Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja już też po kościółku, śniadanku i kawce. Teraz powoli czas robić przygotowania do obiadku. Dzieci dopiero na 18 tą. bo sobie pospali dłużej :D przy niedzieli.
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  2. Patryk192000

    Patryk192000 Okazjonalny autor

    Witam Raszpelki : ) Co dziś będziecie porabiać? : D

    [​IMG]
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  3. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Alusiu, a co tam dobrego pichcisz?

    Witaj Patryku sto dziewięćdziesiąt dwa tysiące.
    Jak Ci mija niedziela?


    Raszpelki kochane, u was też tak parno? U mnie 29 stopni.
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dziś przytulam lenia i oglądam 4 sezon House of Cards..oczywiście narazie z napisami grupy Hatak.. ale tak wolę, oni są lepsi w te klocki, pozdrawiam wszystkich w Raszpelkowie. Widzę, że wątek staje się popularny , a ławeczka wygodna;) Gorąco na zewnątrz, ale nie mam zamiaru wychodzić z domu na dłużej. Do potem
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  5. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Tereniu, a co to House Of Cards? To jakiś serial? O czym on jest.
    Chyba nie moje klimaty, bo nie kojarzę tytułu xD
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Ewuniu - to amerykański serial, dramat polityczny, w największym skrócie - walka o władzę..Główną rolę polityka, później prezydenta USA gra znany Ci napewno Kevin Spacey ( bezbłędny!!!) Dwa pierwsze sezony były świetne, trzeci nieco obniżyl loty, ale czwarty - znowu petarda.. Trudno dyskutować z gustami, ale mam wspólny z Barackiem Obamą;) ponoć zostawiał inne zajęcia, by obejrzeć od razu cały sezon - też tak robię;)
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Jakie fajne Raszpelki :D:D:DxDxDxDxD

    QueenOfSaigon ( Ewa?)

    Miałam zamiar obierać ziemniaczki, a moja córcia krzyczy, że dzisiaj dzień dziecka i nie robimy obiadu, ja cię kręcę, totalna laba, nie ma co, biorę się jeszcze trochę za sianie marchewki i sałaty na zarobek, o dziwo jeszcze schodzi. Miłej niedzieli wszystkim.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2016
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie :)
    parnota i we Wrocławiu, nie chce się nawet z domu wychodzić...śniadanie nabiałowo...na drugie śniadanie, lody i kawa...na obiad standard, kurak - ja z ryżem, ślubny z ziemniakami i do tego mizeria...

    witamy na ławeczce Patryczka :)

    miłego dnia :)
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  9. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Tak, tak, mam na imię Ewa, także możecie po imieniu się do mnie zwracać :)

    Och, się objadłam, ledwo się ruszam. Hihihiihihi
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Miło mi, ja jestem Ala. Teraz siedzimy przy kawce a potem na podwórko na ławeczkę posiedzieć i ostatnie promyki letniego słoneczka łapać.
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  11. QueenOfSaigon

    QueenOfSaigon Młodszy ekspert

    Witajcie wieczorkiem Raszpelki.
    Poszalałam i przychodzę tu do was z kiełbaską z grilla. Któraś z was reflektuje? :) :) :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ewaawe lubią to.
  12. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam wszystkich znanych i nieznanych :inlove::)

    Właśnie wróciłam z pikniku lotniczego i jestem padnięta ale pogoda dopisała nawet się spaliłam na raczka nieboraczka.
    Teraz czas na SPA i do łóżeczka lulu do podusi się przytulić, do jutra
    papa wszystkim
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja po pracowitym weekendzie wpadłam powiedzieć dobranoc. Mam z marchewki i sałaty + 30.000.000 Teraz trzeba będzie w wolnym czasie uzupełnić zapasy w stodole bo zostały pustki, ale to w tygodniu, chyba nie będzie zaraz potrzebna marchew i sałata. Życzę dobrej i spokojnej nocki.
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego poniedziałku życzę [​IMG] W nocy była burza i teraz jest czym oddychać :D:D
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  15. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)

    dziękuję Danusi za kawusię, w realu też już wypita...

    u nas jeszcze ciepłota, burze i deszcze zapowiadają dopiero po południu...trzeba będzie jakoś wytrzymać do tego czasu...

    miłego i chłodnego dzionka życzę :)
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelki.
    U nas też już gorączka. Ale w pracy miły chłodek i nawet mało papierzysków. Pełne zaskoczenie. xD
    Trzeba marchewę siać , bo nadal schodzi na targu. Do tej pory nie miałam zbytnio czasu zarabiać więc dzisiaj ile się da. :)
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki Danusiu za kawkę. U mnie trochę w nocy pokropiło i troszkę się ochłodziło, powiewa przyjemny wiaterek. Wczoraj wieczorem się na niebie błyskało, ale ulewnej burzy nie było. Za chwilę wybieram się do lekarza, muszę pooddawać dokumenty poszpitalne i zapisać leki. Życzę miłego dzioneczka.
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej Raszpelkowo..u mnie nadal parno i zbiera się na coś.. ale nic nie spada, noc była bardzo ciepła i kropelka deszczu nie spadła, pomimo szumnych zapowiedzi i ostrzeżeń przed ulewami..:pSkróciłam do minimum pobyt poza domem, w domku mam przyjemny chłód i konczę maraton z Underwoodami;)xD Oczywiscie w przelocie sprzątnęłam chatę, uprałam, zakupy w lodówce, obiad na stole..tylko zmywanie mi odpadło, bardzo mnie to ucieszyło i zaraz "dobejrzę" końcówkę sezonu.. wciągnęło mnie tym razem na maxa. Pozdrawiam serdecznie, do potem
     
    Alicjanastka, Anetta41 oraz ewaawe lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja tylko na chwilę, bo QueenOfSaigon mi nie wyjaśniła, chociaż ją się pytałem:( Co prawda zrezygnowała z moich usług (strasznie niecierpliwa chyba:D), ale i tak jej zrobię komplecik:) Co to znaczy "Raszpelkowa sygnatura"??? Proszę o konkrety, bo dopiero się uczę8) Tersea - u mnie chwilę popadało (pokropiło raczej) i znowu duchota:(
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    U nas niestety
    nic nie zapowiada by padało choć zapowiadali burze z gradem nawet ale jakoś nic z tego.
    W końcu po pracy w domku,trochę odpocznę i kawkę wypiję na spokojnie.

    Tomek może ta "Raszpelkowa sygnturka" to jakiś zawsze zwierzaczek jest z tego co zauważyłam;)

    Zapraszam na deserek ciepłym popołudniem [​IMG]

    Pa pa
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.