Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wszystko załatwione oprócz lekarza od dolnych.... ma urlop, będzie w poniedziałek, to może się wybierzemy. Miłego popołudnia...
     
    waszunio lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    A co powiedzieli lekarze ???? Ja też byłam u lekarki kobiecych spraw i wszystko bez zmian !!! Jeszcze raz gratuluję Alu awansu !!! Jakie bierzesz dopalacze ??? Podziel się z nami !!!! Event skończyłam !!!!
     
    waszunio lubi to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dopalacz to misja w spółdzielni "Sprawa zaginionej wydry". Moja pani ginekolog na urlopie i chyba w poniedziałek pojadę. A USG tarczycy pokazuje jakieś guzy po 1,5 cm i jeden jakiś duży, a przed chwilą odebrałam telefon z przychodni żeby 13 października zgłosić się do endokrynologa, trochę się zdenerwowałam, mam nadzieję, że nic złego :cry::cry::cry:, nie będę mogła spać...
    A rehabilitacje prawdopodobnie będę miała na początku października, zadzwonią żeby podać dokładny termin....
     
  4. Witam. Alu guzami się tak nie przejmuj, są różnego pochodzenia i różnie się rozwijają. Ja mam od 25 lat na strunach głosowych "guzik" (polip) i żyjemy sobie razem :) Kilkanaście lat temu laryngolog mi powiedział że mam przyjść do niego jak rzucę fajki, nie rzuciłam i więcej nie poszłam :D Głos mam troszkę inny ale żyję :D Na operację kolana się nie zgodziłam 2 lata temu bo ortopeda mi powiedział że to co mam to tylko 30% się udaje operacji, 70% to albo sztywna noga i o kulach albo do końca życia leżenie w łóżku. Podziękowałam i powiedziałam że poczekam aż te proporcje się odwrócą, medycyna tak szybko idzie do przodu że może doczekam :D Wolę kuśtykać na swoich niż leżeć :)

    Miłego dzionka kochani :*
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Ja już nie mam tarczycy i muszę łykać hormony !!!!
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Też tak myślę, że nie ma co sobie do głowy brać bo by człowiek zgłupiał, będzie dobrze, a co do kolana to myślę, że powoli dojdzie do siebie, jeszcze trochę rehabilitacji. Ja chodzę już bez kul, tylko czuję jakąś ciasnotę i blizna słabo rozciągliwa ogranicza mi ruch, może po laserach też się poprawi. Miłego dzionka wszystkim życzę, buziaczki.
     
    MOD_Stokrotka i waszunio lubią to.
  7. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dzień dobry Raszpelki. :)

    Masz rację Alu. Nie warto na zapas się martwić. Chociaż jest to trudne.

    Nie lubię chodzić do lekarzy. Zawsze coś znajdą. Nastraszą. A potem się okazuje, że z dużej chmury mały deszcz.
    A ten duży deszcz to na szczęście rzadko się zdarza. I oby nigdy się nie zdarzył.

    Zapraszam do zjedzenia pysznego jabłuszka:

    [​IMG]
    Samo zdrowie :music::)
     
  8. Pięknie wyglądają te jabłuszka, chyba się skuszę :D
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Jabłuszka jak malowane :p:p:p miam, miam.......
     
    waszunio lubi to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłej soboty życzę [​IMG] Dzisiaj mam w planie popracować na działce !!! Chcę na nowo zrobić rabatkę kwiatową . Wykopać wszystkie kwiaty , dodać kompostu i na nowo wsadzić kwiatki .
     
    waszunio lubi to.
  11. Witajcie dziewczynki w ten chłodny poranek. Ja dziś chyba przeleżę całą sobotę, jakieś choróbsko mnie dopada :( A tak się nie dawałam! :(

    Miłej soboty........
     
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    już po porannej kawie...

    za ścianą już kończą remont...skończą się te uciążliwe jazgoty...podchodzę do tego ze zrozumieniem, bo każdy kiedyś coś musi zrobić w mieszkaniu...

    po evncie zostało już tylko wspomnienie...korzystam z wolnego czasu na farmie...wykupiłam wszystkie rośliny, drzewa i zagródkę na Bahamie i skupiłam się na misjach...

    Alu, gratulacje za pokonanie kolejnego poziomu...nadaję Ci tytuł [​IMG]

    miłego dnia życzę :)

     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich w chłodną acz słoneczną sobotę.

    Dziękuję Ci bardzo, ale mnie tym rozweseliłaś xDxDxDxDxD.

    Danusiu dziękuję za kawkę, zawsze z rana mile widziana :p:p:p.
    Aniula nie daj się, życzę zdrówka. Nasza mała Maria też od kilku dni walczy z przeziębieniem, katarek i kaszel pooli mijają, ale najgorzej jest po nocy. Jeszcze raz życzę dużo zdróweczka, przepędź to choróbsko na cztery wiatry.
    Ja to dzisiaj chyba nic nie zrobię, a już też najwyższy czas na działeczce zrobić porządek. Miłego dnia wszystkim życzę, a Danusi mile spędzonego czasu przy pracach ogrodowych, tylko się nie forsuj żebyś się nie przepracowała.

    Oj zapomniałam a śniadanko....

    [​IMG]
     
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Alu, cieszę się z Twojej radości...dziękuję za gratulacje...kurierka Zosia spisała się na medal :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w słoneczny poranek ale bardzo chłodny [​IMG] Miłej ciepłej niedzieli życzę !!! Z moich planów wyszły nici !!! Wczoraj maż przytargał bardzo dużo grzybów i trzeba było robić je !!! Dzisiaj drugi raz obgotuję i pójdą do zamrożenia a trochę do octu . Reszta się suszy !!!
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczornie :)

    nie zaglądałam przez cały dzień, bo jakoś źle się czuję, chyba jakieś choróbsko mnie bierze...

    zaraz siadam przed tv, bo w MasterChefie bierze udział koleżanka Asi...

    dobranocki :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  17. Witam.
    Ubawiłam się od rana :) Aniula pewnie zdrowa Alu, to ja chora :)
    Wreszcie przestało u mnie lać, wieje tylko strasznie ale ja leżę w łóżeczku to nawet tego tak bardzo nie odczuję.
    Miłego poniedziałku......
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] A chorym szybkiego powrotu do zdrowia !!!!
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Madziu sorki, nie wiem jak to się stało, ale przynajmniej się pośmiałaś xDxDxD.

    Dziewczęta witam wieczorkiem. Wróciłam od lekarza ginekologa i wszystko jest ok. xDxDxD.
    Też złapałam wirusa bo od wczoraj boli mnie gardło i kaszlę, ale biorę pylki tak, że będzie już tylko lepiej. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.
     
  20. Witajcie. Ja dla odmiany zapraszam dziś na gorącą herbatkę bo poranek dość chłodny :)

    [​IMG]
     
    waszunio lubi to.