Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Mireczko, a gdzie te Twoje Pałuki leżą?
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witajcie Raszpelki :inlove:Kawę, a potem herbatę oczywiście i z przyjemnością wysiorbałam, dziękuję Basiu.
    Przy okazji w realu też napiłam się kawy z czekoladowym posmakiem - oczywiście wiem, że oczyszczana jest itd i wszystko OK, ale miałam przed oczami cywety wydalające ziarenka tej kawy, hi, hi..Dzieciątko przywiozło troszkę ze swoich podróży i do tej pory jakoś udawało mi się jej nie pić;) No ale dziś córcia postawiła mi filiżankę przed nosem, wypiłam z przyjemnością, chwaląc owy posmak, a potem zajarzyłam, którą kawę mi zaparzyła.. Cóż, czasem lepiej nie wiedzieć nic o procesie "produkcyjnym". Napisałam o tym, cobyście się też uśmiechnęły - a moje kocisko już ma się lepiej i zaczęło psocić, zdrowy tak całkiem to on nie będzie, ale jest jak jest i OK, już mi się paszcza śmiejexD Do potem..
     
    Dorota1020, Naoma oraz wodnik54 lubią to.
  3. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Tersea i jaka ta kawa? Dobra? :) Chcę swojej mamie kupić. Drogie to to, ale podobno warto :)
     
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    udało Ci się Tereniu wywołać uśmiech na mojej twarzy tym kawowym specjałem i pewnie nie będę miała okazji spróbować tego napoju, bo ja amatorka rozpuszczalnika jestem ;):)
    a z dobrego samopoczucia koteczka to my się razem z moim kociem cieszymy :)
     
    tersea51 lubi to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Kawa jest pyszna, z bardzo delikatnym czekoladowym posmakiem.. Nie nadaje się dla mnie do codziennego picia, bo wolę gorzką, ale od czasu do czasu jest super...No tylko te cywety;)Ale prezent jest extra
     
    wodnik54 lubi to.
  6. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Ojjj tam oj tam ;) W tym cały urok tej kawy :p
     
  7. Mirka

    Mirka Baron forum

    Grażynko... Pałuki są regionem kulturowym w województwach kujawsko-pomorskim ( niemal w całości) i wielkopolskim... mieszkam 20 km. od Bydgoszczy w małym miasteczku nad rzeką Gąsawką... miasteczko otoczone lasami i jeziorami... prawie jak Mazury... uwielbiam łowić ryby i zbierać grzyby... ale lubię również spacery nad brzegiem jeziora czy w lesie... odpoczywam wtedy... lubię ciszę... szum wody i drzew... i ten cudowny śpiew ptaków... męczy mnie zgiełk miasta... a mieszkam przy najruchliwszej ulicy... samochód... samochód... i jeszcze raz samochód...
     
    wodnik54 lubi to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    cudowna kraina :) ja też pochodzę z małej miejscowości - Piechowice k/Szklarskiej Poręby, ale od 35 lat mieszkam we Wrocławiu, przyjechałam tu za ślubnym i tak już wrosłam w ten miejski gwar :)
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Tereniu ja też piję kawę tylko gorzką (od niemal 35 lat) ale zdarzyło mi się kilka razy wypić "co podano" i jest ok.xD

    W Pałukach jeszcze nie byłam ale okolice Bydgoszczy są mi znane (częściowo ) i są naprawdę piękne:)
    mam tam rodzinkę ale kawał drogi niestety ogranicza kontakty:(
    pozdrawiam Bydgoszcz,Koronowo i okolice:)
     
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie Raszpelki i Mod-ko, wszystkie młode duchem.
    Dzisiaj mi nawet córcia powiedziała ze kiedyś babcie były starsze, to i opiekowały się wnukami .../ jak ja bym się nie opiekowała/
    a teraz babcie młode to i same poszaleć chcą, aż mnie zatrzęsło, dwie prace , wcześniej szkoła ..i gdzie to szaleństwo??????
    No nic- trzeba wreszcie i o sobie przypomnieć , nie tylko wtedy jak coś doskwiera.
     
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witajcie Raszpelki :) a tak troszkę mi się nudzi, u nas w Uroczych cisza więc przyszłam do was z wizytą, może załapię się na coś dobrego :p
     
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    a proszę bardzo
    [​IMG]
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Grażynko to Ty na noc takie smakołyki serwujesz?
    ja tu z wizytą wpadłam przed snem ale jak się tak najem to nie zasnęxD
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Z TS wyrósł jarząb :mad::mad::mad: To ja trochę uskubię tego ciasteczka :D:D Dobranoc , miłych snów:D:D
     
  15. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dobranoc
     
  16. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    A pewnie, ze wrzucę na ruszt;)łakoma jestem;) Dobrej nocki Raszpelkowo
    PS Aniu - nie przejmuj się, młodsze pokolenie ma inną optykę...Moje dzieciątko też czasem zaqzdrości , że już jestem na emeryturze - cóż, grzecznie przypominam wtedy, że przedtem przepracowałam ponad 40 lat..a i teraz coś tam jeszcze dłubię, jako wolny strzelec :)Kolorowych snów
     
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Kochaniutkie dzisiaj troszkę późno przyczłapałam na ławeczkę a jestem narobina bardzo , w dalszym ciągu kopałam kawałek pod rabaty a to było nigdy nie kopane to sobie możecie wyobrazić jak ciężko jest to stary trawnik pod , którym jest masę kamieni kawałków dachówek i cegieł ale zostało mi jeszcze około 5 metrów kwadratowych może jutro jak nie będzie padać skończę :eek::eek::eek:.
    Ewent wolniutko do przodu mam już zrobione wszystkie srebrne i trzy całe zadania myślę ,że dam rady.
    Krysiu i Mireczko z tego co wiem to w Waszych regionach więcej padało to i grzybki się zaczynają wysypywać a u nas niestety jest bardzo sucho ale jak tylko popada to też będą:):):).
    A teraz życzę kolorków na sen , dobrej i spokojnej nocki, i do jutra , buziolki zostawiam;);). Pa!
    [​IMG]

     
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Czarodziejka przyszła z wizytą i chciała się załapać na coś dobrego, to ją poczęstowałam :)
    to ja też zmykam, dobranoc i spokojnej nocy życzę :)
     
  19. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej, ja to chyba w wampira się zmieniam....
    Mirka, sorki, czas mi ucieka i nie było kiedy wpaść....
    dobranoc.
     
    Dorota1020 lubi to.
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    taaa...dobranoc choć pewnie ju z nie ma komu:(
     
    marianka57 lubi to.