zanieczyszczać jak tylko siada się do jedzenia?!
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  15. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Witam serdecznie Wszystkich pozdrawiam i miłego dnia życzę!!!!
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry wszystkim, zapraszam na kawę

    [​IMG]

    Bardzo tu pusto ostatnio:(, co się z Wami dzieje, dziewczynki?
    U mnie kolejny piękny, słoneczny i upalny dzień:D. Ja, niestety, niezbyt dobrze reaguję ostatnio na taką pogodę:(, więc robię tylko krótkie wypady do ogrodu, gdzie w kąciku właśnie zaczęły owocować truskawki (uwielbiam prosto z krzaczka:D) i prawdziwe leśne poziomki (niam!:p).
    Miłego dnia i dużo zdrówka, dziewczynki:)
     
    krasnoludek10 i RosesFarm lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie !!! Basiu ja też lubię truskaweczki prosto z krzaczka !!! Kawka podana - dzięki to idę zrobić sobie w realu !!! U nas zanosi się na upalny dzień !!! Pieski już wyprowadziłam i teraz leżą !!!! Upały znoszę dobrze ale jak jestem na działce !!!! Miłego dnia dziewczynki !!!!
     
    krasnoludek10 i RosesFarm lubią to.
  18. Witajcie dziewczynki. U mnie słoneczko od rana a ja wyję z bólu! Tak mnie boli noga od kręgosłupa i już chyba na mnie nie działają żadne leki przeciwbólowe :(
    Dzięki za kawkę, piję też w realu, miłego dzionka.
     
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Madziu, a może jakaś fizjoterapia? Mojej mamie swego czasu bardzo pomogła taka pani - nie wiem, jak to nazwać - chiropraktyk? Przychodziła wykonywać masaże i rzeczywiście to działało
     
    krasnoludek10 i RosesFarm lubią to.
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Basiu, najważniejsze,że wątek ciągle żyje- a jak zauważyłaś - mamy wiosnę, lato, piękną pogodę, więcej pracy w domku, w ogródku, na działeczce- więcej czasu spędzamy na powietrzu niż przed kompem....Poczekaj, przyjdzie jesień, zima- chłodne deszczowo mrożne dni- wtedy jedna drugiej będzie ustępować miejsca na naszej "ławeczce" :), zrobi się ciasno na niej bo każda będzie chciała posiedzieć właśnie tu z kubkiem kawy czy gorącej herbaty z malinami :)....

    Ewent na pełni zakończony, na wyspie- jeszcze ostatni zbiór ewentówki i też będzie koniec

    Życzę Wam fajnego spokojnego cieplusiego dzionka- kawkę zostawiam

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.