Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    leje i wieje od wczoraj, a ja zaraz muszę wyjść z domu...mam nadzieję, że już przywrócili do ruchu tramwaje, bo wczoraj późnym wieczorem był z tym problem...

    Kocio większość wieczoru spędził za kanapą...nie słyszał i nie widział tego co się działo za oknem...

    evencik małymi kroczkami do przodu...rzucanie toporkami ze zmiennym szczęściem...dzisiaj rano udało mi się trafic maksa za 65 talarków...

    pozdrawiam...trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się żadnym choróbskom...
     
    122qwazi i waszunio lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam !!!!! Zostawiam kawkę [​IMG] W takie dni jak dzisiaj mam siedziałabym pod kocykiem cały dzień !!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia życzę !!!! Hej, hej Raszpelki gdzie jesteście ???? Mąż wrócił z kontroli u lekarki i wszystkie wyniki bardzo dobre !!!! W poniedziałek do pracy !!!!!!!!! Jest niezadowolony bo szykował się na długie zwolnienie !!!! Witam i miłej soboty życzę [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2017
    122qwazi, Alicjanastka oraz waszunio lubią to.
  3. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór dziewczęta. [​IMG]

    Danusiu - super, że mąż zdrowy.
    A że marudzi. Toć to nasza narodowa cecha. ;):p

    Grażynko - na szczęście u mnie nie wiało. Trochę tylko padało. A dziś nawet słońce świeciło.
    Rzucam toporami, ale jeszcze nie udało mi się 65 trafić.
    Gratuluję, że miałaś tak celne oko. :D:D


    Zostawiam piosenkę na dobranoc:
    Bardzo ją lubię. Piękne słowa i melodia.
    ".... czas jak rzeka, jak rzeka płynie,
    Unosząc w przeszłość tamte dni.... "

    Słodkich snów wszystkim życzę. [​IMG]
     
    122qwazi i Alicjanastka lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    za oknem typowy, jesienny dzień...szaro, buro i ponuro...ale skoro dzisiaj niedziela, to poranną kawusię można wypić będąc pod kołderką...
    [​IMG]

    pnącze eventowe już aktywowane...teraz zmierzam małymi kroczkami do tego super itemu...

    Alu, brakuje nam tu Ciebie...jesteś dobrym duszkiem tego forum...rehabilituj się skutecznie i wracaj do nas :)

    spokojnej i rodzinnej niedzieli życzę :)
     
    122qwazi, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Witam. Z porannej kawy skorzystam bo trochę zmokłam i zmarzłam. Zrobiłam już dziś ok 4 km. to kawkę mogę wypić :)

    Miłego dzionka i może słonecznego? :)
     
    122qwazi, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Miałam tylko telefon, a w telefonie ciężko obrabiać farmę. W tablecie internet mi nie działał, ale przyjechał mój zięć i mi coś załadować no i mam, tylko ponoć może się skończyć, ale jak co tam dzwonić i mi doładuje. Cieszę się bo mogę teraz do Was pisać w wolnym czasie. Dzisiaj rano tutaj padał deszcz, teraz świeci słoneczko. Dzisiaj pewnie odwiedzi mnie córcia z zięciem i Marią. Jak długo będę w szpitalu nie wiem bo niektórych trzymają 3-4 tygodnie i do domku, więc może i ja będę krócej niż 6 tygodni. Panie, które są ze mną na sali już wiedzą kiedy idą do domu, ami doktor jeszcze nie powiedział, ale może na 1 listopada już wyjdę, zobaczymy. Pozdrawiam Was wszystkie mocno. Od jutra mam mieć kriokomorę. Życzę miłej niedzieli :)
     
    122qwazi, MOD_Stokrotka oraz waszunio lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej , słonecznej niedzieli życzę !!!! U nas świeci słoneczko po wczorajszym deszczu !!!! Alu jak dobrze że przysiadłaś na ławeczkę !!!! Pierwsza kawka wypita to przyniosłam następną [​IMG]
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję za kawusię. My czekamy na obiadek. Pogoda pochmurno. Postaram się wieczorem jeszcze zajrzeć na ławeczkę. Miłego popołudnia xD
     
    122qwazi i waszunio lubią to.
  9. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór Raszpelki :)

    Fajnie Alu, że jesteś. :D:D
    Fajnie by było jakby Cię wcześniej do domu puścili. Trzymam kciuki. :):music:
    Nieśmiało spytam - Alu a dobrze tam Cię karmią?

    U mnie pod oknem trwa karnawał. Klaksony. Śpiewy. :) Wesoło jest.
     
    122qwazi i Alicjanastka lubią to.
  10. Witajcie :)
    Alu zdrowiej kochana i wracaj do nas jak najszybciej. Dziś ja zapraszam na poranną kawusię i miłego poniedziałku wszystkim życzę :)

    [​IMG]
     
    122qwazi, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę !!!! Dzięki za kawusię !!! Odkryłam TS-y i bażantów niet !!!!!!!!! Pnącze działa ale do itemu brak wypadajek !!!!
     
    122qwazi, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka ! Witam, na dworze brzydko. Mam chwilkę przed obiadem, potem jeszcze ćwiczenia i obiad a po obiedzie kriokomora. Jeżeli chodzi o menu szpitalne to wiecie jak to jest, raz lepsze, raz gorsze, ale ja nie narzekam, bo nie jestem zbyt wybredna. Trzeba jeść co dają i koniec, a nie chcę żadnych smakowitości z domu, może spadnie odrobinka z wagi :) Bardzo dziękuję za wszystkie kawusie i inne pyszności. Chciałam jeszcze wczoraj wejść, ale miałam gości a później był jakiś problem w necie i dałam sobie spokój, dzisiaj problem się powtórzył i rano nie mogłam nic zrobić, dopiero przed chwilą udało się zalogować. Życzę Wam miłego popołudnia.
     
    122qwazi i MOD_Stokrotka lubią to.
  13. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dzień dobry Raszpelki :):)

    Gra się zepsuła :(
    Na szczęście już mam pnącze :) i nawet udało mi się trafić dziesiątkę z pierwszym razem :D

    Alu - myślę, że na tym szpitalnym wikcie schudniesz napewno ;):D


    Słonecznego poniedziałku życzę

    [​IMG]
     
    122qwazi i Alicjanastka lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Czarny poniedziałek na farmie minął !!!! Zdobyłam item ale jeszcze sobie porzucam toporkiem !!!!!
     
    waszunio, 122qwazi oraz MOD_Stokrotka lubią to.
  15. Witam.
    Ja walczę jeszcze o ten ostatni itemik ale sporo rzutów przede mną. Mam nadzieję się wyrobić. (chociaż raz bym skończyła cały event) :D
    Robię łyk kawki i zmykam :D Miłego.....
     
    waszunio i 122qwazi lubią to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    48 gier skończonych, z wszystkimi dodatkami. :)
    [​IMG] Kawkę zajumałam i popijam sobie wśród faktur. :)
    U nas dzisiaj słoneczko nieśmiało wyziera, tylko to wiatrzysko niepotrzebne. :sleepy:
    Alu zdrowiej szybciutko, nie ma to jak w domu. :)
     
    waszunio lubi to.
  17. Witajcie.
    Evencik skończony (jak nigdy) item stoi to czas na jakiś relaks :)

    Miłego.....
     
    waszunio i 122qwazi lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Przypominam o nowych eventach zaczynających się dzisiaj !!!!!!Cały czas pada i pada !!!!!
     
    waszunio i 122qwazi lubią to.
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. u nas pada z przerwami. :pxDxDxD
    No z tymi eventami to już trochę przesyt.:wuerg: Człowiek nie może się zdążyć załadować.
     
    waszunio lubi to.
  20. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dzień dobry Raszpelki [​IMG]

    Ach te eventy. :p;)
    Na razie zrobiłam część eventu ze zwierzętami. Ukończyłam stawonogi.
    Nad pozostałymi częściami zwierzaków się zastanawiam.
    A ten basen dla homarów śliczniusi jest. [​IMG]
    A te eventowe farmarki to lecą jakby chciały a nie mogły. [​IMG]

    Miłego popołudnia :):D