Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wróciliśmy po urodzinkach zięciowych do domku. poszłam spać, obudziłam się po 3 godz i dalej spać nie idzie, więc wstałam pozbierałam z pól ukręciłam mundurek i tym to cudem zdobyłam pnącze, Na jednym polu rośnie badyl to może coś zrobię, ale chcę już posprzątać na farmie i mieć ten nudny event za sobą, dobrej nocki w objęciach Morfeusza życzę bo mnie ze swoich wypuścił......
     
    waszunio lubi to.
  2. Witam. No nie wiem :D Jak tak się napatrzę na te obrazki to zaraz szperam za czymś po szafkach czy w lodówce :D :D :D

    Miłej niedzieli i słonecznej życzę :)
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej niedzieli życzę [​IMG] Alu gratuluję ukończenia eventu !!! Ja mam jeszcze daleko !!!! To dzisiaj sama kawka bez łakoci !!!!
     
  4. Dziękuję, z kawki skorzystam :D
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    za oknem typowo jesienna aura...dobrze, że dzisiaj niedziela i można trochę poleniuchować pod kocykiem...

    event skończony...farmę doprowadzam systematycznie do porządku...na jednym polu sieję jeszcze badyla, bo trochę wypadajek jest na plusie i warto wykorzystać je na dodatkowe nagrody...

    pogodnej i rodzinnej niedzieli życzę :)

     
    waszunio lubi to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie. Dziękuję Danusiu za kawkę. Dzionek pochmurny, ale mam nadzieję, że słoneczko wyjrzy zza chmurek. Miłej niedzieli życzę.
    Ps. Wczoraj jadłam pyszne ciasta, aż ślinka cieknie na wspomnienie ;););)xDxDxD.........
    Evencik też skończyłam dzisiaj xDxDxD.
     
  7. Witam. Po nocnej ulewie wreszcie spokój, mam nadzieję że dzionek będzie ładny. Wczoraj pozwoliłam sobie na smażone i masakra, cukier prawie 500 :( (sama sobie szkodzę)
    Miłego poniedziałku..... przy kawusi :)

    [​IMG]
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień życzę !!!! Za kawkę dziękuję a do niej zostawiam coś słodkiego [​IMG]
     
    waszunio i 122qwazi lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. a ja po kawusi i słodkościach zostawiam śniadanko. Miłego dzionka wszystkim życzę. U mnie trochę pochmurno, ale ponoć ma być coraz lepiej, czekam na słoneczko xDxDxD.

    [​IMG]
     
    waszunio lubi to.
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Ale cudo.:eek::music::p:p:p
    Aż mi ślinka skapnęła. :inlove::inlove::inlove:
    Witam Radzpelki.
    Ja też jeszcze z eventem walczę. Wczoraj do 18-tej bez internetu byłam. :oops:
    Mam nadzieję, że może uda się skończyć.
    Danusiu zaraz polecą jakieś ciuchy. :music::pxD
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Trzymam dziewczynki za was kciuki żeby się udało skończyć event.
     
    waszunio i 122qwazi lubią to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dziękuję Alu za kciuki.
    To jeszcze przytachałam pochwalić się zbiorem mojego dziewczęcia. :pxD Kto policzy?xDxDxD
    [​IMG]
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ale prawdziwki !!!!!!!!!!!!!!! Liczyć nie będę !!!!
     
    waszunio, Alicjanastka oraz 122qwazi lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ale cudne, można marynować :p:p:p, co za piękny zbiór, ukłony w stronę dziewczęcia :):):)xDxDxD.
     
    waszunio lubi to.
  15. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dzień dobry Raszpelki :)
    Ależ piękne. szkoda, że nie można ich wydłubać z monitora. :D:p

    Mariolko - Tyyyle grzybów. :music:
    Kiedyś podobną ilość przytargał mój tata.
    Pojechał na zakładową wycieczkę grzybobraniową i trafił na polanę prawdziwków.
    Miał za mały koszyk, więc zdjął spodnie i zbierał grzyby do spodni.
    Na szczęście mojego tatę podwieziono pod dom. I w niekompletnym stroju widziało go tylko paru sąsiadów.
    A my potem z mamą miałyśmy noc z głowy.
    :pxD

    Miłego popołudnia dziewczęta. :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tatuś miał grzybobranie z przygodami, ale potem jest co powspominać i się pośmiać xDxDxD.
     
    waszunio lubi to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jakimś cudem event skończyłam !!!!! Dzięki Mariolko :inlove::inlove:
     
    Alicjanastka lubi to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    o mamuńciu, ale grzybowy wysyp... zazdroszczę bardzo, bo w kwestii zbieractwa, to ja jestem totalny laik...jedyne, co mnie łączy z grzybami, to ich konsumpcja...

    miłego wieczoru życzę :)
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Gratulacje Danusiu. Dzisiaj była moja kuzynka na grzybach i przez 2 godzinki prawie 2 wiadra podgrzybków nazbierała. Pogoda w tym roku dopisała bo częste deszcze i dość ciepło sprzyjają wzrostowi grzybków. Ja jak idę na grzyby to z kuzynką i ona sprawdza co nazbierałam, bo różnie bywa, a w ogóle się boję bo zawsze przyniosę kleszcza do domu. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.
     
    waszunio lubi to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego i ciepłego dnia życzę !!!! Dzięki Alu !!!! Ciężka noc za mną ! Nie mogłam zasnąć do północy i szybko się wyspałam .
     
    Alicjanastka lubi to.