Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witajcie Raszpelki i ciepłego dnia życzę [​IMG]
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    mmmniamxD leśne grzybki.. u mnie grzybków niet, wilgotno, i owszem jest, ale zimno i nie chcą wyskakiwać do koszyczka..Dzień dobry i piękne dzięki za poranne i nie tylko cuda na talerzu i w filiżankach..Pokusiłyście mnie kapustką kiszoną , no i gołąbkami.. też zrobię, a nigdy nie robię mniej niż 22-24.. i to wszystko przez dwa dni, a czasem krócej.. zniknie xDKończę w wyjątkowym spokoju śniadanko.. jest tak miło, nikt nic odemnie nie chce, mamuś i koty teraz już znowu śpią, bo też dzien wstał zapłakany i szare chmury wiszą nisko.. Do potem, Raszpelkowo, muszę ogarnąć chałupkę
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewuszki. Wstałam połamana. Wczoraj przy niedzieli musiałam w piwnicy robić kwiatki na Wszystkich Św. Wiązanki już mam kupione. Chyba mnie tam owiało i bolą mnie plecy (korzonki). Dzisiaj wyjazd do okulisty i inne sprawy, no i bym nie miała czasu. Z tym moim wyjazdem do szpitala wszystko się pomieszało. Zaczęłam się powoli pakować. Jeszcze kuzynka dzwoniła i wpadnie na kawkę, ona jedzie do sanatorium a ja do szpitala rehabilitacyjnego :). Już córci przygotowałam znicze, bo teraz wszystko na jej głowie zostanie. Danusiu dzięki za przepyszną kawusię. Tereniu u mnie znowu pada, nie ma dnia bez deszczu, głowa mnie pobolewa, szok. Zmykam i miłego dzionka chociaż z odrobiną słonka życzę wszystkim.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wpadam dobrej nocki życzyć, a w Raszpelkowie po ławeczce tylko wiatr hula... Rzeczywiście, tuż przed 1 listopada Ci ten wyjazd wypadł, ale tak pomyślałam, że chyba lepiej teraz niż np przed Gwiazdką.. no i szybciej kolanko dojdzie do jakiej takiej formy..
    Spadywuję, od jutra znowu sianie i zbieranie. ech farma;) Kolorowych snów:)
     
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki pozdrawiam cieplutko i słonecznie bo u nas dzisiaj właśnie tak było :):):):D:D ja z moim zięciuniem bo właśnie miał wolny dzień objechałam cmentarze porobiłam porządki na grobach i już coś nie coś ustawiłam z dekoracji kwiatowych .
    Danusiu dzięki za kawusię i pysznego rogaliczka:):):).
    Jutro zaczyna się nowy ewent może mi się uda go zrobić nawet dosyć fajne są nagrody będę się starać zrobić:):).
    Aluniu w tym szpitalu pewnie Twoje kolanko dobrze usprawnią i będziesz biegać trzymam za ciebie kciuki ;);):):).
    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki, kolorków na sen, do jutra :):):). Hejka!
    Jutro życzę Wam takiego pięknego dnia.

    [​IMG]
     
    Anetta41, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Piękna pogoda u Ciebie była Krysiu, niestety u mnie słoneczko nie pokazało ani jednego promyka, ale przyszedł pan i przekopał moją działeczkę, czy ja jeszcze dam radę ja uprawiać ??? Oj Tereniu najbardziej bałam się, że zawołają mnie na koniec listopada i wrócę do domu w styczniu, a w grudniu mój mężulek przyjedzie i by siedział sam bez żoneczki :). Bardzo bym chciała dziewczynki aby mi to kolano usprawnili chociaż na jakiś czas, bo po co wymieniać za chwilę, ale gdyby nie pomogło to trzeba będzie sobie sztuczne sprawić, aż mnie strach ogarnia, nie chce mi się przechodzić od nowa bólu. Już z grubsza jestem spakowana, jeszcze drobnostki na koniec. Życzę też milutkiej nocki bajecznych senków.
     
    Anetta41, krysti49 oraz waszunio lubią to.
  7. waszunio

    waszunio Ekspert forum

    Dobry wieczór dziewczęta :):)
    Poczytałam zaległości. Wszystkie. :D

    Alu trzymam kciuki aby Ci kolano naprawili w tym szpitalu i aby czas tam spędzony szybko Ci zleciał.
    I żebyś prędko do domu wróciła. Bo jak to mówią - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. :):inlove:

    Takie tu jedzeniowe pyszności wstawiacie, że od samego patrzenia przybywa mi kilogramów. :D;)
    Te gołąbki, pulpeciki, kanapeczki, kawy - wszystko mniamuśne. :music::D

    Pewnie już wszystkie smacznie śpicie. :) Pięknych snów. :)
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG]
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę. Marysiu dzięki, mam nadzieję, że szybko wrócę podreperowana ;). U mnie znowu mży, brr... Miłego dnia dla wszystkich.

    [​IMG]
     
    waszunio, Anetta41 oraz krysti49 lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Raszpelki !!!! Rękawy zawijać , kaloszki uszykować i czekamy na nowy event [​IMG]
     
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Pada!!! I tak ciemno, jakby dzień też nie miał ochoty się obudzić na dobre!! brrrr Jestem uziemiona w domu, wyjdę dopiero, jak "paczkowi" załatwią swoją robotę;) Teraz większość zakupów załatwiam zdalnie..wychodzę tylko do warzywniaka i do spożywczego, a i to biegusiem, bo mama próbuje być samodzielna, a mnie skóra cierpnie na myśli, że znowu upadnie...Oczywiście przy mojej asyście wstaje do toalety, wanny i na posiłki, nie może cały czas leżeć.. ale jak próbuje sama i idzie na chwiejno, to mam depresyjne myśli:cry:
    ....................
    Danusiu, kaloszki cudnej urody, w sam raz dla takiej raszpli jak jaxD;) Przydadzą się..Marysiu - jak miło Cię "widzieć" na ławeczce... Alu- buziole i dmucham na Twoje kolanko.. pamiętacie? Jak nam podmuchali na stłuczenia, od razu przestawało boleć..spadam robić porządki i prasowanko, pa
     
  12. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki cieplutko pozdrawiam:):):), bo u nas też dzisiaj niestety ciemno przez cały dzień i pada no i się ochłodziło to nie to co wczoraj brrrr:(:(.
    Danusiu dzięki za poranną kawusię i rogaliki no i oczywiście piękne kaloszki akurat dla Raszpelek hihihihi;);)xDxD.
    Tereniu masz rację , jak pamiętam swój upadek i ból żeber to Wasze dmuchanie pomogło na stłuczenia i było lżej to i Aluni też pomoże i wróci z usprawnionym kolankiem:):):):).
    Kochaniutkie życzę milutkiego wieczoru i do potem.:)
     
    waszunio, 122qwazi oraz Anetta41 lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wróciłyśmy z zakupów no trenuję na tablecie bo wnusia okupuje laptop, ale marnie mi o idzie i jakiś wolny ten tablet, ale będę mogła chociaż trochę się z Wami porozumieć. Zięć wykupił mi na m-c internet a dalej się zobaczy. Danusiu przecudne te kalosze, też takie chcę. Tereniu Ty musisz teraz dardzo uważać na swoją mamusię i mieć oczy z każdej strony głowy, wierzę, że skóra Ci cierpnie jak widzisz mamusi samodzielność, ale przy Twojej pomocy jest super. Dziewczynki, pochuchacie, podmuchacie i wrócę jak nowa, dziękuję za te chuchy, dmuchy już teraz i przesyłam buziaki.
     
    Anetta41, waszunio oraz krysti49 lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  15. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Danusiu ale ładne te kaloszki już zaopatrzyłaś w kaloszki wszystkie Raszpelki jestem pewna, że żadna nie zamoczy nóżek w te deszczowe dni ;););):D:D.
    A teraz już życzę spokojnej i dobrej nocki,słodkich i kolorowych snów, i do juterka,buziolki :):):):inlove::inlove:. Hejka!

    [​IMG]
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też życzę spokojnej nocki i kolorowych snów, zajrzę rano. Bajeranckie te kalosze, u nas takich nie ma, a ja chcę dla wnuków. Buziaczki na noc.



    Witajcie Raszpelki, ja przy kawce, niedługo wyjazd, miłego dzionka życzę.


    [​IMG]


    Zostawiam jeszcze kawusię.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2016
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i ciepłego dnia życzę !!!! Kawkę sączę też w realu :D:D Alu jestem z Tobą i dmucham na kolanko !!! Event pomalutku do przodu !!!!!
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Nie mogę tutaj nigdzie znaleźć zasięgu. Zeszlam półtora piętra niżej i na klatce schodowej na oknie na parapecie piszę do Was dziewczynki. Gdyby mnie dzisiaj nie było to przesyłam buziaki dla wszystkich. Żyję i mam się dobrze, zaczynam od jutra, pa. Weszłam powiedziec dobranoc.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2016
    Anetta41, waszunio oraz krysti49 lubią to.
  19. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Raszpeleczki wpadłam na chwilkę na ławeczkę a tutaj tylko wiatr hula ;);):), dzięki Aluniu za kawusię , dobrze ,że będziesz się odzywać miejmy nadzieję ,że będzie wszystko dobrze z Twoim kolankiem:):).
    U nas dzisiaj nie padało ale już nie było słoneczka i było chłodno a ja porządkowałam przy swoich różach jeszcze mi zostało trochę roboty to może jutro skończę jak pogoda pozwoli.
    Ewent powoli do przodu jakoś idzie.
    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki, kolorków na sen i do jutra:):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wpadłam powiedzieć dzień dobry i życzyć miłego dzionka. Zaczynamy śniadanko a potem gimnastyka.