Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczornie :)
    wczoraj po południu poszłam do koleżanki na ploteczki i tak się zagadałyśmy, że zostałam u niej na noc...rano, po śniadaniu poszłyśmy jeszcze wspólnie na przegląd sklepowych półek...do domu wróciłam na obiad i początek eventu, miałam szczęście, bo tym razem mojej farmy nie dotknął żaden problem...kwiecie posiane już na noc...kilka sakiewek ukręconych w młynie...dług rośnie :)

    spokojnej nocy :)
    dobranocki :)
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Zapraszam na kawcię.
    [​IMG]
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień !!!! Kawkę wciągnęłam , dzięki i zostawiam następną [​IMG] Polowałam na perełkę ale się nie udało , dług rośnie !!!!!!
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Dziewczynki dopiero teraz dziękuję za poranną kawkę. Byłyśmy dzisiaj z mamusia u lekarza, ma zapalenie oskrzeli. Jutro idę na urodzinki do koleżanki syna, a w niedzielę robimy urodzinki mojej mamusi. Ukręciłam 12 sakiewek i koniec, brak wypadajek.
    Dług -200. Życzę dobrej nocki i kolorowych snów.
     
    krysti49 lubi to.
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam wieczorkowo :)
    Alu, dużo zdrówka dla mamusi i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin [​IMG]

    event pomalutku do przodu 12/25 :) za to dług, rośnie jak szalony - 4 800 ;)xD
    jutro we Wrocławiu 21 stopni, idziemy do ZOO...

    dobranocki :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio. Pogoda i piękna u nas ma być xDxDxD. Grażynko dziękuję za życzenia dla mamusi xDxDxD. Ja mam też 12 sakiewek, ale za pół godzinki zbiór to zobaczymy co się ukręci ??? Wypadajki słabo lecą......... Miłej soboty i dużo wypadajek wszystkim życzę.

    Zapraszam na co nieco xDxDxD.


    [​IMG]


    O matko gdzie wy się podziewacie ???
    Weszłam wieczorem, ale nie było komu powiedzieć dobranoc.
    Wchodzę dzisiaj nie ma nikogo by mu powiedzieć dzień dobry.
    Chciałam zastawić stół, ale jeszcze jedno nie zjedzone.
    Cóż kochane, więc życzę tylko miłej niedzieli
    i mnóstwo wypadajek w evencie.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2017
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawusię [​IMG] Wypadajki dalej słabo lecą :cry::cry:Jestam na odpoczynku na działeczce !!!!!! Miłego odpoczynku !!!!!
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event u mnie na stanie 451 kamulców/10 000 eventówy i ani jednej sakwy ukręconej8) A długu "jedynie" 800 na plusiexD:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2017
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobrej nocki wszystkim życzę, jestem dzisiaj padnięta.
    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobranoc - upał niemiłosierny. Znowu przespałbym nie wiadomo ile, gdyby nie szkoła..
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego poniedziałku [​IMG] Gdzie wszyscy są ????????????
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Nie ma, nie ma, nie ma................Raszpelek............... Pogoda jeszcze ładna, chociaż nadciąga ochłodzenia, szkoda..........
    Może wybiorę się dzisiaj po stroiki wielkanocne na cmentarz. Życzę miłego dzionka wszystkim. A, zapomniałam napiskać, event skończony....


    Zapraszam na śniadanko.
    Danusiu dzięki za kawkę.

    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brawo:) Podrzuć mi 100 świecidełekxD
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Nawet nie wiem ile ich mam bo nie wchodzę do stodoły, a żeby było można to bym oddała wszystkie xDxDxD. Prezenty zostały rozdane do południa. Pozdrawiam.
    Dobrej nocki wszystkim życzę.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  15. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    sobota - udane wyjście do ZOO...prześliczna pogoda...miła atmosfera...Tonia w swoim żywiole :)
    niedziela - lenistwo do południa...rodzinny obiad i takaż popołudniowa kawka...
    poniedziałek - walka z wrogiem...dosiewanie pułapkowego kwiecia...czekanie jak na cud na kolejne klejnoty...i...mam, mam to pnącze...teraz mogę spokojnie iść spać...(dług - 15 000 i + 120 klejnotów na stanie) :)

    dobranocki :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Brawo dziewczynki , gratuluję ukończenia eventu !!!!!
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Byłam rano na 7 mą na mszy za koleżankę tą, która zmarła w styczniu. Wróciłam zapaliłam w piecu co by trochę temperatura w domku się ociepliła, chwilkę posiedziałam u mamusi, a teraz już w domku parzę kawkę. Malutka jeszcze śpi.... Danusiu dziękuję za kawkę. A ja zostawiam śniadanko, zapraszam. Miłego dzionka wszystkim życzę.
    Smacznego !!!

    [​IMG]

    Dobranoc, znowu nikogo nie ma :(.​
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2017
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Miłego dnia życzę i zapraszam na kawkę [​IMG] Event skończyłam !!!! Mam żubry z TS-sów !!!!!!! Dziewczynki wyłazić zza krzaczków !!!!!
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  19. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    skorzystam z kubeczka kawy, bo pogoda jakaś taka nijaka, niepasująca do poprzednich kilkudniowych ciepłotek...

    Danusiu, gratuluję bizona (rodzimego żubra)...u mnie niestety nie trafił się, ale za to wzbogaciłam się o kolorowe mleczarnie i zagrody z początków gry...pomarańczowy kurnik, to jest to...ale nie tracę nadziei, może jeszcze zawita na moje hektary...

    miłego dnia życzę i dużo słońca :)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Pochmurno, słoneczko znikło gdzieś.......... U mnie bizona też nie dało, za to multum lisów od żółtych po pomarańczowe i orły :cry::cry::cry:, trudno może kiedyś, misja będzie musiała zaczekać. Danusiu dziękuję za kawkę.
    Śniadanko podano xDxDxD.

    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.