Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Jak się cieszę Mireczko, że zajrzałaś do nas, już bardzo się stęskniłam. Bardzo, bardzo dziękuję za nową kiecuszkę. Jest śliczna. Wysłuchałam Jesienną Dumkę, jakoś tak nostalgicznie się zrobiło, ale jesień też może być piękna, szczególnie ta nasza złota, polska. Mam nadzieję, że będziesz częściej zaglądać na ławeczkę. Ściskam i całuję mocno, mam nadzieję, że Cię nie uduszę xDxDxD, buziaczki.



    Ps. Wybywam do sąsiadeczki. Spokojnej nocki życzę, może uda mi się jeszcze zajrzeć.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2016
    Anetta41, krysti49 oraz Mirka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Mireczko zaglądaj do nas !!! Dzięki za nową kieckę !!!!
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie. Danusiu dziękuję za kawkę. Pięknie nas Mireczka wystroiła prawda. Wczoraj za późno wróciłam i już nie zaglądałam na ławeczkę. Dzisiaj pięknie słoneczko świeci, co prawda w tej chwili tylko 11 st. Miłej niedzieli życzę wszystkim.


    [​IMG]
     
    Anetta41, krysti49 oraz Mirka lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    danusia41 zmniejsz proszę rozmiar swojej sygnatury, ponieważ:

     
    Anetta41 i krysti49 lubią to.
  5. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wielkie , ogromne dzięki za nową kiecuszkę.. jestem wystrojona, że hejxD Mireczko, jak dobrze Cię "widzieć".. Witam wszystkich bez wyjątku w piękną słoneczną niedzielę... nareszcie oddałam ostatnie ( w tym miesiącu..) papiery i hulaj dusza przez tydzieńxD No, sporo spraw odłożyłam na ten właśnie tydzień, ale dziś mam wreszcie spokój z cyferkami itp, telefon wyłączony, tylko stacjonarny działa, ale tam dzwoni rodzina - mam zastrzeżony numerxD
    .....................
    Miksuję wolniutko, bez napinania się - z niewielkim efektem, ale nie szkodzi, bardzo lubię trochę adrenaliny i hazardu, w realu na to sobie nie pozwalam..;) Wołowinka w rondlu wolniutko pyrkocze, buraczki stygną, kasza gryczana "śpi", a ja dorwałam się do farmy i przyleciałam do WasxD Do potem Raszpelkowo
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie też obiadek się robi. Dzisiaj kieszonki schabowe nadziewane pieczarkami, do tego fasolka szparagowa i ziemniaczki xDxDxD. miłego niedzielnego popołudnia życzę.


    [​IMG]


    Dziewczynki zmykam do łóżeczka, dobranoc.​
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2016
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobrej nocki Raszpelkowo.... mamuś śpi, koty też, muszę korzystać ze spokoju i też zmykam spać;)
     
  8. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Wpadłam się z Wami przywitać o poranku... zaraz pędzę do pracy... wspaniałego dzionka życzę... xD




    [​IMG]



    Poczekam na ciebie

    Pod kasztanem dziś usiadłem
    jesienny wiatr liście w alejkach niesie
    wspomnienia na ławeczce przysiadły
    tam gdzie wrony słowa głośno niosą.

    sprzeczają się promienie słońca
    z deszczowymi chmurkami kiedy tak
    smutny w sercu rozterkę niosę
    westchnienia ciche pocałunkiem złożę
    na skwerze tęsknoty zaczekam na ciebie.


    Sokrates...



     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam dziewczynki i miłego dzionka życzę [​IMG] Wczoraj miałam przeprowadzkę z działki do domu !!!! Dzisiaj zabieram się za sprzątanie chałupki !!!!
     
  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    słonecznego dnia życzę :)

    zajrzę po południu...
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, ja też zajrzę później, rano trochę zaspałam i nie zdążyłam, a teraz dalej biegiem, wyjazd po odbiór decyzji. Miłego dzionka.
     
    Anetta41, Mirka oraz krysti49 lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    miałam wpaść po południu, ale wpadła do mnie moja sąsiadka na kawkę i tak się rozgadałyśmy, że zeszło nam do kolacji...

    jutro G&T, jak ktoś czegoś szuka, to pisać...

    dobranocki :)
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu jaka decyzja ??????????? Dzisiaj padam na twarz , sprzątałam pokoje a na jutro została kuchnia i łazienka !!!!! Kolorowych snów dziewczynki !!!! Chyba żebym nie mogła spać !!!! Gdzie jesteście :cry::cry: Witam i zapraszam na kawkę [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 27 września 2016
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelkowo.
    Miłego wtorku życzę i dzięki Danusiu za kawkę. :)

    Raszpelki nie mają zadnych życzeń?o_O;)
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Rano pojechałam na rehabilitacje autobusem jako, że auto jeszcze stoi u mechanika. Strasznie złe połączenie z tej miejscowości do nas, ale zięć miał dzisiaj wolne więc zadzwoniłam i przyjechał po mnie. Dziewczynki, wiecie co ? jak mi nawieszali ciężarków do nogi do ćwiczeń to trochę kolano bolało, ale jakoś dałam radę, ale jak zięć po mnie przyjechał to nie mogłam wsiąść do samochodu, masakra, nie szło go zgiąć ani unieść do góry. W domku zaraz musiałam nafaszerować się przeciwbólowymi środkami, przecież jechaliśmy dalej, odebrać decyzję i zrobić zakupy. Dostałam tak jak miałam, stopień umiarkowany z tym, że nie na czas określony tylko na stałe no i kartę parkingową mi też przyznali, ale nie wiem na jaki czas ??? Czy to jest tak samo jak niepełnosprawność, czy inaczej. Teraz wyrok ;)musi się uprawomocnić (2 tygodnie) i można złożyć dokumenty o kartę i potem za 2-3 dni do odbioru i finito. Cieszę się, że wszystko pomyślnie załatwione. Dziewuszki życzę Wam dobrej i spokojnej nocki oraz kolorowych senków.

    Napisałam ten post wczoraj i zapomniałam go wstawić :cry:[ciach]normalnie :)

    Post został edytowany w celu usunięcia skrótu, który po przetłumaczeniu zawiera wulgaryzm(w najczęstszym tłumaczeniu).

    MOD_Kirito
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 września 2016
    Anetta41, Mirka oraz krysti49 lubią to.
  16. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    Alu, najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku...

    u nas zapowiada się słoneczny dzień, czego Wam również życzę...
     
  17. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witajcie Kochaniutkie Raszpeleczki bardzo ale to bardzo mnie nie było na ławeczce i już bardzo się za Wami stęskniłam bardzo też Was przepraszam za moje nie bycie a wraz z przeprosinami przyjmijcie ode mnie skromniutki jesienny bukiecik:inlove::inlove::inlove::):).

    [​IMG]

    I jeszcze coś na poprawienie humorku.


    [​IMG]

    Kochaniutkie teraz będę częściej zaglądać na ławeczkę chociaż raz na kilka dni bo jeszcze jeżdżę na te zastrzyki ale jest poprawa wzięłam już 14 jestem pod stałą kontrolą oddziału okulistycznego w szpitalu kiedy mi wyznaczają terminy to jeżdżę ważne , że choroba nie postępuje dalej , 12 października mam następny zastrzyk to będzie 15-ty.
    Kochaniutkie mam bardzo dużo nie ukończonych ewentów bo wchodziłam tylko zebrać i obsiać brakuje mi niektórych zagród i drzew ale starałam się farmę ciągnąć .
    Wiem , że bardzo wiele z Was awansowało to przyjmijcie ode mnie najszczersze gratulki :D:D:D.
    Jeszcze raz cieplutko pozdrawiam Kochaniutkie Raszpeleczki i życzę spokojnej nocki , bajkowych snów , buziolki. Hejka!

    Mireczko serdeczne dzięki za piękny odziewek.

     
    Anetta41, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Przypominam o nowym evencie !!!!! Krysiu dobrze że jest poprawa !!!!!
     
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wczoraj już nie miałam siły przysiąść na ławeczce.. Ale dziś serdecznie witam wszystkich i bardzo, ale to bardzo cieszę się, że oczka Krysi w lepszym stanie.. Krysiu - pisz bez krępacji listę braków, bo trudno tak na ślepo macać , co Ci brakuje, podzielimy się chętnie tym, co mamy, część leży w paskach, a Tobie może sprawić radochę.. Buziaczki, spadam narazie, pa
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich. Danusiu dzięki za kawkę. Krysiu najważniejsze zdrowie i tak jak Terenia pisze, pisz może coś się znajdzie. Dziewczyny wczoraj nie weszłam, wiecie co ??? Jak przyjechałam było mi tak zimno, pokładałam się, odwaliłam małą drzemkę i dalej mną telepało. Umyłam się i po 17 tej. miałam pościelone łóżko i poszłam spać. Miałam zamiar poleżeć, ale oczy spadały, nic mi nie przeszkadzało, nawet mała. Bardzo Was przepraszam bo chyba nie wysłałam prezentów, masakra. Nie wiem co to było ??? Jakbym tydzień nie spała, córka mi tylko powiedziała, że mąż pisał, ale mu napisała, że coś mi dolegało i już śpię. Dzisiaj idę na 15 tą. do fryzjera farbować włosy, bo już siwiusieńkich sporo widać. Pogoda się psuje, niebo zachmurzone, wietrzyk powiewa i pewnie coś przywieje. Życzę wszystkim miłego dnia.
     
    Anetta41, Mirka oraz krysti49 lubią to.