Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Czuję się jakby walec drogowy po mnie przejechał xDxDxD;););), ale damy radę Krysiu, prawda ??? Dzisiaj może podskoczymy na skład po 1,5 tony węgla, nosić do piwnicy to się zobaczy, może dzisiaj a może pod koniec tygodnia. Słoneczko świeci pięknie, tylko ten wiatr taki przejmujący już mógłby przestać wiać, le mimo tego wyjdziemy w zaciszne miejsce posiedzieć w słoneczku. Miłego dzionka wszystkim życzę.


    Zapraszam na kawkę i śniadanko xDxDxD.

    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    u nas niestety pochmurno i pada drobny deszczyk...miałyśmy iść na cmentarz na grób taty, ale mamci nie czuje się najlepiej...skoczyłam tylko do supermarketu i zrobiłam jej zakupy...
    dziękuję za kawusię, bardzo się przydaje przy takiej pogodzie...
    no to czekamy na 14...
    w ZZ coś wspominają o G&T...

    miłego dnia życzę :)
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Prawdopodobnie 4 maja ma być xDxDxD. Ja bym chciała bizona, ale na pewno będzie nie do zdobycia:cry:. Miłego dnia xD
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  4. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to tak jak u mnie, tego zwierzaka mi brak...czasami na targu trafię pojedyncze sztuki...
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelkowo.
    Wczoraj tak samo obrobiłam ogródek, posadziłam mieczyki i dalie. Zostały jeszcze tylko ogórki i fasolka, ale niech poczekają jeszcze. Zimna u nas ciąg dalszy. Co prawda śniegu nie ma ale wiatr zimny.:sleepy:
    Mama wymyśla nadal. Wczoraj brat i siostra przyjechali w odwiedziny, to jakaś taka nadąsana siedziała, że miałam ochotę ją kopnąć w cztery litery.8) Dzisiaj sobie przyszłam odpocząć do roboty. Zawsze to 8 godzin wolnego. :pxD
    Witam Raszpelkowo.
    Wczoraj tak samo obrobiłam ogródek, posadziłam mieczyki i dalie. Zostały jeszcze tylko ogórki i fasolka, ale niech poczekają jeszcze. Zimna u nas ciąg dalszy. Co prawda śniegu nie ma ale wiatr zimny.:sleepy:
    Mama wymyśla nadal. Wczoraj brat i siostra przyjechali w odwiedziny, to jakaś taka nadąsana siedziała, że miałam ochotę ją kopnąć w cztery litery.8) Dzisiaj sobie przyszłam odpocząć do roboty. Zawsze to 8 godzin wolnego. :pxD
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Roślinki rozsiane a ja idę na pogaduszki do psiapsiółki xDxDxDxDxD.
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też roślinki rozsiane ale jakoś dziwnie liczyli - wyszło 616 zamiast 630 sztuk na małe poletka8) A teraz królują bananowce i goździczek na małych:p I teraz zagwozdka - czy zostawić bananowce na wypadajki czy siać tam eventówę..
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    jeszcze godzinka do zbioru eventówki...

    pogoda po obiedzie poprawiła się, było słonecznie i bezwietrznie i jednak wybrałyśmy się na ten cmentarz...
    po powrocie kawa i lody i mamcia miała już dość...poszła leżakować :)

    rzucanie toporami nawet wychodzi...co będzie, to bedzie...nie ma co się spinać :)

    dobranocki :)
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    To już jak uważasz. Ja to najpierw wysiewam eventówkę, a dopiero potem długorosnące na wypadajki. Każdy inaczej, ale praktycznie na to samo wychodzi. Życzę dobrej nocki wszystkim.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Mieliśmy na działce dziki !!!! Poniszczyli ogrodzenie od strony sąsiada i zryły trawę !!!! Trzeba było zabezpieczyć żeby więcej nie weszły !!!! Wracaliśmy do domu zmęczeni !!!! Mam nadzieję że już nie wejdą !!!!! Event pomalutku do przodu !!!!
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A to ci niemiła niespodzianka, to są straszni niszczyciele. Teściowie mojej córki musieli zaprzestać sadzenia ziemniaków bo dziki im zawsze wyrządziły straszne szkody i nic z tego nie było. A mieli dużo tych ziemniaków bo obdzielali też nimi rodzinę. Teraz kupują. Evencik jak u Danusi do przodu małymi kroczkami. Danusiu dziękuję za kawkę. Wszystkim życzę miłego dzionka.

    Śniadanko podano...


    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na śniadanko się skuszę i pochwalę się, że 505 rogów mam:)


    EDIT: Jeśli jest lista wypadajkowa, to proszę mnie wpisać:) Wolę nie ryzykować, że nie skończę, ale mam "dopiero" 625 rogów, lecz nie wiadomo jak będzie jutro i w kolejnych dniach:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 maja 2017
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam milutko całe Raszpelkowo , Danusiu i Aluniu śliczne dzięki za przygotowany poczęstunek wszystkiego spróbowałam :):):););).
    Evencik wolniutko do przodu wysiewam roślinki eventowe a wypadajek miałam jak do tej pory 354 ale mam nadzieję ,że czasu jest jeszcze dużo to będą :):).
    U nas dzisiaj nie padało ale było pochmurno i mglisto taka nie ciekawa pogoda:sleepy::sleepy:.
    Życzę milutkiego popołudnia i do potem :):):):). Hejka!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam świątecznie :)
    pogoda u nas dzisiaj jak w filmowym Bollywoodzie, czasem słońce czasem deszcz i ten czas poświęciłyśmy na "nicnierobienie" - leżakowanie, kawka, lody i ciasto...
    wszystko co dobre, szybko się kończy i czas wracać na rodzinne śmieci...Kyoto bardzo tęskni, biega pod windę i czeka na pańcię...
    event na spokojnie, mam już 20 rzutów toporkiem...zebrane talarki wydam pod koniec eventu...
    cebula posiana już na noc, jeszcze przed wyjazdem zdążę ją zebrać...

    miłego wieczoru :)

     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A u mnie eventówka, będzie dojrzała w nocy, nie wiem czy wstanę ją zebrać. 18 bulionów nastawionych na rano, bo teraz młyn zajęty. Dobrej i spokojnej nocki życzę a ja zmykam z książką do łóżeczka.

    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  16. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze ja wpadłam na chwilkę ,życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki , kolorków na sen i do jutra:):):):). Hejka!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Za oknem szaro i buro bo pada deszcz !!!!
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Dzięki za kawkę Danusiu, w taką pogodę się przyda, u mnie też pada. 23 + 1 strzały wykonane. Miłego dnia wszystkim życzę.

    Zostawiam śniadanko....

    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  19. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    wróciłam już do domu...Kyoto chodzi obrażony, będę musiała go przekupić smakołykami, żeby łaskawszym okiem na mnie spojrzał...

    kolejny zbiór badyla i rzucanie toporkiem...coś nie mam szczęścia na zdobycie maksa w pierwszym rzucie, ale jakoś mnie to nie martwi...

    i gdzie to G&T?

    miłego popołudnia :)
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Chyba później :-D, ja na 27 razy tylko 2 razy trafiłam najwyższą, ale i tak się talarków uzbiera, a miałm też 32, no i dobrze, czy zawsze musi być 65 i 50 ??? U mnie dzisiaj cały dzien pada deszcz, wieje wiatr, zimno brrr....
    Życzę wszystkim spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.