Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witajcie Raszpelki
    Miłego dnia i dużo słonka
    Basia życzy :)
     
    Anetta41 lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i pięknego dnia życzę :D:D Grażynko , dzięki za kawkę - pychota w realu też piję :D:D Mireczko , świetna z Ciebie krawcowa - kiecka cudowna , wielkie dzięki:D:D Tereniu, napisz jak się miewa kocurek :D:D
     
    Anetta41, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  3. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Ja też kawę wciągnęłam nosem z TŻ:inlove::inlove: , nareszcie chociaż 12 godz. razem.
    Oj , dodawać fotek ja też nie potrafię, dla mnie to cały galimatias:p
    Cieszę się niezmiernie że pokazują się nowe buźki na ławeczce -wszystkim życzę pięknego , słonecznego dnia.
     
    Anetta41 i tersea51 lubią to.
  4. wrona4

    wrona4 Forumowy żółtodziób



    Miruś,jakie "obraziłaś" jestem Ci wdzięczna:) za Nasz wątek :) Pozdrawiam Raszpelkowo :)

















     
    Anetta41, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    [​IMG]
    Ratunku - takie ogromne zdjątko mojego Felutka tu wpadło, nie umiem tego zmniejszyć..Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie przy moim zmartwieniu - teraz już jest sytuacja opanowana, a kotuś nie cierpi, miskę z jedzonkiem mało nie wylizał na wylot...jeszcze ma obolały pysio i minę jak widać nietęgą, ale musi być być dobrze.. Buziaczki przesylam i zmiatam, a prośba do MOD - jak się to to zmniejsza? Nie chcę psocić na nowym forum, wystarczą mi grzeszki ze starego;) Idę posiać cosik na moich polach, przez te pierypałki event w lesie:) Dzięki jeszcze raz, za to, że jesteście, za kawę i tak w ogóle, za kiecuszkę też, zaraz ją ubiorę, ślicznaxD

    Zdjęcie Twojego kociaka zmniejszyłam może tak zostać bo musiałam co nieco wyciąć :)
    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 sierpnia 2014
    Anetta41, Dorota1020 oraz wrona4 lubią to.
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    kamień z serca, że Felutek w lepszej formie :)
    Tereniu jak potrzebujesz pomocy przy evencie, daj znać :)
    wszystkiego dobrego dla Ciebie i zwierzyńca :)
     
    Anetta41 i tersea51 lubią to.

  7. Zmniejszyłam zdjęcie bo było za wielkie może tak zostać ??? musiałam je nieco okroić :)
     
    Anetta41, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dziewczyny jesteście wielkie... dzięki MOD, naprawdę nie za bardzo wiem, jak zmniejszyć za dużą grafikę, dzięki za pomoc, teraz jest OK:)Grażynko, Wodniczku - dam radę, ale bardzo dziękuję za serducho Teresa
     
    wrona4 i wodnik54 lubią to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam całe Raszpelkowo , MOD-ki i gości dzisiaj mamy piękny i słoneczny dzionek wszak to jeszcze lato :):):) dziękuję za kawusię Grażynko i uśmiech do kawusi na dobry początek dnia.
    Tereniu ładnego masz tego kocurka a najważniejsze ,że już wydobrzał i ma apetyt:):):)zawsze to kamień
    z serca jak jest dobrze.
    Aniu ja też już myślę o zbieraniu grzybków ale jeszcze w lesie nie byłam z tego co starzy grzybiarze mówią to
    na grzyby najlepiej iść po pełni księżyca a we wrześniu wypada po 10-tym i z tego co ja się orientuję to w lesie
    jest bardzo sucho może nie wszędzie ale u nas tak.
    Joleczko miło cię znowu widzieć na naszej ławeczce i wpadaj kiedy tylko masz chęć i czas , jesteś jedną z nas
    cieszymy się , że jesteś:D:D:D.
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru i do potem :):):):). Hejka!
     
  10. marianka57

    marianka57 Czeladnik forum

    Witam serdecznie na odświeżonej ławeczce! Staję do apelu Mireczko!!! Bardzo się cieszę, że Was najdroższe odnalazłam. Grzyby już są; prawdziwki i podgrzybki. Dziś nazbierał mąż cały kosz, wczoraj tak samo. Zapach suszonych grzybków w całym mieszkaniu.Życzę spokojnej nocki- Dobranoc.
     
    Anetta41, Mirka oraz wrona4 lubią to.
  11. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Krysiu aż ci zazdroszczę tych grzybków a w jakich stronach Twój mężulek zbierał te grzybki bo u nas na
    Opolszczyźnie raczej trafiają się rzadko.
    Zrobiłam się bardzo senna więc życzę kolorowych i dobrych snów ,miłej nocki za godzinę mam jeszcze zbiór na farmie..... jak nie usnę to zbiorę .... do jutra Kochaniutkie :):):). D O B R A N O C !

    [​IMG]
     
    Anetta41, marianka57 oraz wrona4 lubią to.
  12. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Spróbuję, choć to nie łatwe ;):)

    Dobranoc Raszpelkowo, kolorków :)
     
    Anetta41 i Mirka lubią to.
  13. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Raszpelki... MOD-ki i nie tylko...


    [​IMG]
    Coraz mniej czasu dla siebie... praca... tata... tata... praca... ale choć na chwilkę wpadnę do Raszpelkowa... to odskocznia w moim życiu... cieszę się, że widzę Was znowu...
    pogoda dziś była "pod psem"jak to się mówi... a zapowiadało się bardzo przyjemnie... teraz przez okno chłodne powietrze wdziera się do mieszkania... i pomruk samochodów... domownicy już śpią... ja jeszcze przez chwilkę pozostanę z Wami...



    ” U progu jesieni …”


    Jesień cichutko już za progiem czeka
    choć sierpień i lato jeszcze trwa ….
    Aby wkroczyć i założyć złotą koronę
    pozostawić wspomnieniem lata czas….


    Powoli wieczory chłodne się stają
    cichną w krzewach ptasie trele …
    W lasach grzyby się pojawiają
    przy drogach jarzębina czerwienieje…


    Bardzo podobnie z ludźmi się dzieje ;
    choć jeszcze lato w duszy błyszczy..
    i na wieczną młodość masz nadzieję
    ku jesieni powoli kroczymy wszyscy …



    Czasem los w loterii życia wygrywamy
    gdy ostatnią jesienną miłość spotkamy…
    choć nie tak namiętna jak za młodych lat
    ta miłość wygrywa w tonacji ciepłych barw …



    Z nitkami babiego lata we włosach
    słońca iskierkami w jesiennych oczach…
    Jesienna miłość pełna ciepła i piękna
    ostatnia szczęścia w życiu kropelka…



    Jak jesiennego deszczu perła – łza

    jak złoty liść co z drzewa spadł …
    Jesienna miłość co łączy serca dwa

    do końca życia , do ostatniego dnia …

    Niebieskooka-Basia,21.08.2010r.




    witaj Grażynko... kawka wysiurpana... smakowała... dzięki...
    co do mnie... hmmm... przez kilaka lat miałam męża artystę... malował... pisał wiersze... opowiadania... mieszkanie pełne półcień... farb... książek... było... minęło... jak to artysta... potrzebował nowych wrażeń... muz... ale wspomnienia cudne pozostały... no i córeczka... zło zapomniałam... życie potoczyło się swoim torem... jesteśmy teraz przyjaciółmi... i coś mi pozostało z tamtych lat... dziękuję za miłe słówka...



    cieszę się Aniu, że sukienka przypadła Tobie do gustu... a oczęta Twoje cudowne... Aniu... co Ty z tym peselem... my coraz młodsze... mi też się chce do lasu na grzybki... pokazują się powoli kurki... myślę, że w sobotę wpadnę do lasu...





    witaj Basiu... dzięki za zajrzenie do Raszpelkowa... pogoda jednak nie pieściła mnie dzisiaj... pozdrawiam...



    Danuś... gdzie mi do krawcowych... ja tylko prostym ściegiem szyję... nie potrafię jak one... ale dzięki, że się Tobie podoba...



    OK... kamień spadł mi z serca... ściskam Ciebie mocno...



    Felutka przeurocza...jak dobrze, że wylizała się z tego... w pracy myślałam o niej... serducho się moje cieszy... buziole dla wszystkich... bez wyjątku...


    "Cieszmy się chwilą"

    Cieszmy się chwilą
    Która mija
    Szczęście jest krótkie
    Jak spojrzenie
    Jak uścisk dłoni
    Przytulenie
    Jak gwiazdy błysk
    W południe nocy
    Kiedy nad ludzkim
    Stoi snem
    Jak matka stała
    Nad kołyską
    Szczęście trwa tyle
    Co słów parę
    Mówionych szeptem
    W wielkim tłumie
    Ono jest proste
    Jak cierpienie
    Kiedy na schodach
    Mieszka cisza
    I gdy telefon
    Milczy długo
    Jakby zaklęty
    Obojętny
    I gdy listonosz
    Niesie co dzień
    Torbę opuchłą
    Od czekania
    Szczęście jest proste
    Jak codzienność
    Pełna po brzegi
    Miłowania

    /ks. Wacław Buryła/



    Takiej MOD-ki nam trzeba... co pomoże a nie od razu skarci... dzięki za wyrozumiałość...


    [​IMG]



    kurcze... aż zazdroszczę Tobie tego ciepełka... u mnie padało... i zimno jest... niektórzy już palą w piecach... nareszcie zaczyna się i u nas sezon na grzyby... niech wysypują się z lasu... prosto do koszyków... Krysiu... z tą pełnią księżyca nie słyszałam... wędkarze nieraz mówią, że przy pełni księżyca ryby nie biorą... miłej nocki...



    witaj Krysiu-marianko... nasza zgubo... dobrze, że znalazłaś drogę do nas... i zostań już z nami... ojej... jak ja tęsknię za tym zapachem... u nas dopiero pokazały się kurki... ale deszczyk pada... to i grzybki będą... prawdziwki i czarne łebki (tak u nas mówi się na podgrzybki)... miłych snów...


    czas już do łóżeczka ... kolorków nocnych... bajecznych snów...

    [​IMG]

    * D O B R A N O C *
     
    Anetta41 i wrona4 lubią to.
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkie kochane Raszpelki w piątkowy poranek :)
    dla jeszcze zaspanych
    [​IMG]
    a dla tych narzekających na chłodne już dni
    [​IMG]
    Mireczko, oj jak ja Ci zazdroszczę tej artystycznej duszy :)
     
  15. Dzień dobry Mireczko i Wodniczku Miłego dzionka wszystkim raszpelkom :)

    Herbatką się poczęstowałam :)
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i gości :D:D Obrazki nie wchodzą starą metodą :cry::cry:a innej nie umiem :cry::cry: Melduję , że srebrne kampanie zrobiłam i mam TS a co z niej wyrośnie to napiszę później:eek::eek: Miłego i pięknego dnia życzę :D:D
     
  17. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    witam Raszpeleczki i miłego dnia życzę :)
     
  18. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witajcie Raszpelki... MOD-ki i nie tylko...


    [​IMG]
    Grażynko kawkę i herbatkę wypiłam... dziś wstałam o 5.30 rano... niestety jeszcze do pracy chodzę... zakupy... śniadanko dla siebie... synalka i taty... staruszek na delegacji... niech już przyjeżdża... to jego działka... te zakupy... te śniadanka... hihihi... czy ja mam artystyczną duszę???... lubię marzyć... ale jak długo???... niestety jesień życia wielkimi krokami podstępnie wkracza w moje ciało... w moją duszę... tęsknota i melancholia idzie za mną... :music:


    witaj MOD-ku... dziś był nawet znośny dzień... słoneczko jeszcze świeci... promień przesyłam dla Ciebie... :D

    Danuś... nauczysz się... dasz radę... przecież jesteś Raszpelka... trochę tylko cierpliwości... jak przyszłam do Was to umiałam wklejać tylko obrazki... teraz więcej potrafię... a też była to dla mnie czarna magia... poczytałam sobie trochę w internecie... i zaczęłam powoli bawić się tym wszystkim... co nieco mi wychodzi... powodzenia... :D

    witaj Basiu... miłego popołudnia... miło, że wpadłaś...:D
     
    Anetta41 i marianka57 lubią to.
  19. marianka57

    marianka57 Czeladnik forum

    Jestem, jestem i zostanę:D.Witam serdecznie w piątkowe popołudnie. Za kawkę dziękuję, Krysiu najdroższa ja mieszkam na Mazurach, a konkretnie w Szczytnie, grzybki już są, dużo jest z robaczkami, ale i tych zdrowych też jest sporo.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Mireczko !, a może i dla mnie byś coś uszyła?, jestem goła, ale wesoła.
     
    Anetta41 i Mirka lubią to.
  20. Mirka

    Mirka Baron forum

    tak się cieszę, że wróciłaś... :) jest nas coraz więcej... Urocze czterdziestki też wpadają... Krysiu, ja jestem z Pałuk... u nas też pokazują się grzybki... choć to jeszcze nie to... :sleepy:

    postaram się zrobić i coś dla Ciebie... ale nie obiecuję, że to będzie dziś... i nie robię animacji... jak coś z tego daję to traci to na jakości... nie mam takiego programu... pozdrawiam...
    :D
     
    Anetta41, marianka57 oraz wodnik54 lubią to.