Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też kciuki trzymam Alu.. Tym bardziej, że już miałaś zezwolenie, i co urzędnicy po paru latach zdrówko Ci przywrócili i może będziesz startować w maratonach? Ech, mnie też by drapało;)
    Grażynko - Ty też nie możesz spać, kiedy pełnia?.. Mnie nie pomagają szczelnie zsunięte rolety.. i tak przewracam się z boku na bok i mam wrażenie, że wszystko mnie boli:p
    Ewent oczywiście skończyłam, kraby fajne, te jakieś tiki też postawione i dziś mnie olśniło - przecież jest jeszcze na farmie z tego ewentu fabryka deskorolek..postawiłam przed chwilą na dzikiej łące.. nic tylko trzy razy s - czyli skleroza, skleroza....
    Dziś strzeliło mnie na rosół.. taki prawdziwy, z wołowiną z kością, i kawałkiem indyka, i kurczaka .. mrugał sobie na gazie a ja stopniowo dodawałam mięsko i potem włoszczyznę.. no nie powiem, wyszedł jak "babciny", nawet dzieciątko po pracy się załapalo i stwierdzilo :mniam.
    A dywanów i kanapy nadal niet, już biorę to na humor, i śpię na starym wymamłanym, podrapanym przez koty struplu...:p
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)

    Tereniu, no niestety noce w czasie pełni, to istny koszmar...często jest tak, że nie śpię całą noc...dobrze, jak mogę to rano odespać, ale nie zawsze tak jest...może mogłabym skorzystać z jakiś leków, ale mam awersję do tabletek...
    oj masz pecha z tymi dywanami i meblami, a to nie jest nie dotrzymanie warunków umowy i jakaś ulga w kosztach?
    ciekawe, czy będziesz miała tak jak ja, po pierwszej nocy zatęskniłam za starociem, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej...
    a taki rosołek, to ja gotowałam wczoraj, taki z czasów mojego dzieciństwa...pachnący, smaczniutki ze swojskim makaronem...

    Alu, ja tez trzymam kciuki za urzędową decyzje i jestem pewna, że wszystko będzie ok :)

    Danusiu, mam nadzieję, że opanowałaś swoje problemy zdrowotne, bo nadciśnienie to pewnie poważna sprawa, nie znam się na tym za bardzo, bo ja niskociśnieniowa jestem...

    spokojnej nocy życzę...
    dobranocki :)


    a jutro pierwszy dzień kalendarzowej jesieni...

     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Że musiałem przeczytać wątek raszpelkowy, by zrozumieć czemu się tak fatalnie czułem ostatnio. Nie rozstanie z Krewetką tylko pełnia i zwykła arytmia :p ech...

    Witam wieczorowo

    Koci strupel jest najlepszy. Dodatkowo ocieplony sierścią, z powyciąganymi niteczkami - można pleść warkoczyki, nie mając latorośli w pobliżu :p
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem dziewczynki. Jak odbiorę decyzję to Wam napiszę co i jak ? Dzięki za trzymanie kciuków. Masz Ty Tereniu się z tymi dywanami, trzeba by chyba jakiejś rekompensaty zażądać. Grażynko nie mogę Ci wysłać prezentu, jest napisane, że już otrzymałaś maksymalną ilość, odwdzięczę się jutro. Zmykam, życzę kolorowych snów i spokojnej nocki.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Ja też nie mogę spać gdy jest pełnia !!A myślałam że coś ze mną nie tak ale Raszpelki też mają takie problemy !!!! Ja też jestem niskociśnieniowiec ale widać coś się działo i ciśnienie poszybowało do góry !! Dzisiaj już mam bardzo słabe ciśnienie !!!! Mam nadzieję że Tereski problemy dywanowo- tapczanowe w tym tygodniu się skończą !!!
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, Danusiu dzięki za kawkę. Nie zdążyłam wcześniej zajrzeć bo już z rana "gość w dom". Posiedziałyśmy trochę przy kawce z kuzyneczką i poleciała, bo na 14 tą. do pracusi. U mnie z rana świeciło słoneczko, teraz się zachmurzyło. Zięć dzwonił, że w Gdańsku już pada deszcz, a kuzyn jechał do Gdyni do lekarza i dzwonił, że w pewnym momencie lało, a u mnie pranie na dworze schnie. Życzę wszystkim miłego dzionka. Ja tez mam taką nadzieję, iż perypetie dywanowe Tereni się skończą i w końcu będzie bardzo zadowolona.
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej!! Danusiu - ja też jestem niskociśnieniowiec..i w pełnię wszystko mi wariuje, a potem wraca do normy..
    A moje kochane, kotłuję się już tylko z kanapą, bo za dywany zażądałam zwrotu pieniędzy.. kupię gdzie indziej.. Zobaczymy jutro, co z wypoczynkiem.. No nic, ostatnio miałam pecha, więc teraz powinien przyjść czas na fartxD Spadam, kolorowych snów Raszpelki, już dziś tu nie wlezę.
    PS Mod - ku Eratorku, żebyś wiedział - na zniszczonym przez czas i kociska struplu naprawdę fajnie się śpi.. tylko "uroda"tego mebla powala;)
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No i dobrze Tereniu, może wyczaisz gdzie indziej też jakieś ładne dywany. Ja dzisiaj od rana jakaś "zalatana". Najpierw była kuzynka, potem wybrałam się do banku, ledwie wróciłam tak mnie bolało kolano, auto cały czas u mechanika. Na koniec miałam wnuki, dopiero niedawno córka ich zabrała. Dzień zleciał szybciutko. Od października już będą codziennie po szkole do nas przychodzić, bo zięciowi kończy się urlop. Tereniu trzymam kciuki za pomyślne załatwienie spraw. A Raszpelkom i nie tylko życzę dobrej i spokojnej nocki oraz kolorowych snów.



    [​IMG]
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    obejrzałam "Przyjaciółki" i wpadłam życzyć spokojnej nocy...

    dobranocki :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej jesieni życzę [​IMG] Bo dzisiaj pierwszy dzień jesieni [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2016
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dziękuję za kawkę. Tereniu jeszcze raz gratulki za osiągnięcie następnego lv. Życzę wszystkim miłego dzionka.


    [​IMG]
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  12. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Jesień jest bardzo piękna życzę miłego wieczora [​IMG]
    pa pa trzymajcie za mnie kciuki jutro mam egzamin pa pa
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Trzymamy kciuki !!!!! Po kontrolnym spisie zagród na farmie- mam wszystkie zagrody !!!! Na wyspie brakuje mi hipcia !!!! Mam do oddania zagrody - pandy czerwonej , mrówkojada i flaminga !!!!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Tereniu, Krysiu, dzięki za pakieciki, przydadzą się. Lecę pod prysznic, postaram się jeszcze zajrzeć.
     
    Anetta41 lubi to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Krysia/krysti49/ śle Wam pozdrowienia !!! Jest poprawa w oczach i obiecała niedługo wpaść na ławeczkę !!! Bo stęskniła się za nami !!!! Kolorowych snów dziewczynki !!!!!
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Cieszę się bardzo, chociaż jedna Raszpeleczka wróci na ławeczkę. Teraz już zmykam życząc wszystkim spokojnej nocki.



    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    To bardzo fajna wiadomość!!! Dzięki dziewczynki za miłe słowa.. wypoczynku nie ma , obsługa w sklepie, jak mnie widzi, to stara się zwiać.. zaczyna mnie to pomału ponosić, pewnie w końcu skończy się piękną awanturą, a w domu na papiery, czyli zlecenia nie mogę już patrzeć.. jutro mam nadzieję zakończyć. Też oczywiście potrzymam kciuki za egzamin.. Buziole i spadam.. oczka mi się same kleją
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG] Dzisiaj na działeczce robimy pożegnanie sezonu !!! I w niedzielę po południu przeprowadzamy się do domku !!! Teraz będę na działce gościnnie !!! Trzymam kciuki za Raszpelkę !!!!!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio. Dzięki Danusiu za kawusię. W realu skończyłam. Słoneczko pięknie świeci, ale z rana zimno, że ho, ho. Ja już mam w piecu trochę drewna zapalone żeby temperatura w domku się zmieniła. Również będę trzymać kciuki za egzamin i pomyślne zdanie. Ja w poniedziałek mam do odebrania decyzję, ale nie liczę na jej pomyślny wynik, a z resztą zobaczymy??? Teraz to już wam życzę mile spędzonej soboty a tak w ogóle całego weekendu.

    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  20. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam po moim bardzo długim niebycie... jest mi głupio, że omijam Was szerokim łukiem... ale tak naprawdę nie chce mi się... wpadam tylko na farmę... coś tam porobię... nawet nie mam już wszystkiego... eventów często nie kończę... ale szkoda mi farmy porzucić... trochę czasu i pracy w niej zostawiłam...
    u mnie tak jak u wszystkich w tym wieku... nie ma się czym cieszyć... ale narzekać też nie mogę... żeby tyko gorzej nie było... ale nie będę zanudzać... wpadłam tylko powiedzieć Wam, że żyję... i pożyczyć wspaniałego i słonecznego weekendu... jesień też może być piękna...



    [​IMG]



    Jesienna nostalgia...


    Widzę...
    Widzę Twarze.
    Twarze osnute w szarości smutku i żalu.
    Po tym co byłe.
    Żalu i tęsknoty za tym co ciepłe, słoneczne i jasne.
    Za tym, co teraz schowane w poświacie barwnych, jesiennych liści.
    Żalu że nie ma już z nami tych gorących śladów na piasku.
    Tych rozżarzonych spojrzeń za odkrytą kartą kobiecej zmysłowości.
    Teraz spowitej w puchowej i szczelnej pokrywie.
    Widzę..
    Widzę zmęczone Twarze.
    Zmęczone uśpioną energią i brakiem siły na zwykłą codzienność.
    I widzę złość, że nie ma już letnich dni i nocy.
    Że dzień za krótki na wszystko...
    Na bycie odważnym, pędzącym do przodu.
    Czyli na bycie dzisiaj Normalnym.
    Ach jak wielka jest ta tęsknota.

    z netu...





    Iwona Niedzielska- Jesienna dumka



    Tereniu... zostawiam kieckę dla Ciebie... może przypadnie Ci do gustu...

    EDIT:


    Ewuniu... będę trzymać kciuki...

     
    Anetta41, krysti49 oraz Alicjanastka lubią to.