Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczęta. Danusiu dzięki za codzienne kawki i ciacha. Wczoraj byłyśmy na zakupach bo na święta nic nie pokupowane, teraz córcia poleciała dalej bo potrzeba mi wołowinki na barszcz gdyż moi zięciowie uwielbiają swojski i musi być wtedy kociołek co zostanie na święta do popijania xDxDxD. Jak mała spała to córka zaczęła pakować prezenty i wynosić na dół do mamusi. Te większe wnuczęta to wiedzą, że to od nas, bo mają co roku życzenia co od kogo by chcieli dostać, czasami takie, że nie umiem nazwy powtórzyćxDxDxD i wtedy konsultacja z córka, co to ma być? o_Oo_Oo_ONo, ale mała jeszcze jest na etapie Św. mikołajaxDxDxD. Życzę Wam miłego dzionka. u mnie było pochmurno a teraz nieśmiało słoneczko wychodzi, może będzie ładniexDxDxD.



    Wpadłam z dobranocką a tutaj nikogo nie ma. Zmykam zaraz pod prysznic i do łóżeczka, poprzedniej nocy bardzo źle spałam, może dzisiaj uda się odespać. Życzę Wam wszystkim spokojnej nocki i kolorowych senków.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2016
    waszunio i krysti49 lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i może przyjdziecie na ławeczkę :cry::inlove: [​IMG] Miłego i ciepłego dnia życzę !!!! U nas trzyma mrozik !!!!
     
    krysti49 lubi to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Na takie pyszne ciasto i kawkę zaraz przysiadam na ławeczce, dziękuję. U mnie dzisiaj lekki mrozek, ale słoneczka nie ma. Miłego dzionka życzę wszystkim.



    Dziewuszki gdzie Wy się podziewacie ? Coraz rzadziej zaglądacie na ławeczkę :cry:Rozumiem Krysię, bo ma oczka chore i Terenię, problemy rodzinne, ale gdzie jest reszta ??? Życzę kolorowych snów i spokojnej nocki.



    Kiedy cisza już zapada. Gdy Noc bierze w Swe objęcia i do Snu ślicznie układa. Niech pył gwiezdny się rozsypie niech otula Twe marzenia A Noc ześle Sen bajkowy pełen Szczęścia i Spełnienia. Niechaj dotknie Cię swą dłonią i niech magia Cię otoczy. Zanim jasny promyk Słońca znów otworzy Twoje oczy. Miłego wieczoru i spokojnej nocy z pięknymi snami życzę Ci.


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2016
    waszunio i krysti49 lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej niedzieli życzę [​IMG] Dziewczynki gdzie jesteście :cry::cry: Event skończyłam wczoraj !!! Z TS-ów wszystko do paska , dalej brak łasiczek :cry::cry:
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też wszystko poszło do paska. Wczoraj mróz przez cały dzień a od rana siąpi deszcz, normalnie szklanka. Miłej niedzieli wszystkim. Danusiu dzięki za kawę. Widzę, że tylko my zostałyśmy ławeczce :cry:, a reszta coś strajkuje :(.


     
    krysti49 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) A u mnie szron za oknem-.-
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka,a ja dzisiaj próbuję grać z telefonu, to jest dopiero zabawa. Lupą by się przydała, ale na wszelki wypadek dobrze mieć farmę w telefonie. Ale jakie to malutkie, a ja w szpitalu narzekałam na farmę w tablecie :) Miłego wieczorku życzę wszystkim.
     
    krysti49 lubi to.
  8. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki po tygodniowej nieobecności cieplutko pozdrawiam :):):) już się melduję na ławeczce akurat skończyłam kropelki zalecone po zastrzyku 12 stycznia mam jechać do kontroli i wtedy powiedzą o tym czy będą dalsze zastrzyki.
    Danusi i Mariolce dziękuję za podawane słodkości i kawusię :):).
    Wielbłądowy ewent mam na ukończeniu a z zagród zdobyłam właśnie jedną zagrodę łasic i jelonki pozostałe do paska nadal nie mam borsuków.
    Niedziela się prawie kończy po niedzieli zaczynam jeździć na zakupy i zajmę się szykowaniem a choinkę ubiorę w czwartek.
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru i do potem :):):):inlove::inlove::inlove:. Hejka!
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam wieczorkiem :)


    krysti49 borsukami mogę się podzielić jak nie masz jeszcze i odezwiesz się we właściwym czasie do eewunia67 ;)
     
    waszunio, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  10. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ i chętnie skorzystam już sobie zapisałam i odezwę się :):):).
    Kochaniutkie życzę kolorków na sen i spokojnej, dobrej nocki, do jutra:inlove::inlove::):):). Hejka!
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja musiałam już dzisiaj ubierać choinkę bo później nie dam rady wszystkiego zrobić. Jutro jeszcze reszta zakupów. We wtorek jedziemy po małżonka i zaś zakupy. Czasu straci się sporo a pracy też niemało, więc to co można robię wcześniej, najwyżej trochę dłużej oko nią nacieszymy. Miłej nocki życzę i kolorowych snów.




    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Dzisiaj sprzątam mieszkanko a jutro reszta zakupów !!!! Choinkę ubiorę jutro !!!!!
     
    krysti49 lubi to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusi dziękuję za kawkę pięknie podaną. Ja w realu sobie też zrobiłam. Miłego dzionka wszystkim życzę i mało pracy :)
     
    krysti49 lubi to.
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Ja też z kawusią zasiadam na ławeczce. :)
    U mnie chojenka ubierana będzie dopiero w wigilię, bo będzie prawdziwa , wyhodowana na ogrodzie, bo za gęsto się już zrobiło i trzeba coś wyciąć.
    Pierniczki już upieczone w połowie, dzisiaj druga część idzie do pieczenia i piernik. Prezenty popakowane. W tym roku na bogato:pxDxDxD W tym roku mamę będziemy mieli na wigilii, to tylko jeszcze dla niej jakiś prezencior trzeba dokupić. Zaś problem.-.- No bo co?:sleepy:Może macie jakiś pomysł?:)
     
    waszunio, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  15. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam pięknie i poobiednią kawe na ławeczce wypiję.. pełna rozpusta. A wracając do prezentu - zeszłym roku obdarowałam mamuś kamizelką góralką z owczego runa i wodą perfumowaną Chanel Mademoiselle. ( rozważna i romantycznaxD;)) Kamizelkę nosi do teraz, ale to perfumki ją ucieszyły najbardziej , choć zrzędziła, po co pieniązki wydawać na takie "pachnidełka" . W tym roku kupiłam podróbę, genialną, nie do odróżnienia dla laika,a wątpię czy znajdzie się w moim otoczeniu profesjonalny "nos", który by to wychwycił.. raczej nie.. Różnica natomiast ( ogromna) jest w cenie;)
    ..........................
    Choinka ubrana, prezenty prawie popakowane... okna wszystkie czyste i zlecenia zrobione..a ja padnięta ciut, bo nocki mam ostatnio niespokojne. Ma to dobre strony, bo trochę zleconej roboty machnęłam nocą;)
    ......................
    Buziaczki, muszę zmykać i rozpakować kasety z książkami z biblioteki dla mamy. Dziś nalatałam się po drabinie i regałach, ale przywlokłam sporo książek, mamuś będzie słuchać i przysypiaćxD;)
     
    waszunio, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam popołudniowo.
    122qwazi W tym roku mamę będziemy mieli na wigilii, to tylko jeszcze dla niej jakiś prezencior trzeba dokupić. Zaś problem.-.- No bo co?:sleepy:Może macie jakiś pomysł?:)
    Mariolka ja też zawsze mam z tym problem, ale teraz mamusia dostanie coś malutkiego niedrogiego żeby pusto pod choinką nie było, bo trochę wcześniej chciała nowy telewizor i w ramach świąt dokładałyśmy się z córką, więc nie muszę się martwić. Miłego popołudnia.
    Tereniu jak dobrze Cie spotkać na ławeczce. Również miłego popołudnia i wieczorku.
     
    waszunio i krysti49 lubią to.
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki późnym wieczorem wpadłam na ławeczkę chociaż na chwilkę aby poczytać wiadomości od Was widzę ,że przygotowania do świąt już na pełnych obrotach no i u mnie też jutro jadę do miasta na zakupy bo jeszcze mi trochę brakuje do prezentów no i inne produkty do kuchcenia.
    Danusiu dzięki piękne za podaną elegancko kawusię :):):).
    Kochaniutkie życzę milutkiej i spokojnej nocki , pięknych i kolorowych snów , i do jutra:):):inlove::inlove:. Hejka!

    [​IMG]
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic mi o choince nie mów:(:cry: W tym roku kochana mamusia zdecydowała, że jej nie będzie (jak w zeszłym), bo "jest za mało miejsca"-.- To niech wreszcie zrobi tam porządek a nie tylko nas pogania, bo inaczej nie mamy autorytetu do takowego działania;)
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Dzisiaj resztę zakupów a jutro ubieramy choinkę !!!! W czwartek i piątek działam w kuchni !!!!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam i się przysiadam. [​IMG]
    A może po prostu mamie pomóż i trochę posprzątaj. Zrób miejsce to i choinka będzie.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2016
    waszunio, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.