Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki Tereniu za kawkę. Krysiu jak potrzebujesz to mogę dla Ciebie potrzymać jarząb Brekinia. Wszystkim życzę miłego dzionka. Dzisiaj znowu wieje i jest zimno.
     
    Anetta41, 122qwazi oraz krysti49 lubią to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dzieweczki.
    Przełożyłam połowę papierów na drugą kupkę i na kawusię zajrzałam. :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz krysti49 lubią to.
  3. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki pozdrawiam serdecznie :):):) widzę ,że kurczy się nasza ławeczka już Raszpelek ubywa ale my dalej jesteśmy chociaż ja też miałam przerwę z przyczyny oczu jednak wróciłam i nie zamierzam ławeczki opuszczać no chyba ,że zostanę na niej sama , dziewczęta póki co to trzymajmy się razem może i pozostałe Raszpeleczki wrócą :):):):inlove::inlove:.
    O Tani też nic nie wiem miejmy nadzieję ,że jeszcze raz do nas wróci.
    Danusiu dzięki za przepyszną kawusię i za gruszeczkę już na zapas :):) a co do Brekini to właśnie już zdobyłam w ostatnich TS bo zakupiłam dwie sadzonki.
    Kochaniutkie życzę spokojnej i dobrej nocki, kolorków na sen i do jutra:):):inlove::inlove:. Hejka!
     
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wpadłam dobrej nocki życzyć..narazie mniej mnie tu, ale czytam i wpadam...Tania już kiedyś miała przerwę i wróciła, miejmy nadzieję, że zatęskni i wróci tu.. Buziaczki i kolorowych snów.
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też wpadłam pożyczyć dobrej nocki. System już wyrzucił mi Tanię z sąsiadów i zrobiło się jedno miejsce wolne za płotem ;)



    Odchodzi lato
    Odchodzi lato na skrzydłach ptaków.
    Zostaje cisza.
    Nawet melodii liści topoli
    Teraz nie słychać.
    Tylko za oknem w szarudze moknie,
    krakanie wrony.
    Smutna jest jesień, w ogrodzie,
    w lesie i na balkonie.
    Wróbel na ławce.
    Chłopiec z latawcem.
    Wiatr stuka w blachę.
    Trzeba cierpliwie, czekać ,
    aż przyjdzie,następne lato.
    Znowu przyfruną ogromną
    chmurą zielone ptaki
    i będą śpiewać na wszystkich drzewach,
    i chwalić kwiaty.
    wiermal



    A to nasza ławeczka.
    Dobranoc.

    [​IMG]
     
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam .
    Alu, przyszykowałam na dziś wygodniejszą ławeczkę. Może mieszkanki się bardziej na nią skuszą i przysiądą. xDxDxD
    [​IMG]xD
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    O Twoja to piękna i wygodna, moja to taka typowa na deszcz xD. Może przybędą jak zobaczą takie wygodne siedzisko, a tak w ogóle mówię wszystkim dzień dobry. Zapraszam na kawkę.

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dziękuję , kawusia bardzo chętnie. Jeszcze taka sercowa na dokładkę, :inlove:
    U nas niestety dzień deszczowy od rana, a dziś po południu szykuje mi się tańcowanie. xD
    [​IMG]:pxDxDxD
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę !!!! Ławeczka super to i kawka smakuje :D:D Może Raszpelki się skuszą :eek::music:
     
    Anetta41, krysti49 oraz 122qwazi lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Mariolka, miłego tańcowania życzę :):):):D:D:D:DxDxDxDxDxD hi, hi, hi............
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dzięki, całe 100 kg mężo zaszalał, bo mówi , że w tym roku tania, to trzeba kapuchę jeść. :pxDxDxD
     
  12. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Deszczowe dzieńdobry i dzięki za "sercową" kawę, realna lepiej wchodzi, jak w ekran popatrzęxDPapierki przekładam, chałupke w tzw międzyczasie ogarniam, mamuś teraz odpoczywa po kąpieli i śniadanku, a ja myk do kompa z filizankąxD;)Straszydełka rosną na wypadajki, toto na polach też.. zobaczymy, ile zrobię, spinać się za bardzo nie będę.Z ewentu drzewkowego nowości niet, ale wpadły bugenwille, mogę się podzielić.. Może zresztą coś jeszcze odkryję, bo kupiłam po 10 sadzonek ( zaszalałam..) a w pasku stoją jeszcze dwa na farmę i trzy na wyspę.. kiedyś tam wsadzę, do potem..
    PS Obie ławeczki zarąbiaste, każda na inną pogodę
    PS 2 - Mariolka, to dla Ciebie:
    Pomalutku ze mną tańcuj, raczej poprzytulaj..
    ale łapki miej przy sobie, byś się nie rozhulał..xD
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Tańcowały dwa Michały xDxDxD, ale uważajcie aby się sokiem nie zachłysnąć xDxDxDxDxD, a taka swojska kapucha to jednym słowem miam, miam :p:p:p:p:p. Tereniu samych nowości Ci życzę xDxDxDxD.
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  14. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Raszpeleczki na pięknych ławeczkach wpadłam aby wam życzyć sennych marzeń i nie dowierzam Mariolka zbójnickie tańce urządza :D:D:D:D:D hihihihihi ale kapucha będzie super i z pewnością przez całą zimę jej nie zabraknie , ja też mam już zakiszoną ale w znacznie mniejszej ilości i niestety tańców nie dało się wykonać :D:D:D.
    Aluniu dzięki za poranną kawusię z serduszkiem była przepyszna:):):).
    Tereniu jeśli nikt się nie pisał na to drzewko to bardzo chętnie zaklepię bo mnie szczęście nie dopisało w nowościach ani teraz ani wcześniejszych:(:(.
    Kochaniutkie życzę słodkich i kolorowych snów, dobrej nocki i do jutra, buziolki :inlove::inlove::):):):). Hejka!

    [​IMG]
     
    Anetta41, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dziewczynki potańcowały to będę dobrze spać - hihihi Jeszcze nie zaczęłam czyścić tych pokoi bo nie wiem czy będę tyle siać !!! A jak Wy dziewczynki ?????? [​IMG] Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2016
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę. Ja zaczęłam czyszczenie pokoi, mam pnącze z itemami, bo na nie potrzeba tylko 100 antyduchomatów i chyba 11.000 roślinki, jest schemat i wg niego jechałam, a dalej nie wiem czy się uda bo tych antyduchomatów aż 408 potrzeba. Może jeszcze ZB by się przydały. Wszystko zależy jak wypadną wypadajki.Krysiu cieszę się, że kawka smakowała :) Miłego dzionka życzę wszystkim.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu już pnącze działa !!! Zrobiłam tak jak napisałaś !!!! Przyniosłam klopsiki bo ziemniaczki jeszcze pyrkają w garnku !!!! [​IMG]
     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, cieszę się Danusiu, że już Ci pnącze działa. Tak na gwałt podwójne itemy nie są potrzebne, no chyba, że uda się zebrać wszystkie antyduchomaty, brakuje mi jeszcze 200, aż 200 :sleepy:. Dzięki za obiadek, smakowity :p. Ja zostawię kanapeczki na kolację xDxD.



    [​IMG]

    Nikt nie przyszedł na kolacyjkę :(.
    Chyba zrobimy z tego śniadanko???
    Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2016
    Anetta41, waszunio oraz krysti49 lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Gdzie się podziały Raszpelki :cry::cry::cry:
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, chyba się pochowały prze deszczem. Miłego dnia wszystkim.
     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.