Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Królowa odjechała i zostało nam grillowania !!!!!!! Coś mi ten event nie idzie !!!!!
     
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    jakoś szczęśliwie, mimo problemów udało mi się zebrać prezenty od królowej do wszystkich koszyczków, chociaż pod koniec miałam już dosyć...cierpliwość, przy zacinaniu się gry, nie była moją dobrą stroną...

    teraz skupiam się na pomocnikach, ale bardzo wolno to idzie, pewnie jak większości...

    pogoda jakaś taka, pochmurno, trochę kapie, ale jest ciepło :)

    miłego dnia :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu mi też nie idzie i nie wiem czy uda mi się go skończyć, teraz siedzę w spółdzieni. Miłego dzionka wszystkim, a dzięki za kawusię.

    Zostawiam śniadanko...

    [​IMG]
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Kawka już podana !!!!! Mam traszki !!!!! Teraz będę robić tylko event !!!!!! Ale była ulewa u nas !!!!!!
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. u mnie też lał deszcz. Ja jeszcze walczę z misją w spółdzielni, brakuje mi trochę tej czekoladowej róży i nie wiem czy uda się tyle zebrać. Życzę miłego dzionka. U mnie pochmurno, ale słoneczko co jakiś czas wygląda zza chmurek. Raszpelki wracajcie na ławeczkę, burzy już nie ma ;).

    zapraszam na śniadanie...

    [​IMG]
     
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    chmurzyło się, chmurzyło, ale obyło się bez deszczu...

    event skończony...przed chwileczką odpaliłam eventowe pnącze...zadania ze spółdzielni robiłam bez spinki, zebrałam to, co mnie najbardziej interesowało - sekwoję i będzie można kontynuować zadanie w spółdzielni...

    miłego wieczoru i spokojnej nocy :)
    dobranocki :)
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Wczoraj lało , były burze , padał grad i wiało !!!!! Dzisiaj świeci słoneczko ale jak długo ????? Słonecznego dnia życzę !!!!!
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dziękuję za kawkę. A ja Grażynko jeszcze walczę, brakują mi 3 kukurydze do oddania tak, że jeszcze trochę siania zostało. Na dworze piękne słoneczko, ale wietrznie. Miłego dnia dziewczęta.

    Śniadanko podano....

    [​IMG]
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam !!!!!! [​IMG] Powinnam dzisiaj skończyć event !!!! Wczoraj byłam w domku , trzeba było wyjąć pocztę ze skrzynki i zobaczyć czy nic nie dzieje się w mieszkaniu !!!! Alu śniadanko skonsumowane !!!!!
     
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam pięknie Raszpelkowo.. mam limit na komputer, bo prawe oczko strajkuje, cała tęczówka krwawa i inne przyjemności, no cóż, kiedyś wylezę z tego dołka. Ja misji nie robiłam , odpuścilam sobie, a i ewent niemrawo leci, ale jest czas, to skończę.. mam nadzieję.. Po burzy mam piękne słoneczko dziś. Trzymajcie się cieplutko pozdrawiam serdecznie Teresa
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    owocowy targ - trochę owocowych nadwyżek ze stodoły oddałam za farmarki, nie ma co się szarpać...trochę zapasu jest, a i w sklepiku, jak na razie, nie ma nic ciekawego dla mnie...

    mali pomocnicy - jeszcze sieją kukurydzę, są wypadajki, to i można jeszcze pogrillować...

    Alu, gratulacje :) za kolejny poziom, jestem trochę zazdrosna o Twoje dokonania ;):)

    Tereniu, proszę Cię bardzo dbaj o siebie, oszczędzaj się, bez farmy można żyć, a oczy to nasz wielki skarb, ale czasami daj o sobie znać...

    spokojnej nocy :)
    dobranocki :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] Tereniu oszczędzaj oczka !!!! Bo to nasz skarb !!!!! Też skończyłam event a teraz sieję i zbieram skrzyneczki !!!!!!
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczęta. Tereniu dokładnie tak jak Grażynka napisała, dbaj o oczęta i czasami daj znać co u Ciebie, chociaż będzie mi tęskno.
    Żarty żartami, ale to co zostawiła królowa zaowocowało w PD i inne przedmioty, teraz tempo się zwolni, nie smutaj Grażynko ;);).
    Danusiu dzięki za kawkę. też skończyłam event, ale kukurydza będzie przed 14 tą. i nie wiem czy zdażę ukręcić w młynie prażoną, ale to nic. Miłego dzionka wszystkim życzę i zapraszam na śniadanko.....

    [​IMG]
     
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    WitajcieRaszpelki kochane, wleciałam, bo stęskniłam się za Wami.. dziękuję, będę bardzo dbała o oczko - już mi pomału krwawe nitki znikają i oczko nie boli.. ale i tak je zamykam, , jak patrzęw ekran. Buziaczki Teresa
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Milutko Tereniu, że zajrzałaś. Będę trzymać kciuki za oczko. Dzisiaj robimy wypad do Gdańska. W planie jest wizyta w ZOO. Miłego, słonecznego dnia życzę wszystkim. Zapraszam na żarełko....

    [​IMG]

    A na deser kawusia...

    [​IMG]
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Kawka wypita i śniadanko zjedzone !!!!! Alu dzięki !!!!! Dopiero teraz weszłam na farmę !!!! Miłej niedzieli życzę !!!!!!!!!!!!!! Ale pustki na ławeczce :cry::cry::cry: [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2017
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wróciliśmy wieczorem przed 21 szą. padnięci, ale dzień spędzony milutko. Miłego dnia wszystkim życzę, u mnie pada deszczyk.

    Zostawiam śniadanko...


    [​IMG]
     
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    wczoraj we Wrocławiu była ładna pogoda, więc większość czasu spędziliśmy w terenie...był spacer do parku, wyjście na lody, a wieczorem grill...

    jestem niepocieszona, bo wydałam floreny na drzewne TS-y i oczywiście żadnej nowości :(:cry::cry:

    dzisiaj jest bardzo duszno, ale sporo spraw udało mi się od rana załatwić...wizyta w banku, administracji i PZU...na jutro umówiona jestem na wymianę liczników na wodę...

    miłego popołudnia życzę :)

    Tereniu, miło Cię widzieć...wszystkiego dobrego :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam [​IMG] Dzisiaj jadę do domku , trzeba jakąś kieckę przywieźć na czwartek !!! Event zacznę z opóźnieniem !!!!!
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. U mnie od samego rana pada deszcz i zimno bo tylko 12 st. Miałysmy jechać na zakupy, ale chyba sobie podarujemy wypad do większego miasta lub przełożymy na inny dzień. W czwartek ma być cieplutko. Życzę wszystkim iłego dzionka.

    Zapraszam na śniadanko....


    [​IMG]