Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w ten świąteczny poniedziałek i zapraszam na kawusię i małe śniadanko.


    [​IMG]
     
    Anetta41, ewaawe oraz ja-nina7 lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i miłego dzionka :D:D Alu, dziękuję za kawkę i śniadanko !!!!!
     
  3. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam babeczki z ławeczki ...śniadanko wyborne...kawa zapachem nęci nos lece zrobic następną to już trzecia..u nas słonecznie ale wiaterek chłodny...mam ochotę na długi spacer szkoda że nie mam już psa....
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ewaawe lubią to.
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Babeczki z ławeczki. Ziele poświęcone, obiadek zjedzony
    . Czas na kawusię,:)
    U nas też chłodny wiaterek, a niby lato.:sleepy:
    Po południu chyba na jagody się jeszcze wybiorę, bo wczoraj widziałam takie ładne, że szkoda zostawić. :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ewaawe lubią to.
  5. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Tak się za wami stęskniłam [​IMG] i mam nadzieję że częściej będziemy się spotykać.
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz tersea51 lubią to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też mamy taką nadziejęxD Cześć Raszpelkowo.. dziś spędziłam sporo czasu z laptopem, niestety na farmę czasu ciut brakowało.. ale jest wieczór, zrobiłam , co zaplanowałam.. i tak siedzę w domku, bo święto, i jeszcze ciut nieruchawa jestem- to przy okazji przeczyściłam gruntownie zaległości:)Pracować fizycznie nie wypadało, ale szare komórki nie wymagają ruchu i nie robią hałasuxD;) Mam nadzieję, że niedługo częściej i na dłużej zaczniemy przysiadać na ławeczce, a teraz buziaczki i spadywuję;)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ewaawe lubią to.
  7. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    szare komórki nie wymagają ruchu i nie robią hałasuxD;)

    Lepszego hasła nie słyszałam już dawno, :pxD:D
    Jakoś tak mi trochę czasu brakowało a raczej nie potrafiłam sobie go dobrze zagospodarować, wiecie jak człowiek dawno się nie uczył to szare komórki bardzo się lenią i robią wiele ale to wiele hałasu w postaci bólu głowy. :cry:
    Tak mi się wydawało ale jak się okazało to nie nauka tylko choroba którą wykryłam na czas i teraz tylko leczyć tabletkami a jak nie to potraktujemy chemia i zlikwidujemy. grunt to uśmiech na twarzy ;):)i nie martwić się na przyszłość:cry::(
    ale do tego musiałam dorosnąć bo chyba byłam za maluśka.

    Więc życzę spokojnych snów moje kochaniutkie i pa pa do rana
     
    Alicjanastka lubi to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i miłego dnia [​IMG] Tereniu, tego jeszcze nie słyszałam !!!!!!
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  9. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelkowo.
    Miłego dnia życzę pomimo wszystko. :)[​IMG] A kawusię zabieram, ciastkiem mogę się podzielić. xD
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wtorkowo Na dworze wiatr chłodny brr.... , ale świeci słoneczko, może później będzie trochę cieplej. ewaawe (Ewa) zdróweczka życzę, głowa do góry, będzie dobrze. Każdą z nas ostatnio coś dopada, ale wiara czyni cuda i uwierz, że będzie dobrze. Pozdrawiam całe Raszpelkowo i życzę miłego, słonecznego dzionka. Aj bym zapomniała, Danusiu dzięki za kawkę.


    Dziewczynki, krótko, goło i wesoło :), po szpitalnie z samą odżywką :)



    • [​IMG]
    i znowu coś mi nie wyszło z tym zdjęciem..........​
     
    Ostatnie edytowanie: 16 sierpnia 2016
    Anetta41, ja-nina7 oraz ewaawe lubią to.
  11. ewaawe

    ewaawe Młodszy ekspert

    Witam
    Alicjo śliczne masz te paznokietki jak z najlepszego salonu kosmetycznego coś pięknego ;).
    A dzień był bardzo ładny i dopiero po południu słoneczko się schowało. ale się udał. Byłam w pracy kawkę z wami poranną wypiłam ale w pracy nie mogę się logować bo trza pracować , ale wieczorne ziółka na dobry sen mogę zaproponować.
    A codo mojego samopoczucia to zaczęłam wychodzić z założenia na każdego przyjdzie kryska, przyjdzie kryska na Matyska staram się żyć tak by nie żałować możne choć część mi się uda i będę [​IMG]

    pa pa a tu są ziółka [​IMG] pa pa
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ewa pazurki z żurnala hi, hi, hi..........:):DxD to ci dopiero. Teraz dam im odpocząć od lakieru hybrydowego a córci ode mnie xD. A gdzie to się podziały wszystkie Raszpelki ??? Wszystkim obecnym i nieobecnym życzę spokojnej nocki i kolrowych snów.

    [​IMG]
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam, witam i zapraszam na ławeczkę [​IMG] Pięknego dnia życzę !!!! Dziewczynki gdzie jesteście :cry::cry::cry::cry:
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  14. jolcze5817

    jolcze5817 Forumowy żółtodziób

    Witam wszystkie panie 50+.Ja również nalarzę do tej grupy wiekowej.Nazywam się Jola.W grę gram od niedawna,ale miło by było czasem z kimś pogadać.Widzę że Wasze forum jest naprawdę fajne tylko widzę że wpisy stare,więc nie wiem czy nadal tu się spotykacie.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dzionka:):):)
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jesteśmy codziennie na ławeczce !!!! Ala real bywa zaborczy !!!! Witam nową Raszpelkę i zaglądaj do nas kiedy tylko masz czas !!!! Ja mam na imię Danusia ze Szczecina !!!!
     
    Anetta41, ewaawe oraz Alicjanastka lubią to.
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelki i Jolę nowuśką.
    Jakie tam stare, ciągle ktoś się pojawia, tylko, że z uwagi na lato niektórzy mają ciekawsze zajęcia. Ale nieraz jest tłoczno.:)
    A że przyjemnie z kimś pogadać przy grze to racja. Gdyby nie forum to ja na przykład już dawno chyba przestałabym grać. :)xD
    A się kurna nie przedstawiłam nawet Mariola jestem.:pxD
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki Stare ;) no nowiuśką JolęxD. Jakie tam stare wpisy, codziennie któraś zajrzy, czasami się nie uda jak to w realu, ale nasza ławeczka pojemna jest i trochę nas tu gromadzi a i Ty się również na niej zmieścisz xD. Dziewczynki dzisiaj zmykam na przejażdżkę, do córci na budowę. Rano popadało, mąż nie ma co robić bo drewno zmokło, więc dzisiaj odpoczywamy. Miłego dzionka życzę.
    Oj sorki, bym zapomniała podziękować Danusi za kawkę i pyszne śniadanko :p.
    Sorry, Ala jestem xDxDxD.


    Gdzie Wy dziewczynki się podziewacie ??? Życzę dobrej i spokojnej nocki.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2016
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia [​IMG] Za oknem szaro i pada deszcz :cry::cry:
     
    Anetta41 i ewaawe lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie również pada deszcz i chłodno. Danusiu dzięki za kawkę i ciacho. Byłam na zdjęciu szwów, jeden był tak brzydko zawiązany, głęboko, ale wylazł, trochę krwi poleciało, no cóż do wesela się zagoi :). Ja kończę kawkę. Miłego dzionka życzę.
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam pięknie Raszpelki ("Stare" i "Nową" Jolę) oraz Raszpelkowo..Troszkę mniej mnie tu, ale zawirowania różne powodują, że klawisze mnie w paluszki gryzą.. dziś poprawiłam sobie humor i mam zrobione stópkowe pazurki, na kolorek, który Wam się spodobał - pomiędzy śliwką a powidłami.. Mamuś mi troszkę z sił opada i tak ogólnie jest do bani. Ale będzie lepiej, bo musi być i basta.
    ...................
    Jutro znowu mamy wypadać z kasy i kupować sadzonki, przydatne tylko do jednej misji.. mam to w nosie, bez tych drzewek da się żyć, a jeżeli jeszcze za parę miesięcy będę grać, to owoce kupię na targu..jak będę chciała misję zrobić.. a jak nie, to nie..Spadam, Kobitki..