Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Aniu kompocik uwielbiam ale na Twoje dania się skusiłam, byłam w sklepie już :D Prezenciki już tez mam ale nie mam kiedy zapakować, jakoś wszyscy razem do domu wracamy :D a jak ja rano wstaję to jestem cichutko jak myszka :D (gdzie tu szeleścić papierami) :D Anna-Maria???? :eek::sleepy: ( u mnie już demencja Aniu) :p

    Kawcię podam i zmykam :D
    [​IMG]
     
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę !!!! Do kawki zostawiam ciasteczko [​IMG]
     
  3. Tak z samego rana na słodko? :p A później (po świętach ) znów odchudzanie xDxDxD
     
    magdusia668 i waszunio lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziękuję za kawkę. U mnie pada deszcz i śnieg się rozpuścił. Za chwilę biegnę do córci na pazurki. Miłego dzionka życzę.

    Zapraszam na śniadanko...

    [​IMG]
     
    magdusia668, waszunio oraz MOD_Yasmina lubią to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam przedświątecznie. Ja już się urlopuję aż całe 2 dni.:)
    Dzisiaj placki czekają na mnie sernik i makowce. No i może z orzechami ciachnę "wiewiórkę". Jutro pierogowe sprawy załatwię.:)
     
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    do domu wróciłam na sam początek eventu i od razu zabrałam się za robotę...
    -zrobiłam zadania w spółdzielni
    -posiałam badyla eventowego
    -posadziłam 2 nowe drzewka (nie miałam żadnego)
    -odebrałam prezent od Franka (podrzucił itemik na pnącze)
    -odebrałam pakiet przeprosinowy
    -odpakowałam prezenty z poprzedniego eventu,
    -aktywowałam pnącza
    -odebrałam zimowe przysmaki ze skrzynki
    badyl będzie gotowy przed 22, to wolny czas wykorzystałam na relaks...

    spokojnego wieczoru życzę :)
     
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Marysiu, ja jak ja;)xD, ale głównie moje dziewczyny w barze. Ja jestem tylko dodatkiem;), jak sytuacja wymyka się spod kontrolixD
    Oglądałam już filmiki co koty potrafią zrobić z choinką i w tym roku będzie stała za oknem na tarasie. Nie chciałabym, żeby Tośka skończyła, jak kot Griswoldów:(;)
    Piosenkę znam, ale filmu nie kojarzę.
    Mnie ten utwór kojarzy się zawsze ze Świętami:)


    Rozumiem Madziu, że danie będzie i białe i czerwonexD wytrawne czy słodkie?
    Zajrzyj do mojego domku, może sobie przypomnisz, a może Jej już nie było, jak Ty nastałaśxD

    Ja też dziś byłam:) Jaki kolor?
    Nie ma to jak pracować i mile spędzać czas.:)
    Eventu nie zaczęłam, bo od rana gonitwa/nie na farmie niestetyxD.
    Miłego wieczoru:)
     
    magdusia668 i waszunio lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    na święta czerwone kocie oko xDxDxD
     
    magdusia668, waszunio oraz MOD_Yasmina lubią to.
  9. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Ha...to tak jak ja:)
     
    Alicjanastka, magdusia668 oraz waszunio lubią to.
  10. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Grażynko - bardzo Ci dziękuję za rozpiskę. :D:) Kompletnie wyleciał mi z głowy pakiet przeprosinowy.
    A dzięki Tobie go mam. [​IMG]

    No proszę. xD A ja już w "depresję" wpadłam. xD;)

    Ten film to "To właśnie miłość"
    [​IMG]
    Gra tam cała plejada świetnych aktorów.
    Film składa się z wielu wątków. Smutnych, wesołych, romantycznych.

    Jest tam jedna scena na której zawsze płaczę.
    Jest to moment gdy Emma Thompson odpakowuje prezent od męża.
    Jak ta scena została przez nią zagrana. Mistrzostwo świata.
    A swoją drogą, ile kobiet potrafiłoby tak się zachować jak ona.
    Film warto zobaczyć. :)

    Chris Rea ma bardzo ciekawą barwę głosu. Lubię słuchać jego piosenek.
    Tej, którą wkleiłaś, nie znałam. Bardzo ładna.

    PS
    Mariolko - a czemu Ty tak ukrywasz swoją sygnaturkę. Śliczna jest. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2017
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    hej kobietki :) u mnie prezenty zapakowane ale zabrało mi to dużo czasu , dziś rano biegnę po recepty a póżniej już tylko kuchnia i... pierogi , ciasta i marynowanie mięska.choinka błyszczy od światełek , podobnie balkon i cała reszta domu .kocham te święta a szczególnie Wigilię, no i oczywiście te błyszczące oczka wnuków kiedy rozpakowują prezenty :inlove:. miłego dnia dla Was wszystkich .
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  12. Witajcie o poranku.
    Aniu zaraz poczytam bo naprawdę nie pamiętam :) Ja dziś oblatuję cmentarze bo później czasu brak i wieczorkiem (dopiero) ubieramy z wnusiem choineczkę.

    Miłego Wam życzę :)
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia Raszpelki [​IMG] Ja dzisiaj będę cały dzień w kuchni !!!!
     
  14. Danusiu to może dla mnie ukręć jakiś makowiec? xDxDxD bo ja mam "lewe ręce" :D Serniczki, pierniczki ale makowca za nic nie potrafię :)
     
    magdusia668, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Postaram się upiec !!!!! Brakuje mi jednego itemu !!!!
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ja dzisiaj też spędziłam cały dzień w kuchni, no i choineczka też już ubrana i mruga do mnie kolorowymi światełkami.
    Życzę dobrej i spokojnej nocki....
     
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    My chyba wszystkie spędziłyśmy dzisiejszy dzień w kuchnixD
    I tak mi się jakoś skojarzyło...

    swięta i sprzątanie.jpg
    No i stało się...małą choinkę zastąpiła duża.:) A ponieważ Pan Mąż nie miał czasu to ja pojechałam, kupiłam, a PM odbierał. I przywiózł...3.10m:oops:xD.
    Musimy ją podciąć, niewiele;), jakieś 70cm:pxD. Na to wszystko PM zakupił lampki również w niewielkiej ilości...500szt.xD
    Będzie wesoło:)
    Ale dziś i tak wkurzył mnie/delikatnie mówiąc/ kurier/klęłam, jak książę pan po francusku/xD, bo przywiózł prezent od moich synów dla PM, postawił go przy ladzie i wyszedł. Moja kelnerka przyniosła mi go, ja niosę go do samochodu, a tam wszystko brzęczy. Musiał zorientować się, że zbił szybę na obrazie i zwyczajnie zwiał. I teraz musiałam dzwonić do firmy dostawczej/20min. przełączania od konsultanta do konsultanta/podawać nr, adres itd. po to, żeby się dowiedzieć, że kurier już dziś nie przyjedzie, żeby to odebrać, dopiero w środę. Sporządzi protokół, muszę to wysłać mailem do firmy, która paczkę nadała, na tej podstawie oni będą reklamować. Efekt taki, że PM nie będzie miał prezentu:(
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Przykra sprawa :(:(:(
     
    magdusia668 i MOD_Yasmina lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na wspólną kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!!Wczoraj piekłam mięski i gotowałam galaretkę a dzisiaj piekę makowce i będę robić pierogi i uszka !!!!
     
  20. Witajcie. Ja w końcu choinki nie ubrałam wczoraj :( Zwalili mi się goście (tacy co to świąt nie obchodzą) i siedzieli z pięć godzin! No myślałam że szału dostanę, żadna robota przy nich. Dziś za to od rana mam podwójną robotę.

    Aniula to zaszalałaś z tą choinką :D A z kurierami tak jest, dwa lata temu dostarczyli mi biurko dla wnusia uszkodzone i jeszcze nie chcieli przyjąć reklamacji bo dzień później otworzyłam.

    Miłego dzionka....