Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Hej Raszpelki:)
    Najbardziej interesuje mnie co to jest w tej miseczce po środkuxD
    trzymam_za_ciebie_kciuki_0.jpg
    Sama wiem co to rehabilitacja, łażenie o kuli, w ortezie, zabiegi...znaczy trzeba cierpliwości:)
    Ja już oddałam roślinki i owoce, przede mną znowu roślinki. A event?..szkoda gadać, mam dopiero naklejkę, a gdzie tam do podziemi.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przede mną zwierza:p A event - utknąłem tuż przed lewą i prawą skrzynką na górzexD
     
    MOD_Yasmina i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wygląda jak fasolka po bretońsku, ale to jasne na wierzchu to nie mam pojęcia xDxDxD.
    Oj trzeba, trzeba, ale powinno być coraz lepiej :):):).
    Górę zrobiłam, a w tych podziemiach to słabo bo brak wypadajek i badyla, ale jeszcze dużo czasu mamy.

    Życzę wszystkim miłej noki kolorowych snów.
     
    waszunio i krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja dopiero połowę góry przejąłemxD
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Wyprzedziłeś mnie...
    To jasne wygląda jak rozpuszczona mozzarella, ale nijak mi pasuje do fasolkixD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jako_O Przecież śpię do 11-13xD
     
    Alicjanastka i MOD_Yasmina lubią to.
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    No jak jak? W wodospadach przed Tobą zwierza, a przede mną roslinki...
    No cóż...ktoś musi pracować/np. ja;)xD/, żebyś Ty mógł spaćxD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Myślałem, że w evenciexD
     
    Alicjanastka i MOD_Yasmina lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No mi nijak też nie pasuje, jeszcze nie jadłam fasolki z serem xDxDxD. Może kiedyś ;););), ale nie wiem ???

    Dobranoc wszystkim....

    [​IMG]
     
    waszunio i krasnoludek10 lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja bym pod tym serem zapiekła pomidory pokrojone w ćwiartki i przyprawione ziołami :)
    Tak mi jakoś smakowo się dobrze komponuje. Po weekendzie spróbuję.

    Wodospady odkryte już całe. Event planuję skończyć jutro, najpóźniej w niedzielę.
     
    MOD_Yasmina lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brawo:) Dobranoc.
     
  12. Witajcie po kilkudniowej przerwie. Lato jeszcze w pełni a ja chora, zapalenie oskrzeli, gorączka jak u małego dziecka :( Pola zarośnięte, krzaczory wszędzie a ja leżę :) Gdzie mi tam do eventu, ledwo co go zaczęłam:(
    Miłej soboty życzę kochani :*
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłej soboty życzę !!!!! Alu , brakują mi stare- nowe drzewka - hihihi Teraz TS-ÓW nie kupowałam tylko pociąg jeździ !!!!! Mod-ko trzeba poleżeć i wykurować się !!!! Mam nadzieję że byłaś u lekarza i masz lekarstwo !!!!!!
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj, bardzo źle się choruje latem. Dużo zdróweczka Ci życzę, kuruj się, może ciężko, ale jakoś uda się Tobie skończyć ten event. Buziak.
    Dzięki Danusiu za kawkę. U mnie pociąg Pojechał kilka razy, ale nie wiem co przywiózł bo dopiero wystawiłam wyspowe, ciekawe czy chociaż jakaś nowość się trafi ???

    Zapraszam na śniadanko.
    Miłej soboty wszystkim życzę.


    [​IMG]
     
  15. No niby byłam ale takie byle co mi przepisał ten lekarz że sama się kuruję ( medyk z wykształcenia :D) Do doskonałości (zdrowie) mi jeszcze daleko ale nie daję się :) Dziś nie skorzystam z jedzonka i picia, nie mam jakoś apetytu :(

    Miłego popołudnia :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Szybkiego powrotu appetita Ci życzę, Madziu;)
     
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Znalazłam przepis na fasolkę z żółtym serem, to jeżeli można z żółtym to czemu nie z mozzarellą?xD

    Pomidory z mozzarellą przyprawione bazylią...mniam...w każdej postaci smakują rewelacyjnie:)
    Madziu, kuruj się kochana:) i uśmiechnij się
    madzia.gif
    i radosne witaminki dla Ciebie
    warzywa.png
    A eventem się nie martw...u mnie kompletna kicha...
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorową porą. Skończyłam event, teraz trochę wytchnienia. Może zrobię coś z misji " Sprawa zaginionej wydry". Niepotrzebnie posiałam cebulę na noc, myślałam, że za mało wypadajek będzie a tu niespodzianka bo wypadło dosyć.Rano posieję roślinki do misji. Życzę spokojnej nocki. Pociąg jeździ, już pawie wszystkie xl wywiózł i nie chce przywieźć drzewa tiki :(:(:(. Dobranoc....
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie event prawie na ukończeniu - raczej się wyrobię pomimo luk czasowych:p
     
  20. Dzięki Aniula za "likarstwo" :D witaminowe a co do eventu to nie ten pierwszy i nie oststni. Jak nie zrobię płakać nie będę, moje zdrowie ważniejsze i rodzina.
    Buziaka zostawiam i miłej niedzieli życzę.

    [​IMG]
     
    MOD_Yasmina i krasnoludek10 lubią to.