Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu , znowu zostałyśmy same na ławeczce !!!!! Byliśmy na działce , truskawki wypieliłam ale trochę zmarzłam !!! Teraz już w domku , po SPA !!!! Coś słabo lecą wypadaki :cry::cry::cry:
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie też-.- Ale nic dziwnego jak jednego zbioru i zasiewu lilii nie zrobiłem na rzecz tylko jednego zbioru tegoż badylaxD
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG]
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio. Danusiu dzięki za kawkę. Roslinek już mam dość, ale wypadajek mało, posiałam na dzień róże, na noc pewnie cebulkę bo się przyda. Mamy jeszcze sporo czasu to chyba się uda. Miłego dnia życzę.
    Stół nakryty, zapraszam.



    [​IMG]


    Witam wieczorkiem. Nikogo nie ma :cry::cry::cry:

    Życzę dobrej nocki.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2017
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Cześć Raszpelki.. jak nie urok, to.. dentysta mnie zmartwił, mam więcej do zrobienia, niż mi się wydawało, żeby to siarczysty mróz i inne takie.. no nic, nawet nie chce mi się o tym pisać.
    Wypadajki nie chciały lecieć, to odpaliłam kasztanka i mam dwa w jednym i wypadaje i cebulę, nawozu jakby się kupka zmniejszyła, ale już wystawiłam wszystkie baobaby i zielone kropelki też się intensywnie produkują. Kończę zlecenia na ten miesiąc i będzie tydzien bez papierzysk... mam nadzieję.
    Buziaczki, zmiatam, bo jakoś tak mi byle jak.
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę [​IMG] Dzisiaj jadę na działeczkę , na farmie posieję cebulę i zobaczę jak będzie wypadajkami !!!!
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam sobotnio :)

    goście szykują się już do wyjścia...
    na dzisiaj zapowiadają piękny dzionek, więc korzystamy z tego i zaplanowałyśmy sobie na dzisiaj wyjście do ZOO...

    evencik się robi...sieję tylko długorosnące na wypadajki...lewa strona już skończona, teraz na ukończeniu prawica...

    łyk kawy od Danusi i do zobaczenia wieczorkiem...

    miłego dnia :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie cały dzień pochmurno i już pokropiło, wieje też silny wiatr, szkoda. Zazdroszczę ładnej pogody. Danusi dziękuję za kawkę. Wszystkim życzę miłego popołudnia.

    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miłego dnia, bo u mnie przez pogodę taki nie będzie - uwielbiam aktywny odpoczynek z ludźmi a tak to nici z niego.. Chociaż w trakcie 1 weekendu narysowałem bierny odpoczynek - ciekawe, bardzo nawet.. Na dodatek mam dopiero trochę ponad 400 eliksirów, ale nic dziwnego jak dziś odsypiałem te wszystkie wstawania po 5-6 h, przez co dziś spałem 15,5 h-.- I jest możliwość zrobienia wczorajszego, zdrowego śniadanka, bo ciast, słodyczy, niezdrowych rzeczy chwilowo nie jem:)?
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też chwilowo nie jem, do świąt, za ładnie wyglądam xDxDxDxD.
    Wszystkim życzę dobrej i spokojnej nocki, a ja zmykam do psiapsiółki xDxDxD.
    Ps. Prawa strona eventu zrobiona, a lewa jeszcze trochę........: ale pnącze jest odpalone.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja i tak przez nie za brzydkoxDxDxDxD Miłego spotkania z psiapsiółką i dobrej nocki:) I dopiero 442 eliksiry mam i sieję krokusy, więc chwilowo mam 0/0:sleepy:
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wróciłam. Dzięki Tomku, nie siedziałyśmy zbyt długo bo dzisiaj zegarki do przodu o godz. no i będzie mniej spania, dobranoc. Powodzenia w evencie, mam nadzieję, że jutro skończę, zobaczymy ??? Lub poniedziałek :)
     
    Anetta41 lubi to.
  13. MOD_Scarlett

    MOD_Scarlett Guest

    Ciągle się zbieram, żeby tu dojść i jakoś trafić nie mogę :(

    [​IMG]
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie i zapraszam na kawkę [​IMG] Kawę postawioną wypiłam i zostawiam następną !!!! Prawa strona skończona i pnącze odpalone !!!!! Miłej niedzieli życzę !!!!!
     
    krysti49, Alicjanastka oraz Anetta41 lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie wszystkich. Dziewczęta dzięki za kawę, podwójnie wypita to da dopiero kopa xDxDxD. Miłej niedzieli życzę. Była kawa, więc teraz śniadanko.

    Zapraszam.........


    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za śniadanko:) U mnie dopiero 503/1074 eliksiry- żałosne8) Do wieczorka.
     
    krysti49 lubi to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tomku.... Jeszcze 2 dni, zdążysz ??? Mi zostało 15 zadań z lewej strony do skończenia. Dopiero za ok. 7 godz. zbiór róż. Gdzieś 50 fiolek brakuje, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale róże chyba nie załatwią sprawy do końca ???
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  18. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam niedzielnie :)
    wczorajszy wypad do ZOO bardzo udany...Tonia coraz więcej zwierząt rozpoznaje, a często przekonuje się do karmienia kóz i owiec w "dziecińcu"...

    pnącze odpalone i braki po prawej stronie robię już na luzie...
    poranek na sportowo w TV - F1 i skoki...po obiedzie spacer, pogoda dopisuje...wieczorem kibicujemy polskiej reprezentacji w meczu z Czarnogórą...

    słonecznej niedzieli :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Szkoda Grażynko, że druga tura skoków się nie odbyła, ale i tak jest superrr.........xDxDxDxDxD.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wątpię, abym zdążył, ale muszę policzyć, ile potrzeba do kotów, pnącza i pojedynczych itemów eliksirów - chociaż w sumie i tak już posiałem poradnikowe ilości badyli>:( Myśl Tomek, myśl, zanim coś robić zaczniesz:cry: A na dodatek w ogóle nie zacząłem nawet produkować nieszczęsnych doniczek, bo się w końcu z eliksami pogubię-.-
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.