Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    też kochane zmykam do łóżeczka. Życzę spokojnej nocki, dobranoc.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka , czas na kawkę [​IMG] Dzisiaj szykuję mięsko do pieczenia !!!
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja jadę do dwóch babci pewnie na jeden dzień Wielkanocy:p Po raz ostatni zapewne - chyba, że na studiach jeszcze, ale nie wiem, czy tam się nie przeprowadzić, bo mama ma nas trochę dość8)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dopiero wróciłyśmy, byłyśmy odebrać mężulka. Pogoda kapryśna, pada, wieje.........Event powoli leci, ale jeszcze sporo wypadajek do końca brakuje. Danusiu dziękuje za kawusię. Miłego popołudnia wszystkim życzę.
     
    krysti49 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi wszystkiego brakuje - pszenicy mam trochę ponad 6 tysi, baktysji prawie 700 a wisiorków 334...
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ja roślinki nasiałam dosyć, teraz tylko martwić się o wypadajki, brakuje jeszcze 1100, może do soboty albo do niedzieli się uda, mam nadzieję bo w niedzielę będą goście i nie będzie czasu obrabiać farmy. Posieję włośnicę to nie będę musiała zaglądać na farmę od rana do wieczora. teraz zmykam i życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Masz już połowę wisiorków i narzekasz, że nie skończysz do soboty/niedzielio_O ??? Ja mam dopiero/aż 445 wisiorków około8)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Alu - jeszcze raz wszystkiego najlepszego, samych szczęśliwych dni:inlove:
    ....................
    Witajcie Raszpelki i Raszpelkowo.. naprawiam swoje zdrówko i inne poniesione szkody, wybaczcie, że jestem tu tak rzadko, czytam posty, ale .. buziaczki wszystkim i spokojnych przygotowań do Wielkanocy.
     
    krysti49 lubi to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Żle mnie zrozumiałeś, ja w ogóle nie narzekam, tylko piszę, że teraz pozostaje martwić się o wypadajki i będzie koniec.
    Dziękuję Tereniu z całego serca za życzonka.
    A wszystkim życzę miłego dnia.
     
    krysti49 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po tych narzekaniach, melonie, eventówce, 3 zagrodach słoni i 1 łące klonów (kombajnem, mam nadzieję że odkuję się za niego na pszenicy) 6208) Może jak zacznę siać eventówkę dziś około 15 zamiast pszenicy, to będzie wypadać więcej:p Za 2:52 h kolejne 2 łąki klonów;)
    Okej - dzięki za wyjaśnienie:)
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Lecę z kawką [​IMG] Miłego dnia i mało pracy !!!! Mięsko upieczone , galaretka zrobiona i teraz przystępuję do wypieku ciast !!!!!!
     
    krysti49 lubi to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    przedpołudnie poświęciłam na zakupy teściowej i sąsiadce i po obiedzie już mogłam świętować...kursowałam między kuchnią a farmą...event jakoś się turla...wypadajki też w miarę lecą, tak że na razie bez spinki...
    jutro rano podejdę po pieczywo i przygotuję koszyczek ze święconką...

    miłego wieczoru :)
    dobranocki :)
     
    krysti49 lubi to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Mi to już dzisiaj nogi wchodzą gdzieś :) też pichcimy, nie zdążyłam na cmentarz bo pogoda nie dopisała, strasznie padało momentami. Mięsko też przyszykowane, kotleciki w sosie cygańsko-meksykańskim upieczone, teraz muszą się przegryźć ( jak to u nas się mówi ). 2 ciasta gotowe, jutro jeszcze będą pieczone karkóweczki.......... Chcieliśmy wsadzić ziemniaki, ale nie wiem czy zdążymy. Event powoli do przodu, mam nadzieję, że jutro wieczorem skończę, bo w niedzielę mam gości i to przez cały dzień. Brakuje mi 500 wypadajek, dzisiaj włośnica na noc a jutro zobaczymy, może wystarczy cebula ??? Miłego wieczorku wszystkim życzę.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie dzisiaj dzień zakupów, prań, odkurzań i myć.. A jutro z mamą bieremy się za pieczenie(? A może będzie na zimno?) sernika z budyniem i wybieramy do cukierni:p Siostra ma w sumie zrujnowane ferie świąteczne w szkole - wczoraj pracowała od około 14.30 pewnie (wyszła z domu o 13.30), dzisiaj od 15.00 a jutro cały dzień pracuje8) Szkoda tylko, że całe poranki leży na łóżku a dzisiaj nocuje u koleżanki - trochę odpoczynku to olbrzymi plus, ale pewnie do domu wróci pod wieczór i jak zwykle ja będę musiał kończyć sprzątanie pokoju i wychodzić z jej psem 3 razy-.- Niby dorosła a jaka nieodpowiedzialna..
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ktoś chce moją pszenicę:p ? Na targu 19 spadła na 3 stronę8)

    A za kawkę i prototyp serniczka dziękuję:)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziękuję Danusiu za kawkę. Życzę wszystkim miłego dnia, zapraszam na śniadanie. Jeszcze 100 wypadajek, ok.20 tej. będzie cebula do zebrania to powinnam skończyć i jutro mogę spokojnie przyjmować gości xDxDxDxDxD.

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2017
    krysti49 lubi to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu gratulki ale u mnie jeszcze nie koniec eventu !!!! Skończyłam szykowanie ,święconka też już w domu i mogę czekać na jutrzejszych gości !!!! W poniedziałek my idziemy w gości !!!! [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  19. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Drogie Raszpelki:)
    Życzę Wam wspaniałych Świąt

    Raszple.jpg
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    kochane Raszpelki życzę Wam i Waszym Najbliższym

    Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
    przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
    Radosnego, wiosennego nastroju,
    serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
    oraz wesołego "Alleluja".