Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No nie ma sprawiedliwości na świecie...:):):)
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  2. Jak to nie ma? Popatrz na nasze sygnaturki, u mnie zima na całego a Ty śmigasz na deskorolce w szpilkach :D
    I witam Was nocą :D Spać nie mogę to buszuję po forum :D
    Z okazji naszego święta :D dziewczynki mały bukiecik

    [​IMG]
     
  3. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam wszystkie dziewczynki, kwiatki z okazji, a gdzie rajstopki? (pamiętacie?xDxDxD)
    Miłego dnia wszystkim:inlove:
     
  4. Pamiętam i zamiast bukietu, goździk :D
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Pamiętamy te goździki !!!!! Wszystkim Paniom wspaniałego dnia życzę !!!!!!
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  6. wojciech70

    wojciech70 Nadzorca forum

  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    Wojciechu, serdecznie dziękujemy za pamięć :)

    wczoraj byłam zrobić badanie kontrolnie, bo jakoś po tym zapaleniu oskrzeli nie czuje się za dobrze...

    evencik się robi...kończę pierwszy wyścig...

    miłego dnia i kosza prezentów :)
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  8. Slayders

    Slayders Mistrz forum

  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Niech się święci 8 Marca :).... pamiętacie?....pamiętamy :)..Witajcie dziewczynki...za oknem szaro, ponuro, mżawkowo, choć już 2 st na plusie...Narazie zbieram roślinki do ewentu- jeszcze nie wiem które paliwo będę kręcić- pomyślę w weekend na spokojnie... Panowie- dziękujemy za pamięć, życzenia i kwiaty :)...życzę Wam kobitki koszy pełnych kwiatów i słodyczy oraz przyjemnego całego dzionka.... Pora na kawkę

    [​IMG]
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Również Panom dziękuję za pamięć i kochanym Raszpelkom też.

    Życzę Wan wszystkim...

    Miłości po kres i radości do łez, Promyków słońca i bukietów róż bez końca, Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, Wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia, A w portfelu i na koncie ? Same miliony lub chociaż tysiące.

     
    MOD_Yasmina, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  11. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Ty o tej porze tutaj? No nie mogę...xD
    Mnie też czasami tak dopada, szczególnie, jak jest pełniaxD.
    Piękne róże:)
    Nie obchodzę Dnia Kobiet i nie ma tu znaczenia skąd ono się wzięło. Nigdy go nie lubiłam. I ten koszmarny tulipan/goździk i rajstopki...>:(
    Event niby zaczęłam;)xD, ale dopiero sieję. Jeszcze nie odpaliłam motoruxD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    ja tam specjalnie Dnia Kobiet nie obchodzę, ale miło jest, kiedy ślubny sięga do zaskórniaków i zrobi niespodziankę, a i synowie wpadną z drobnym prezencikiem :)

    byłam dzisiaj na usg tarczycy...kamień z serca, wszystko ok...

    podoba mi się ten evencik...siejesz na wszystkich dostępnych polach i po prawie 5 godz zbierasz i znowu luz...ja dobijam do końca 3 wyścigu...

    Alu, gratulacje za awansik...chyba masz jakiegoś turbo pomocnika;)xDxD

    miłego wieczoru życzę :)
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam kobitki.
    Ja też specjalnie nie obchodzę, ale właśnie wróciłam z babskiej imprezki. :) Wyobraźcie sobie, nawet kawałka chłopa.....
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Grażynko. Ja niby też nie obchodzę święta kobiet, ale miło jak Ci ktoś złoży życzonka. Dobrej nocki Wszystkim...
    O Mariolka wróciła z imprezki...

    Dobranoc....​
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] U nas pada i jest szaro i buro !!!! Kiedy będzie prawdziwa wiosna ?????
     
  16. Witajcie :) Ja wczoraj tak jak Mariolka, z sąsiadką świętowałyśmy nasz dzień :D Dziś u mnie -1 ale wychodzi słoneczko to mam nadzieję na ładną pogodę :) Evencik pomału do przodu, trzecią część zaczęłam.
    Miłego dzionka.....
     
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Pewnie, że miło, życzonek, kwiatów i prezencików nigdy za wiele:). U mnie -2 i też się przejaśnia. Błoto wszędzie okrutne, bo ziemia zamarznięta, nawet na mojej górce można ugrzęznąć, więc tylko z okna na ogród popatruję... Ale teraz, jak już idzie ku dobremu, to nawet na to błoto, chmury i deszcz jakoś inaczej się patrzy, nie przygnębiają tak, jak w listopadzie, przynajmniej ja tak mam:)
    Miłego i pogodnego dzionka, dziewczynki:)
     
  18. Masz rację Basiu, inaczej człowiek podchodzi do wiosny a inaczej do jesieni :D Jak dzień i noc! :D

    Miłego....
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry dziewczynki ... na moment wpadłam z poranną kawą

    [​IMG]

    - pogoda u mnie podobnie jak u Was - do tego wiosenne śpiewy ptaszków :)... sieję ciągle roślinkę, wypadajek mam juz ok 1100...na noc wypróbuję tę nową roślinkę dłuuuuugą na wyspie... ot tak z ciekawości, zobaczyć jak długo rośnie z wodą i ile z niej wyleci paliwa ..:).. lecę z tą kawą dalej, a Wam życzę spokojnego ciepłego weekendu
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Co racja to racja. u mnie też pochmurno i pada, ale ciepło. W ogródku błotko, za to śpiew ptaków słychać z daleka i ta jak głośno xD.

    a tak w ogóle Witam wszystkich.
    Evencik powoli do przodu. Skończyłam 3 loty i zaczęłam 4.
    Życzę Wszystkim miłego dnia a tak właściwie całego weekendu.

    Ps. Już ponad 3 godz. leje deszcz....
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2018
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.