Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Za chwię wyjazd na rehabilitacje, aż się boję, ale wytrzymam. Nieraz sobie myślę Grażynko czy oby mi tam coś źle nie robią, bo chodzę obolała cały dzień i w nocy boli kolano. dopiero nad ranem się uspokaja.
    Tomku daleko od Ciebie bo koło Starogardu Gdańskiego. Kiedyś mieszkaliśmy w Markach koło W-wy przez 10 lat, ale to dawne czasy.
    Miłego dzionka wszystkim życzę.
     
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    z racji lokalnego patriotyzmu obejrzałam w tv ceremonię otwarcia World Games Wrocław 2017...teraz czas na spa i pod kocyk...

    kilka torcików już skompletowanych...niedźwiadki i inne ssaki czekają na jutrzejsze BB...

    dobranocki :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Też czekam na BB !!!!! Wczoraj wieczorem była straszna burza ale obyło się bez strat !!!!!!
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, ale pusta ławeczka, gdzie wszyscy się podziali ??? Miłej niedzieli życzę :):):)
     
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    ja dzisiaj przyszłam w towarzystwie lenia...coraz mniej chęci do prowadzenia farmy...za dużo nowości w krótkim czasie...za mało ciekawych strategicznie eventów...misie zrobiły tylko jedno kółeczko...torciki już na luzie dla dodatkowych nagród...drzewa i zagrody jeszcze stoją na polach, bo to mniej robót siewnych...

    miłego wieczorku...spokojnej nocy...dobranocki :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Masaże muszą boleć:( Czwartek - sobota u babci i trza trochę drewna wywieźć - ciężkie chyba nie jest jak na takie chuchro (bo węgiel nie)... Dobranoc:p
     
    Alicjanastka lubi to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich. Grażynko popieram, za dużo się dzieje, wszystko na raz, nie wiadomo gdzie ręce wkładać, według mnie duża przesada. Pozdrawiam, miłego dnia wszystkim życzę.


    Witam ponownie, gdzie się wszyscy podziali ???

    Zostawiam śniadanko....

    [​IMG]

    Halo, halo, halo, ja się pytam grzecznie, kochane Raszpelki gdzie jesteście ???
    Dzisiaj już środa, a tu nikogo nie ma, wiem, wiem, że ławeczka moknie i zimno.​
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2017
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    wczoraj Asia przyjechała z Hanią i poszłyśmy "w miasto" na letnie wyprzedaże...najwiecej okazji upolowała Hania...mi jakoś nic się nie trafiło...po zakupach Asia wróciła do domu, a Hania została u nas na noc...dzisiaj Asia dojechała z Tonią i wszystkie wybrałyśmy się oczywiście do zoo...potem wspólny obiad i dziewczyny wróciły do domu...

    wieczorem posieję długorosnące na jutrzejszy event...w kości kiedyś namiętnie się grało i mam nadzieję, że sobie z zadaniami poradzę...

    imieninowe serdeczności dla Mireczki...wszystkiego najlepszego..
    [​IMG]

    miłego wieczorku i spokojnej nocy :) dobranocki :)



     
    Alicjanastka lubi to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień życzę [​IMG] Biodro dalej boli ale trzeba dalej funkcjonować !!!! Przypominam o nowym evencie !!!!!
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    25 000 punktów do zdobycia to dużo za dużo eventówkio_O A kto to te Asia i w ogóle?
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    moja córka i dwie wnusie :)

    pozdrawiam z deszczowego Wrocławia :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też pada bez przerwy, wczoraj cały dzień, w nocy i teraz też, aż się wychodzić z domu nie chce, a niedługo wyjazd na rehabilitacje. Wczoraj byłam u lekarz, dalej anemia, ale już nie taka silna jak w szpitalu. zapisała p. doktor żelazo, no i mam za wysokie płytki krwi. Za m-c ponowne wyniki. Pozostałe wyniki cukier, cholesterol, wszystkie w normie, więc chociaż z tego się cieszę, a krew chyba w końcu się unormuje bo powoli czerwone idą w górę, ale powoli. Danusiu zdróweczka ci życzę, aby już w końcu przestało Ci to biodro dokuczać. Grażynko milutko spędziłaś czas z najbliższymi, aż Ci zazdroszczę, kiedy ja tak pospaceruję ??? Życzę wszystkim miłego dnia bez deszczu.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie upał niemiłosierny i duchota...
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Teraz świeci słoneczko ale już popadał deszczyk !!!! Kiedyś grałam w kości i teraz trzeba sobie przypomnieć -hihihihi
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę. U mnie nad ranem lało jak z cebra. Za chwilę wyjazd na rehabilitacje. Event powoli, na razie tylko sieję i sieję, a potem włączymy młyn i zobaczymy. Miłego dnia życzę wszystkim.
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja tyż - ale tylko w komputerowe i to chyba z 10 lat temu a w pokera nigdyxD
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłej soboty życzę !!!! W pokera zacznę grać jak będę miała dużo zielska !!!!!
     
  18. Witajcie :) Ja jak najbardziej nadaję się do tego wątku :D A żeby się wkupić nie przychodzę z pustymi rękami, coś na osłodę przynoszę (sama jestem łasuch) :D Miłej soboty
    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej niedzieli życzę [​IMG] Już sobie przypomniałam jak się gra w kości - hihihi Jak zwykle brakuje wypadajek !!!!!!!!!!!!!
     
    MOD_Stokrotka lubi to.
  20. Oj tak, kawusia jak najbardziej :) Witam