Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Cześć, dziewczynki:). "Świat dzikich zwierząt" skończyłam, choć Miecio bardzo płakał, jak oddawał zwierzątka:cry:. Zagrody już wystawione, choć przy moim szczęściu do wszelkich losowań wątpię, żeby mi się tam coś ciekawego (nowego) ulęgło;). A od jutra "Polowanie...". Miłego wieczoru i spokojnej nocy wszystkim:inlove:
     
    Alicjanastka lubi to.
  2. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Zanudzaj, zanudzaj, od tego też tu jesteśmyxD, pomożemy, wesprzemy na duchu:)
    Z posiadania "morgów" jestem bardzo zadowolona, szczególnie że na końcu działki mam swój las, w którym rosną grzyby:D, trawkę też przyjemnie mieć, ale...grzebanie w ziemi to nie moje hobby;)xD, a więc wszelkie kopanie, sadzenie, przesadzanie, sianie odpada od razu. Jestem zwolenniczką swobodnego wzrostu roślin, gdzie chcą niech tam rosną, w przeciwieństwie do mojego Pana Męża, który gania z kosiarkąxD. Jedyne co zrobiłam to zaprojektowałam obsadzenie stawu i tam chadzam pilnując czy nenufary i grążele się przyjęły. Ale tak na prawdę to dopiero w tym roku się okaże.
    Mam na swoim koncie posadzenie dwóch magnolii, ale niestety zdechły:( i 2 krzaczki malin, aronię i pigwowca. Maliny i pigwowiec gdzieś przepadły:oops:, a aronię wykopała moja wilczyca, żeby schować tam kość:oops::cry:. Tak, że na razie pozostanę przy obserwacji budzącej się na wiosnę roślinnościxD

    Kochane, czy Wy mówicie o zakupach świątecznych na święta, które będą dopiero za 16 dni?:oops:
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  3. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Aniu, my mówimy o zakupach na święta, które będą już za 16 dnixD. Kiedyś, gdy byłam młoda i pięknaxD, miałam więcej cierpliwości i nawet kilometrowe kolejki nie wyprowadzały mnie z równowagi. Teraz, gdy tuż przed świętami w sklepach Sodoma z Gomorą i słupem soli, wracam z zakupów wściekła i usiłuję pogryźć domowników;););), toteż w ramach ochrony zdrowia własnego i rodziny robię zakupy świąteczne z wyprzedzeniem, a na ostatnie dni zostawiam rzeczy nietrwałe typu pieczywo i zielenina. Z żalem tylko zauważam, że takich jak ja cwaniaków jest coraz więcej i główny tłum rusza na sklepy dwa tygodnie wcześniej:(. Wniosek z tego, że trzeba znów zmienić strategię..xD
     
  4. Nie ale już nie spałam! 3-4 godziny i koniec snu :( Ja też już po zakupach, zapomniałam tylko o białej kiełbasie ale dokupię
    Ja też już kończę, jeszcze 100 tys. ptaków bo medale już mam :D Zagrody jutro bo dziś brak czasu :D
    Aniula zanudzać nie mam zamiaru nikogo bo i sama nie chciałabym być zanudzana :D
    Ty teraz pewnie chodzisz po włościach jak "szlachcic po zagrodzie" i wszystko sprawdzasz :D Ma się te morgi to i doglądać wszystkiego trzeba ;)xD A co do świąt, czas tak szybko leci że te 16 dni to jak tydzień :D
    Basiu ja tak robię od lat (zakupy) i też chyba cierpię jak mam stać w kolejce, od razu mi się przypominają czasy stania za wszystkim co rzucili do sklepu :D

    A tak w ogóle witam i miłego dzionka życzę, u mnie kropi deszcz :(
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] U nas szaro , pochmurno ale teraz nie pada !!! Event hodowlany wczoraj zrobiłam !!! TS-y wystawiłam i wszystko poszło do paska !!!! Sokołów dalej brak - buuuuuu Miłego dnia !!!!
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  6. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry, dziewczynki:). Dzień taki, jak u Danusi, szaro, nie pada, ale wieje i pewnie tę zimę przywieje, co to miała wrócić:cry:
    Z TSów nie powiem, co mi wyszło, bo się nie chcę wyrażaćxD, wszystko w pasku, tyle, że może się do pendolino przydać (tak Przydaś mówi, ja się nie znamxD)
    No widzisz, ja też zapomniałam, chociaż zakupy robiłam z karteczką... Co ta skleroza robi z człowiekiem...xDxDxD
    To też, ale ja po prostu tracę cierpliwość i nawet trzy osoby to dla mnie kolejka (czasami zbyt długa, żeby czekać), a już przepychający się tłum z wózkami działa na mnie jak czerwona płachta i mam chęć warczeć i gryźć, czego naturalnie nie robię, jako osoba z "przedwojennym" wychowaniem. No patrz, a dawnymi czasy stało się w naprawdę kilometrowych kolejkach i pogodnie wymieniało pglądy ze "współstaczami"... A ta radość z upolowanej szynki, czy, o cudzie, papieru toaletowego... To se ne vrati, pani Havrankova...xDxDxD.
    Miłego dnia wszystkim:inlove:
     
  7. No nie wróci (mam nadzieję) ale człowiek był młodszy i chyba bardziej cierpliwy :D
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  8. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Otóż to... ;).
    A tak wygląda moje śniadanie i towarzystwo;).

    [​IMG]
     
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie... Za oknem coraz chłodniej- wczoraj deszczowo i na plusie, dziś tylko 0 st...Podobno opady śniegu i mróz idzie ...Ewent hodowlany nie ruszony- czekam na weekendowe BB- a na wyspie zbieram narazie wypadajki i rośliny.... trzeba lecieć na farmę, więc życzę Wam spokojnego dzionka- zostawiam kawe

    [​IMG]
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Za kawki dziękuję, w realu też wypita :):):). Event hodowlany skończony, Ts nie wystawione tak, że nie wiem co się z nich wykluje ??? Na święta to mam tylko posianą rzeżuchę xDxDxD. Event diamentowy powoli, roślinka rośnie i zostało tylko czekanko, sianko i zbieranko... ;););) Miłego dnia, u mnie rano -2 st.
     
    MOD_Stokrotka i wiktaratuj lubią to.
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Widzę, że przygotowania do świąt pełną parą. :)

    Hodowlany zrobiony, ts poszły jak zwykle do paska, diamentowy 3 paczki odebrane razem z dodatkami od cudaków jaskiniowych. :)
    Nowy event nam zapodali z drzewami. :sleepy:-.-8)
     
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Mariola !!!! Ty jeszcze na łyżwach śmigasz? tylko zimno tu przynosisz :).. U mnie słoneczko tylko wiatr mrożny jakiś...Jak Ty wiosnę chcesz witać ? Ściągaj te ostrza i szalik i zakładaj wiosenną kieckę :) :)...Plony zebrane, pola obsiane- czas do pracy w realu uciekać... Miłego popołudnia życzę i kawkę Wam zostawiam poobiednią

    [​IMG]
     
  13. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, kochane Raszpelki! Kawa dla Was:

    [​IMG]

    Zimno u mnie, -6 i wieje, ale, mimo wszystko, już wiosną pachnie i pięknie słońce wschodzi, może będzie słoneczny dzień:D. Miłego dnia wszystkim :inlove:
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dzionka życzę !!! Dzisiaj pozwoliłam sobie na dłuższe leżenie w ciepłym łóżeczku !!!! U nas też strasznie wieje a ja muszę wyjść !!! Nie wiem czy będę robiła ten event owocowy !!!!
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Madziu, Danusiu, Alu i cała reszta- witajcie... Brrrrr, chłodno, mrozik 2 st. Wieczorem wracając z pracy, normalnie zmarzłam w ręce bo rękawiczki w domu zostały... Za to w domu mila niespodzianka bo większość zakupów na Święta z mojej dłuuuugiej listy, została już wykreślona :)...Od dziś BB więc w końcu zrobię hodowlany a jutro powinnam zakończyć ewent wyspiarski....Potem już tylko powystawiac zagrody i wypatrywać nowości....Misji czasowej nie robię- raz, że ich nie cierpię i dwa- jakoś nie mam ochoty i czasu na myślenie jak to wszystko rozplanować...Scyzoryki zrobione- lecę więc zrobic zadania a Wam życzę spokojnego dnia- zostawiam kawkę :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ja nie będę robiła na pewno, za wysokie progixDxDxD, musiałabym odpuścić ukończenie Diamentu i poodblokowywać wszystkie nowości w świątyni, a bananików przymało;). No i w Diamencie nagrody, jak dla mnie, duużo lepsze...
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczynki. Ja nie wiem kiedy skończę diamentowy bo dopiero 3 zadania zrobione no i w takim przypadku nie wiem czy wystarczy czasu na owocowy ??? u mnie o 8 mej. było -5 st. Też muszę za chwilę wyjść na zakupy i mi się nie chce. Strasznie wieje, byłam rozpalić piecu, a żeby dojść do piwnicy to muszę wyjść na dwór, nie mamy bezpośredniego zejścia z domu do piwnicy. To myślałam, że głowę urwie, takie wiatrzycho wieje, a jak zimno przy tym mrozie.... Nic trzeba czapeczkę i rękawiczki, szaliczek, opatulić się i śmigać na zakupy... Nie ma innego wyjścia. Ponoć ten wiatr ma wiać jeszcze w przyszłym tygodniu ??? Życzę Wszystkim miłego dnia. Słoneczko pięknie świeci, przez okno wygląda cudnie....
     
    wiktaratuj lubi to.
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Ok...a możecie mi powiedzieć co kupujecie? Bo nie nadążam:oops:xD
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ja wszystkie składniki do ciast, kaczki, bo piekę, składniki nadzionka do tych kaczek, te wszystkie chrzany, majonezy itp. dodatki. Ogólnie wszystko, co mi jest potrzebne do przygotowania świąt i co spokojnie można kupić wcześniej, bo równie dobrze może leżeć u mnie, co i na półce sklepowej. Szczerze mówiąc, zaintrygowałaś mnie tym pytaniem, jakoś mi wyglądasz na bardzo młodą (w porównaniu z nami, Raszpelkami) osobę;)
     
    Alicjanastka i MOD_Yasmina lubią to.
  20. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Hihi...śmieję się, bo zaraz Ci napiszę dlaczego zadałam to pytanie, ale zapewniam Cię, że to miejsce jest jak najbardziej dla mnie:D
    Do rzeczy - zaskoczyłyście mnie tymi zakupamixD, bo nigdy na tyle dni przed żadnymi świętami nie robię ich. I to nie dlatego, że teraz nie ma kolejek, bo i tak się zdarzają, ale dlatego, że i tak zdążę je zrobić w odpowiednim czasie. A może dlatego, że nie planuję niczego z takim wyprzedzeniem. A może dlatego, że drobne zakupy tego typu, o których piszesz robię w zaprzyjaźnionych pobliskich sklepikach:D. Przecież to jest aż 15 dni. Jedyne na czym skupiam uwagę teraz to ozdoby świąteczne:D.
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.