Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    "Bo najgorszy jest wiatr. Nawet jak jest -10, a nie ma wiatru to jest ciepło. Najgorszy jest wiatr" :pxDxDxD
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam i miłego wieczorku życzę. Danusiu dziękuję za kawkę. My znowu jutro jedziemy do miasta. O evencie zapomniałam i dopiero dzisiaj po 16 tej. stawiałam drzewa bo były zagrody, no cóż i tak bywa. Życzę wszystkim kolorowych snów i spokojnej nocy.


    [​IMG]
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  3. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    prace remontowo-malarskie mają się już ku końcowi, na szczęście...
    chciałam po południu zająć się dla relaksu i niestety znalazłam się w tej pechowej grupie graczy, które nie mogły się zalogować na farmę...dopiero po kilku godzinach udało się i mogłam zebrać plony...oddałam zapasy owocków i wykupiłam Fl, trochę SP, kuponiki i chyba na tyle...

    spokojnej nocy życzę :)
    dobranocki :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka , kawa podana [​IMG] Trochę owocków oddałam ale jeszcze mam zamiar oddać i nic nie wykupowałam !!!! Dzisiaj nowe drzewka - TSy !!!!!
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja to chyba za dużo nie oddam, jakoś olbrzymich ilości nie mam i trochę mi szkoda, muszę się zastanowić co robić???? Dzisiaj znowu wyjazd na zakupy. Miłego dnia wszystkim życzę, a u mnie dzisiaj słoneczko i -7 st.

    Śniadanko podano............


    [​IMG]



    O matko, Raszpelki gdzie jesteście ???
    Dobrej, spokojnej nocki i kolorowych snów.


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lutego 2017
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] Alu , znowu zostałyśmy same na ławeczce !!!!! Przypominam że dzisiaj zaczyna się pełnia !!!!!!!!!
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Danusiu za kawkę, wpadłam dopiero teraz bo byłam u fryzjera, uczesałam się tylko, ale zapisałam się do farbowania na środę i córkę do podcięcia i mamusię. Na to wygląda Danusiu,że tylko my zostałyśmy na ławeczce, mam tylko nadzieję, że dziewczęta się nie pochorowały, bo panuje grypa. Miłego dzionka życzę.


    Zapraszam na obiadek.


    [​IMG]


    Ło matko i dalej nikogo nie ma.
    Zostawiam kolacyjkę.
    Życzę dobrej i spokojnej nocki.
    Zmykam do koleżanki na małe pogaduchy.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2017
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Raszpelki gdzie jesteście ????? Kawa podana [​IMG] To się nazywa strajk ??????
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witajcie Raszpelki..Nie strajkuję, ale jakoś dochodzę do siebie i dojść nie mogę:cry:Przegapiłam początek pełni, dopiero teraz oddałam owocki i opamiętałam się w porę, zanim wyczyściłam stodołę, kupię tylko florki i może SP...Nowości nie mam i zamierzam dobrze się bawić bez nich.. a nie mam, bo tym razem nie kupiłam zadnych sadzonek!! No nic, zmykam, bo teraz najbardziej rozłożone chorobą jest moje dzieciątko, kaszle, pluje, ma gorączkę i ogólnie do bani. Do potem
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam w niedzielny poranek :)

    wczoraj bardzo późnym wieczorem skończyły się porządki w pokoiku i już doprowadzony jest do stanu używalności, chciałam to zrobić jeszcze w sobotę, żeby w niedzielę było już cacy...


    a teraz zmykam do kuchni, bo mam dzisiaj rodzinny obiad, a potem popołudniową kawkę...wpadnę wieczorkiem...

    miłego dnia życzę :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dziękuję za kawkę. O Tereniu to u Was był szpital, kurujcie się tzn. córcia najbardziej. Grażynko miłego biesiadowania w gronie rodzinnym. Wszystkim życzę miłego niedzielnego popołudnia.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    wpadłam wieczorkiem, żeby powiedzieć, że już dawno nie było u nas rodzinnie, miło i wesoło...

    z drzewnych TS-ów wielkie nic :(
    skończyłam ostatnią koszmarną misję w spóldzielni...

    a teraz w poczuciu dobrze spełnionego "obowiązku" lecę do spa i pod kocyk...

    dobranocki :)
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Czy ktoś wie co się dzieje z Mireczką i Krysią ??????
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na grilla Raszpelki na pewno się skuszą towarzyskiego;)xD:D
     
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Danusiu za kawusię. Nie mam wieści od Mireczki ani Krysi, mam tylko nadzieję, że są zdrowe. O Tomek się znalazł, gdzie żeś Ty bywał ;), za co dało karę?????????? Miłego dnia wszystkim życzę.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tradycyjnie za zgadulę:p
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    no właśnie, Dziewczynki gdzie jesteście?

    dzisiaj pobiegałam trochę po mieście, ale nie czułam się za dobrze, pewnie to sprawa smogu, który dzisiaj na Dolnym Śląsku dawał się we znaki...

    farma już przygotowana na jutrzejsze walentynki...

    dzisiaj wieczór tv, w programie Milionerzy i nowy sezon Drugiej szansy...

    dobranocki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2017
    krysti49, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ło matko a ja znowu nie przygotowana do eventu, zapomniałam. Dobrej nocki wszystkim.
     
    krysti49 i Anetta41 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdzie była powtórka Milionerówo_O ??? Było mi przypomnieć:p
     
    krysti49 lubi to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłych Walentynek życzę !!!!!!