Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  2. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki i MOD-ki cieplutko pozdrawiam i dzięki za słowa otuchy :):):inlove:, bo i rzeczywiście tych zastrzyków nie wykonują pielęgniarki tylko lekarze okuliści na sali operacyjnej w bardzo sterylnych warunkach tam nawet nie mona wejść w swoich rzeczach tylko przyjmują na oddział na jeden dzień i trzeba być w przebranym w szpitalny uniform operacyjny a sam zastrzyk jest robiony na stole operacyjnym pod znieczuleniem po zastrzyku trzeba trzy godziny odczekać i dopiero wtedy dają wypis do domu i tak za każdym razem.
    Na samą myśl już robi mi się niedobrze ale muszę wytrwać i tak długo ile będzie trzeba to będę jeździć bo jednak poprawa jest :):).
    Wszystkiego najlepszego życzę drogim jubilatom z okazji rocznicy ślubu :):):inlove::inlove:.

    [​IMG]


    A teraz Kochani na spokojny sen życzę wszystkim kolorowych marzeń sennych i spokojnej , dobrej nocki , do juterka :):). Hejka!


    [​IMG]
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w deszczowy poranek [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Danusiu dzięki i jedno i drugie przyda się, z rana kawka a za nią herbatka z cytrynką na przeziębienie. Krysiu, współczuję, byłam na salach operacyjnych 5 razy, zawsze przed jakimś zabiegiem, ale to co Ty przechodzisz, współczuję, nie wyobrażam sobie, ale życzę Ci dużo siły i wytrwania, tym bardziej, że jest poprawa. U mnie pogoda bez zmian. Życzę Wam miłego dzionka.



    [​IMG]
     
    waszunio i krysti49 lubią to.
  5. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam wieczorkiem Kochaną ławeczkę i Raszpeleczki pozdrawiam cieplutko :):):):inlove::inlove: u nas dzisiaj nie padało ale było zimno i ponuro.
    Danusiu dzięki za kawkę i herbatkę dzisiaj wszystko bardzo się przydało.
    I znowu jutro mamy BB ale ja jutro chyba nie dam rady nic robić na farmie tylko z pomocą wnuczka pozbieram żeby nie zarosła :(.
    Jestem już psychicznie nastawiona na jutrzejszy dzień a na ławeczkę przyjdę dopiero w piątek .
    Może jeszcze na chwilkę wpadnę co by życzyć dobrej nocki, no to do potem:):). Hejka!
     
    waszunio i Alicjanastka lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu, zostałyśmy same na ławeczce :cry::cry::cry: Życzę dobrej nocy i kolorowych snów !!!!!!
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Marysiu - bardzo przepraszam... Irminkę też.. Buziaczki dla Raszpelek, Krysiu przytulam mocno, nie wyobrażam sobie nawet Twojej kuracji, od razu robi mi się zimno i gorąco jednocześnie.. Zmykam zaraz do łóżka na serial pt sen.. Kolorowych snów i dobrej nocki
     
    waszunio, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też zaraz zmykam tak jak Terenia, ale u mnie w tv nie leci serial pt. "Sen" ;)Lukam jednym okiem na Top Model, ale mają sesję, ze szczurami brr... Jutro jedziemy z mamusia na zakupy, chciałaby jakiś płaszczyk na zimę. Przy okazji oddam papiery na kartę parkingową. Życzę wam wszystkim spokojnej nocki i bajecznie kolorowych snów.




    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  9. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Jeszcze wpadłam na chwilkę aby życzyć Wam Kochaniutkie spokojnej i dobrej nocki, kolorków na sen trzymajcie za mnie kciuki:):):) . Hejka!
    Tereniu dzięki za przytulaski i życzę Twojej mamuś dużo zdrówka.
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dzionka życzę [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w ten deszczowo-pochmurny dzionek i życzę odrobinę słoneczka każdej z nas i wszystkim pozostałym. Danusiu dzięki za kawkę. Krysiu trzymam kciuki, wracaj szybciutko do nas. A ja też zmykam, za godzinkę jedziemy z mamusią na zakupy, a nie możemy za długo tam być bo potem mamy pana do naprawy domofonu. Jeszcze raz miłego dzionka i do później.

    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2016
    krysti49 lubi to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam babeczki z ławeczki.
    U nas też mokro , zimno i ponuro.
    Kawka mus na poprawę nastroju. [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej RaszpelkowoxD U mnie też buro i ponuro jak u Was, siąpi dokuczliwa mżawka, chwilami leje..a ja muszę lecieć,brrrr.... Alu, ten serial nie leci w żadnej tv, to samo życie;)Dziś miałam szczęście i się przespałam tylko w trzech ratach ( czyli odcinkach mojego serialu..);)Wstawałam przed pierwszą i po czwartej..przyzwyczaiłam się, za to dziś mamuś spała aż do 8, miałam fart.Buziaczki i zmykamxD
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja Tereniu wiem, że on nie leci na żadnym programie w tv, dlatego puściłam oczko. Samo najprawdziwsze życie. Ja dzisiaj też wstawałam, ale sama do siebie:(. Zakupy zrobiłyśmy. Mamusia ma płaszczyk kupiony, został do przeróbki. W tym sklepie jest zatrudniona krawcowa i jak masz rękaw za długi czy coś za szerokie to zaraz przerabia. W piątek mamy do odbioru.Ja chyba dzisiaj zmykam szybciej do łóżeczka bo jakaś senna jestem, chyba ta pogoda, ale jutro ma być już ładniej. Jutro idę odwiedzić chorą koleżankę. Myślę, że niedługo zajrzę powiedzieć dobranoc.
     
    waszunio i krysti49 lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Byłam na cmentarzu !!!! Zmarzłam i byty mi przemokły !!!! Jak wróciłam to wypiłam gorącą kawkę i wlazłam pod kołderkę !!! Mam nadzieję że się nie pochoruję !!! Krysiu , ja nie wiem jak bym to zniosła ???? Dobranoc Raszpelki [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2016
    krysti49, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziewczynki, przysnęło mi się, dobranoc.

    [​IMG]
     
    krysti49 lubi to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry ławeczko [​IMG] Dzisiaj dobrze się czuję !!!!!
     
    krysti49, waszunio oraz Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień dobry wszystkim. Cieszę się Danusiu, że dzisiaj czujesz się dobrze. U mnie nieśmiało zaczyna wyglądać słoneczko. Tereniu jeszcze raz gratulki za osiągnięcie następnego poziomu, jaki fajny 113 !!! Miłego dzioneczka wszystkim życzę i pogodnego przede wszystkim.


    [​IMG]


     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2016
    krysti49 i waszunio lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Gdzie podziały się Raszpelki :cry::cry::cry: Jestem już zmęczona i idę do łóżeczka !!!! Może jakiś filmik znajdę !!! [​IMG]
     
    krysti49 i Alicjanastka lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też już padam na twarz.. i lecę spać, buziaczki dla Raszpelek i zmykam, pa
     
    krysti49 lubi to.