Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    w Warszawie niestety jeszcze całkiem nie zrezygnowano, więc pies ma podwójny stres od rana - na osiedlu a w nocy w mieście... No po prostu co za ludzie:(
     
    Maja, Alicjanastka oraz 122qwazi lubią to.
  2. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam w ostatnim dniu Starego Roku... mija znowu następny rok... co nam dał... a co zabrał - kładziemy na szale... czy znajdziemy to dobro w tym rocznym nawale?... tyle życzeń do spełnienia jeszcze zostało... rok był za krótki... ciągle czasu mało... powitajmy zatem lampeczką szampana ROK NOWY... niech do spełnienia wszystkich marzeń będzie gotowy....w zdrowie, miłość i nadzieje niech obfituje... niech się nikt zapomniany i samotny nie czuje...

    Nowy Rok spędzamy rodzinnie w domu... prawie wszystko już przygotowane... chwila wytchnienia... i bawimy się do białego rana...




    [​IMG]


    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU... HAPPY NEW YEAR...

     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam jeszcze w starym roku. Mireczko, dzięki za śliczne życzenia. :)
    Ja również życzę wszystkim udanego sylwestra i szczęścia w Nowym Roku. :)
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Grażynko, Tomku dziękuję za gratulki. Cieszę się Mireczko, że wpadłaś na ławeczkę, dziękuję za życzonka. Dziewczęta w mojej lodówce brak poświątecznego żarełka. Idziemy do sąsiadów, wypijemy kawkę, szampana i obejrzymy fajerwerki od nich z balkonu, bo tam widać miejski rynek, a potem do domciu na białą salę.

    Nowy Roczek ku nam zmierza, poprzez morza , góry , lasy oby przyniósł dużo zdrowia i w budżecie więcej kasy. Żeby szczęście przy Was trwało tako w pracy jak i w domu, miłość niechby rozkwitała i nie brakło nic nikomu.


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzięki za życzenia dziewczynki [​IMG]
     
  6. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    to Ci zazdroszczę ... ja mam parkę (6 i 4 latka ) i w dzień chętnie zostają z Babciusią ale noc to już tylko w swoim domku :pale wszystko ma też swoje dobre strony :D

    i wzajemnie :inlove:

    Posty połączyłam, nie piszemy postu pod postem, jeżeli chcesz coś dodać, użyj proszę opcji Edytuj.
    Mod Yasmina
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2017
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Kochane Kobitki:)
    Za godzinę skończy się Stary Rok i przybędzie Nowy.
    Mój szef zawsze mawiał i czemu się tak cieszycie? jesteśmy o rok starsi.
    Ale My nie...xD
    Podobnie, jak Wy spędzamy tę noc w domu w towarzystwie psicy i kocicy:)

    Mój Pan Mąż katuje mnie disco polo pragnąc od dłuższego czasu zrozumieć fenomen tej muzyki;)xD, ale gdzieś pomiędzy wyłapałam Limahla, Mateusza Ziółko o fenomenalnym głosie, Beatkę z Bajmu, Zakopawera i wspaniałego charyzmatycznego Michała Szpaka:)
    O północy wyjdziemy przed nasz dom otworzyć szampana i złożymy sobie życzenia z sąsiadami:)
    A Wam, moje kochane życzę tańczącego roku 2018, żeby wszystkie Wasze marzenia i plany się udały, żeby zdrowie Wam dopisało i każdy dzień był tym najlepszym i najszczęśliwszym.

    szampan-noworoczny.gif
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko 31 lat i będę pełnoprawnym rodzynkiem w RaszpelkachxD
     
    MOD_Yasmina i magdusia668 lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia w Nowym Roku życzę [​IMG] Pierwsza kawka w tym roku !!!!!
     
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam noworocznie :)

    sylwestra spędziliśmy przed tv, skacząc po kanałach, wybierając ulubionych wykonawców...o północy była lampka szampana i życzenia...potem ślubny z Hanią wyszli przed blok na pokaz fajerwerków...

    trochę gorzej tę noc zniósł Kocio...biegał wystraszony między klatką schodową a mieszkaniem...w końcu koło 2 padł, ale nie na długo, bo koło 4 przypomniało mu się, że jest głodny i tak już do rana stał się bardzo aktywny...
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No to czekamy na Ciebie Tomku xDxDxD.
    My również spędziliśmy miło wieczór z sąsiadką /przez ścianę/. Wróciliśmy do domku ok. 2 giej. No i wchodzimy w nowe, Życzę by było lepsze od starego. Życzę również Wszystkim miłego, pogodnego noworocznego dnia.
     
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Kochane moje.. przeczytałam wszytko i z całego serducha życzę Wam by 2018 był lepszy od poprzednika, by zdrowie i szczęście zawsze towarzyszyły Wam i Waszym bliskim..
    ...............
    A u mnie wszyscy chorzy..mamy bardzo wredną infekcję wirusową, wygląda to jak grypa, ale lekarze twierdzą, że to tylko podobnie wygląda...zaczęła mamuś jeszcze przed Wigilią i poszło.. tak więc prawie całe jedzonko świąteczne zjedli inni, nie my..wczoraj sylwester w łóżkach i z termosikami z gorącą wodą - by dziewczyny piły jak najwięcej.. dosyć o tym, rzadko bywam taka zdechła, najprostsze czynności zabierają kupę czasu.
    A wracając do Kocia - wypisz, wymaluj moje futrzaki..
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj Tereniu, przykro mi, przytulam Ciebie i Wszystkich Twoich domowników chorych i życzę dużo zdrówka oby jak najszybciej wróciło i było wszystko dobrze. Miłego popołudnia życzę Wszystkim...
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    Witam Raszpelkowo w Nowym Roczku ...wczorajszy wieczór spędziliśmy z mężem przed TV bo o 21 był dopiero w domku . Kolacja przy świecach ...a jak :pSkakałam po kanałach

    i tak

    dotrwaliśmy do północy , póżniej lampka szampana i podziwialiśmy fajerwerki w naszym mieście (przez okno w salonie )xDprzez ponad 2 godziny widok był cudowny ale nasze

    psinki bardzo cierpiały>:(więc spędziły resztę nocy w naszej sypialni ... i tak cała czwórka

    powędrowała grzecznie do łóżeczka:inlove:

    A dziś obiadek zrobiony , zabawa z wnusią była to teraz chwila relaksu i ...kawka :D
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Magda - mój pies też bardzo cierpiał, ale niestety nadal cierpi, bo co chwillę słychać jakieś grzmoty fajerwerków, więc nawet nie ma mowy o spacerze:mad:-.-:cry:
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór Raszpelki :)

    Życzę nam wszystkim, aby w tym roku było dużo radości, miłości i zdrowia. :D:music:



    Ja też nie mogę pojąć o co chodzi z tą popularnością disco polo.
    Najbardziej mnie zadziwia wielka popularność tej muzyki wśród młodzieży.

    Bardzo lubię Michała Szpaka. :)
    Podziwiam lekkość z jaką śpiewa. I to, że świetnie poradził sobie z tak trudną do zaśpiewania piosenką.
    Myślę, że Czesławowi Niemenowi też by się podobała ta interpretacja.

    A tu inna interpretacja innej piosenki Czesława Niemena. I też świetne wykonanie. :music:
    Krzysztof Zalewski mnie zauroczył. Jaka energia bije z tej muzyki. Mam ochotę "góry przenosić".
    No i siostry Przybysz w chórku. Miodzio.
     
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No teraz toś dołożył, już dawno się tak nie uśmiałamxD.
    I to jeszcze jak...;)xD
    Zdrówka życzę i herbatkę leczniczą przyniosłam
    herbata-z-miodem-i-cytryna-domowe-leki-na-przeziebienie.jpg
    Mój zwierzyniec zupełnie nie reagował na wystrzały, ale może też dlatego, że teraz nie jesteśmy już w mieście i fajerwerki były tylko o północy. Chociaż w zeszłym roku poszliśmy z wilczycą świętować do parku i myślałam, że nas tam pozabijają wzrokiem, że przyszliśmy z psem, ale ona zupełnie nie reagowała. Poprzednia nasza sunia uwielbiała petardy i trzeba było ją pilnować, bo biegała za nimi xD
    Marysiu, najbardziej dziwi mnie to, że mało kto przyznaje się do lubienia tej muzy, a jednocześnie zna słowa i na koncercie wszyscy znają śpiewają:oops:
    Zastanawia mnie również fakt, że ci, którzy idą na taki koncert równie chętnie idą na koncert np. Anny-Marii Jopek i Pata Metheny. Przy okazji polecam ten duet, piękna rzecz.
    I taka mała zachęta:)


    Michał Szpak...hmm...dla mnie objawienie, trudno oderwać od niego wzrok, ma kapitalny głos i wygląd:)
    A Zalewa pamiętam jeszcze z długimi włosami, jak startował w Idolu.
    Wspominałam też o Mateuszu Ziółko, brał udział w Must be the music, Mam talent i Voicach, które wygrał, ale...jak mogło być inaczej...taki głos...ciekawe z kim Wam się skojarzy?

     
  18. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Hmm... Nie znam tej muzyki. Ani wykonawców. :oops:
    O Martyniuku przeczytałam niedawno artykuł. I z tego artykułu dowiedziałam się o istnieniu tego pana.
    Tak samo o Sławomirze. Też przeczytałam artykuł. A potem zaczęłam szukać co takiego oni śpiewają.
    Znalazłam ich na YT ... i szczęka mi opadła jak zobaczyłam ilość wyświetleń.
    Martyniuk śpiewa od 20 lat, a ja nie miałam o nim bladego pojęcia. I że jest tak bardzo popularny. :oops:

    To, że ci sami ludzie chodzą na koncerty disco polo i na koncerty Anny Marii Jopek nie dziwi mnie specjalnie.
    Widocznie lubią i to i to. ;):)

    A muzyka Anny Marii Jopek bardzo mi się podoba. (Jakoś Jopek zniknęła ostatnio.)
    Dzięki Yasmino za przypomnienie. :) Z przyjemnością sobie posłuchałam.

    Nie oglądam tych programów. :oops: Czasem trafiam na urywki na YT.
    Tam właśnie "odkryłam" Michała Szpaka. Jest on niesamowity. Lubię na niego patrzeć i go słuchać.
    Krzysztof Zalewski ma ogromny talent. Nie tylko pięknie śpiewa, ale także komponuje, pisze teksty piosenek.
    A Mateusz Ziółko - wydaje mi się, że ma głos podobny do Freddiego Mercurego. :)

    A na dobranoc:

    Słodkich snów. :)
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór :)

    Jeśli chodzi o tych ludzi chodzących na jedne i drugie koncerty, to często też chodzą na koncerty muzyki rockowej i metalowej. Jest duża grupa ludzi, którzy chodzą na wszystkie wydarzenia po kolei.
    Nieważne, co grają, byle iść.
    Obracając się troszkę w środowisku widzę te zmieniające się stylówy w zależności od okoliczności ;)
     
  20. Niech się spełnią świąteczne życzenia:
    te łatwe i trudne do spełnienia.
    Niech się spełnią te duże i te małe,
    te mówione głośno lub wcale.
    Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,
    tego życzę w Nowym Roku.



    Witam w Nowym Roczku i tradycyjnie już zapraszam na kawkę i herbatkę :) Miłego dzionka :*

    [​IMG]