Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. A co się da xD Cokolwiek wpadnie ładnego, dobrego, smacznego, świątecznego...... :pxD
    Ozdoby też już mam xD

    Witam Was dziewczynki w mroźny ale słoneczny poranek (-5) i miłego dzionka życzę
     
  2. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry - za oknem słońce, mróz 10 st i zero wiatru...Ewent hodowlany zrobiony wczoraj- z BB z ok 200 oaz jedynie królik śnieżny wyszedł z tych wyższych półek- a reszta to cofki lub o 1 poziom wyżej...Na wyspie skończę dzisiaj, jeszcze trochę ewentówki brakuje by zrobić ostatnie zadanie.. Zyczę pięknego spokojnego dzionka..Kawę zostawiam

    [​IMG] [​IMG]
     
  3. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry wszystkim! U mnie podobnie, -6 i słońce, no i przestało tak przeokropnie wiać. Właśnie moja kocia z rozbiegu wskoczyła mi na klawiaturę i "napisała" coś przedziwnegoxDxDxD.Też już mam ozdoby;). Ania tak dopytywała o te zakupy przedświąteczne, że się zaczęłam nad tym na poważnie zastanawiać, no i doszłam do wniosku, że powodów jest kilka. Z pewnością to, o czym już pisałam - chęć uniknięcia tłoku przedświątecznego. Jak pogrzebać głębiej - chyba pozostałość "okresu błędów i wypaczeń" z naszej młodości, z którego został mi nawyk robienia zakupów "na zakładkę", tak, żebym nie musiała czegoś kupować dopiero w chwili, gdy już mi tego czegoś zabrakło, a jest właśnie potrzebne. No i trzeci powód - być może nawet decydujący - okropnie nie lubię robić zakupów, zwłaszcza tzw "dużych" i chyba staram się je jak najszybciej (tzn. najwcześniejxD) mieć z głowy, żeby przed świętami zająć się tym, co lubię, tzn. dopieszczaniem i upiększaniem domu, a na koniec - pichceniem.
    Miłego dnia wszystkim Raszpelkom:D

    xDxDA to ja powiem Ci, czemu tak mnie zaciekawiłaś: otóż dokładnie tak samo rozumuje moja córka, od niedawna "na swoim"xD
    Gratuluję Ci więc młodszego o pokolenie ducha;) i pozdrawiam:)


    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji Edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Forum krok po kroku
    Polecam w szczególności: Edycja postów oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 marca 2018
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziewczynki mam malarza, przyjechał malować mieszkanie. Ponoć roboty na 2 dni, a mi potem zostanie sprzątanie :cry::cry::cry:. U mnie było -8 st. a przy tym bardzo przejmujący, silny wiatr. Życzę miłego dnia.
     
    MOD_Yasmina, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ajajaj, no współczuję bardzo, sprzątanie po malowaniu...:(. Ale potem będziesz miała na święta piękne mieszkanko:D
    Pogody ducha życzę:)
    PS
    Czy ja coś wspominałam, że przestało wiać?! Łgałam jak ten pies, chyba gorzej nawet wieje, niż wczoraj, musiałam wyjść na dłużej i dalej, no i już czuję, że się zaczyna problem z zatokami...:cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2018
  6. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    wiktaratuj nic się nie stało.Twój post jednak musiałam usunąć zgodnie z zasadami forum.

    Nie pisz proszę postu pod postem.
     
    wiktaratuj lubi to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    masakra ale tak nie pasowało, miał być w styczniu. Potem zmienił na kwiecień-maj, a teraz z zjawił się w marcu xDxDxD.
    Ale potem będzie cud, miód i malina na święta. Masz rację Basiu.
    Życzę Wszystkim miłego wieczorku i dobrej nocki.
     
    wiktaratuj lubi to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] -6 st. i świeci słoneczko a do tego strasznie wieje !!!!! Miłej niedzieli życzę !!!!!
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  9. Witam i dziękuję za kawkę Danusiu :) Zimno, trzeba chyba jakąś pierzynę babciną kupić bo pod kołdrami ziąb :D

    Miłego dzionka.....
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  10. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, dziewczynki:)
    A żebyś, Madziu, wiedziała, ja na swojej dalekiej północy już dawno zainwestowałam w piernaty dla wszystkich domowników i dwa dla gościxD i powiem ci, że jak się zaczynają mrozy, wszyscy te piernaty wyciągająxD, a ja, marznąca z racji wieku i niedoczynności tarczycy, teraz do piernata dołożyłam kocyk i pod tym zestawem cieplutko jak w uchuxD
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie było ok. 7 mej. -9 st. i wiatr, zimno brrr... Misję z diamentem zrobiłam. na kole wylosowałam + 200% do stodoły na 12 godz. i zaczęłam tą misję czasową z drzewami. Po 10 tej. ma przyjechać malarz skończyć malowanie, więc będę mogła zabrać się za porządki. Życzę miłej niedzieli...
     
  12. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Gratuluję wygranej, mnie takie tłuściutkie bonusiki omijają z wyjątkową konsekwecją... Diament jeszcze robię, ewentówki mam ile trzeba, walczę z wypadajkami, strasznie skąpo lecą... Czasówki z drzewami nie ruszam, jakoś nie mam do tego serca
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz Rosemerta lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Basiu. Przydało się jak znalazł xDxDxD szkoda, że nie częściej xDxDxD.
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego poniedziałku życzę [​IMG] Mróz dalej trzyma a ja chcę ciepełka !!!!! Wczoraj skończyłam event !!!! Kiedy będzie ciepło ?????
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich! Event właśnie skończyłam:). No trzyma mróz, ale w zamian piękne słońce każdego dnia:). Danusiu, to już ostatni podmuch zimy (podobno, oby), cobyśmy pamiętali, co "tracimy"xD
    Miłego i ciepłego dnia życzę:)
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w ten słoneczny aczkolwiek mrożny dzionek...Katar mnie dopadł, gardło mnie boli...jak tu żyć :)... Ewenty skończone w sobotę- dzis z rana wystawiłam wszystkie jakie tylko miałam ts-y...w południe się okaże ile żyraf, nosorożców i sokołów dostałam :).. Zyczę przyjemnego dnia- kawkę zostawiam - smacznego

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  17. Witajcie dziewczynki :) Ja dopiero dziś skończyłam evencik na wyspie, wczoraj nie chciało mi się czekać aż młyn ukręci i aż takie spóźnienie :D

    Czy ta zima ma zamiar odpuścić? Mam już dosyć zakładania tych zimowych ciuchów!:cry: Basiu ja chyba kupię tę pierzynkę, niech czeka na następną zimę xD

    Miłego dzionka.....
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Eventy skończone, ale zapomniałam wystawić TS na wyspie a już posiane, ale to najwyżej jutro. Wczoraj złapały mnie korzonki, albo coś podobnego, nieodpowiedni ruch i jak strzeliło to koniec, garść tabletek, plastry rozgrzewające i łóżko. Nie miało kiedy, akurat teraz jak pełno roboty po malarzu, jeszcze dzisiaj przyjedzie skończyć drugi pokój. Wzięłam rano tabletki i córcia naklei mi nowe plastry i mam nadzieję, że jakoś będę egzystować, a jak nie to trudno trzeba będzie odczekać. Dziękuję za poranne kawki, ja jeszcze nie piłam dzisiaj, ale za chwilę coś łyknę. Ewuś dużo zdrówka życzę a Wszystkim miłego dnia, u mnie też mróz trzyma -6 st. słoneczko pięknie świeci, ale wiatr mniejszy....
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2018
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Tajemniczości odkryłam- kilka flamingów- kilka krokodyli- zółte i pomarańczowe zagrody na wyspę...z drzewek szeferdia, mangrowiec, oszpilna- reszta starocie...Na farmie -żółte krety i gołębie, dziobaki, pancerniki, jelenie, pomarańczowe króliki i gęsi...z drzewek jabłonie xxl, jałowce, mirabelki, magnolie - zero nowości...Dalej nie mam nosorożców, sokołów i nowszych drzewek typu modrzew....Ech .... słoneczko pięknie świeci, ale powietrze mrożne....Życzę pięknego popołudnia i spokojnej reszty dnia

    [​IMG]
     
    122qwazi i wiktaratuj lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Melduję że zaczęłam porządki !!!! Okna wszystkie pomyte i firaneczki czyściutkie wiszą !!!!! Teraz mnie boli prawa rączka - hihihi Alu daj sobie spokój z porządkami jak Ci coś dolega !!!!! Z TS-ów wszystko poszło do paska !!!!!!
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.