Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, kawkę podaję

    [​IMG]

    Pusta ostatnio ławeczka... Ala weselem już żyje;), Ewa remontem, Mariola straciła kontakt ze światem (tylko wirtualnym, na szczęściexD;)), nudno jakoś:(
    Ali życzę dobrej zabawy (i dobrego samopoczucia po weseluxD), Ewuni dużo cierpliwości i rychłego ukończenia remontu, Marioli pomyślnej reanimacji lapka, a wszystkim Raszpelkom miłego, słonecznego dnia i udanego weekendu:)
     
  2. A wypiję kawusię, wypiję :) dzięki. Również miłego dzionka życzę i słonecznego.
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Kawką się poczęstuję !!! Dzięki !!! Miłego piątunia życzę !!!!! U nas zanosi się na upalny dzień bo słoneczko już grzeje !!!! Bardzo potrzebny deszcz !!!!
     
  4. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Dzień dobry-.- Witam Wszystkich -.-[​IMG]
     
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko...tak dziewczynki- żyję remontem- czas goni- wczoraj dzwonili, że dzisiaj przyjadą z oknami- niestety tym razem ja musiałam termin przesunąć ze względu na brak dostępu do starych okien, pomieszczenia mam zawalone meblami i innymi rupieciami- ze względu na awarię rury w łazience, byłam zmuszona zrobić remont i łazienki i kuchni.....Na okna czekałam tyle czasu, więc poczekam i kolejny tydzień...
    Pogoda ostatnio bardzo ładna- dużo słońca, od czasu do czasu popada i deszczyk ...
    Życzę Wam udanego weekendu- miłej zabawy i wypoczynku
    Kończę kawkę w realu, zostawiam i Wam

    [​IMG]
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Na kawusię się załapałam, no mus po prostu. papierzyska ogarnięte, dzisiaj chwila oddechu.
    [​IMG]:pxD
    Dzisiaj się dowiem co z moim lapusiem. 8)
     
  7. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Witam ponownie !!!ale tu dziś pusto na tej ławeczce, pogoda trzeba korzystać ze słoneczka,,,Miłego popołudnia!!!
     
  8. Witajcie w ten deszczowy poranek. Pada u mnie mały deszczyk tak potrzebny roślinkom że wcale nie narzekam, na tę pogodę strasznie boli mnie noga od kręgosłupa, w domu o kulach chodzę a po ulicach kuśtykam jak starowinka :D Kawkę zostawiam i idę się dalej rozglądać czy ktoś gdzieś nie psoci z rana :D

    [​IMG]
     
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, Raszpelki, kawkę podaję
    Madzia mnie wyprzedziła:), ale myślę, że druga kawka na dobudzenie nie zaszkodzi ;)

    [​IMG]


    U mnie wczoraj, po całym dniu suchym, upalnym i wietrznym, wieczorem zawitała burza z deszczem:D! Co prawda za wiele tego nie było, zbiorniki na deszczówkę pustawe:(, ale przynajmniej trochę ogród podlało, a bardzo był już zmarniały.
    Miłego dnia wszystkim:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2018
    rozaagata, krasnoludek10 oraz RosesFarm lubią to.
  10. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum

    Witam Wszystkich !!!DZIEŃ DOBRY!!! u mnie piękna słoneczna pogoda ..Miłego weekendu wszystkim życzę!![​IMG]
     
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Współczuję, Madziu, może jak pogoda się poprawi, to poczujesz się lepiej, czego Ci z serca życzę:inlove:. Bo leki, jak rozumiem, bierzesz?
     
    rozaagata, krasnoludek10 oraz RosesFarm lubią to.
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam przy sobocie - zapowiada się kolejny ładny dzionek... Dzisiaj kuchnia będzie ukończona i zabieramy się za dalsze prace w łazience..

    Madziu, ja wczoraj tak niefortunnie skręciłam nogę w kostce,że na wieczór mi spuchła- na noc Altacet i bandaż elastyczny a dzisiaj kuśtykam :).. no tego mi jeszcze brakowało- właśnie teraz przy remoncie i jutrzejszej okazji zrobienia ostatnich zakupów do łazienki ... :)

    Dziewczynki, kończę kawę, wam też zostawiam- Życzę miłego pogodnego weekendu

    [​IMG]

     
  13. Garściami :D
     
  14. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Madziula, w naszym wieku tak już jest, że się leki garściami łyka:D, żeby poczuć się lepiej, albo żeby nie poczuć się gorzej:D. Okres gwarancji nam się skończył i usterki wyłażąxD
    Jak mawiała moja babcia: Jedna bieda - nie bieda, zaraz druga za nią:(;). Tu już nic nie poradzisz - okłady i nieforsowanie nogi przez kilka dni:)
    Nasza Danusia się nie odzywa, pewnie ogarnia swoje-nie swoje pieski...;)
    Słonecznego dzionka i poprawy zdrowia, dziewczynki:D
     
    rozaagata, krasnoludek10 oraz RosesFarm lubią to.
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Lapek wrócił, chyba zdrowy bo nie charchota.:);):p
    Kawka jak najbardziej potrzebna więc i 2 się przydadzą. Wczoraj bardzo ładnie mnie podlało jak wracałam z pracy:)
    Muszę zainwestować chyba, tylko nie wiem co wybrać:
    [​IMG]w wersji [​IMG]czy takie cusik[​IMG]:pxDxDxD
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jestem , jestem , niewyspana ale obecna !!! Co chwila któraś wskakiwała do łóżka a ja je wywalałam !!! Myślę że dzisiejsza noc będzie podobna !!!! U nas nie padało i dalej susza !!!! Już nie mam siły podlewać !!!! Miłej soboty !!!! Dziewczynki uważajcie na siebie !!!!
     
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A czerwonej nie było?xD
    Danusiu, rada od wieloletniej psiary: daj za wygraną;)xD. One się czują niepewnie w nowym miejscu, u nowego człowieka i dlatego chcą bliskości. Zwłaszcza, że to malusie pieski, z emocjami "na wierzchu", a jednocześnie stworzenia stadne:)
     
    rozaagata, krasnoludek10 oraz RosesFarm lubią to.
  18. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    Witajcie

    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji Dnia Matki

    pozdrawiam
     
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dziękuję bardzo:D
     
    rozaagata, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. -zajączek-

    -zajączek- Czeladnik forum