Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę. U mnie też pięknie słoneczko świeci, niech nie pada, bo drewno po ostatnich deszczach przeschło to małżonek powoli wozi i układa w piwnicy, a jak zamoknie to znowu się odwlecze. Poczytałam OO. Do globalnego ogromną równowartość w SG tych zwierzątek chcą. Życzę miłego, słonecznego dzionka.
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Nareszcie pierwsze złoto - nasze super dziewczyny na koncówce włączyły turbodoładowanie, zostawiły w tyle Brytyjki i usłyszymy wreszcie mazurka, cos pięknegoxD
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Pochodziłam dzisiaj trochę, zeszłam do mamusi, posiedziałam tam dobre 2 godzinki. Tak wszytko ok. tylko noga spuchnięta. Śmiesznie wyglądam bo jedna normalna a druga balon, ale mam nadzieję, że niedługo to minie, bo nie mogę nic na nogi założyć, nawet kapeć ciasny. Też się cieszę, że mamy pierwsze złoto.
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Witajcie , nie musiałam popijać meliski i % - wszystko ok. :)
    Mam nadzieje ze powracam do " żywych"...
    Sorki , mnie mniej i coraz mniej / niestety nie na wadze/
    Dzięki Wam jeszcze jestem , dziękuję że Wy Jesteście.
    Dobrej nocy :)
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] U nas nie pada ale zrobiło się bardzo chłodno :cry::cry: Przypominam dzisiaj zaczynamy event :wuerg::wuerg:
     
    Anetta41, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  6. zullus

    zullus Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś może mnie oswiecić jak dostać narzędzia np wiertarka do rozbudowy menażerii ???
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2016
    Anetta41, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Anetta41, Alicjanastka oraz ja-nina7 lubią to.
  8. zullus

    zullus Forumowy żółtodziób

    Alicjanastka i ja-nina7 lubią to.
  9. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dziś witam na sportowo ...event zaczęty ...zimno się zrobiło to szok po takich słonecznych i gorących dniach ..
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  10. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Przytelepałam się powiedzieć Wam dobranoc..Dziś ogarniałam chatę w tempie żółwia.. ale się zaparłam i sprzątnęłam, a co..a teraz mam tylko jedno w głowie -sen..oby nadszedł. Pa Raszpelki
     
    Anetta41, ja-nina7 oraz Alicjanastka lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej soboty życzę [​IMG]
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki. Danusiu dzięki za kawkę. Chyba trochę się przeforsowałam tym chodzeniem i postanowiłam trochę więcej leżeć i ćwiczyć na leżąco, żeby nogi nie obciążać, ku mojemu zadowoleniu opuchlizna schodzi, jest jeszcze spuchnięta, ale nie taka olbrzymia jak 2 dni temu. Życzę wszystkim dużo zdrówka i miłej soboty, :):DxD.
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  13. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam sobotnio ...event skonczyłam aż nie do wiary ale nie mam jeszcze nagród...poczekam!dziś ja sie biorę za chałupkę trzeba tu i tam coś nie coś ogarnąc..szybkiego powrotu do zdrowia Alicjo..
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Nineczko. Chyba nagrody nam dopiszą za kilka dni, jak się skończy event (data), więc przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, a szkoda, bo pnącze by mogło już pracować :p, buziaczki :D
     
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  15. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Jasne że mogło by już pracowac ... Alicjo,nie powiedziano Ci w szpitalu byś nogę trzymała wyżej i chłodnym kompresem okładała
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Nie kochana, nic mi nie mówili, wczoraj trzymałam pół dnia na dwóch poduszkach na leżąco i opuchlizna znacznie zeszła. Dzisiaj wybrałam się do kościółka, co prawda córka nas zawiozła, ale kolano trochę bolało, jeszcze bez proszków przeciwbólowych się nie obejdzie. Dobranoc Raszpelki, miłej nocki.
     
    ja-nina7 lubi to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłej niedzieli życzę [​IMG] Tereniu , wielkie dzięki za SP :inlove::inlove: Upiekłam ciasta według Waszch przepisów - pychota , bardzo dziękuję :D:D Mam strasznego doła bo moja przyjaciółka pomału odchodzi !!!!!!!!!!!!
     
    ja-nina7 lubi to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu dziękuję za ciasto i kawusię. Przykro mi z powodu przyjaciółki, współczuję. Tereniu jeszcze raz dzięki za pakieciki. Życzę wszystkim pięknej i słonecznej niedzieli.
     
    ja-nina7 lubi to.
  19. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam Was babeczki z ławeczki w niedzielny czas...ja dziś leniuchuje robiąc sobie dzień relaksu na całego!
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Danusiu przytulam bardzo mocno...
    ............................

    Dzięki za kawę i co nieco.. Pomału przestaje mnie atakować znienacka ból i wraca mi chęć do życia, tak się to u nas przeplata, niestety. Buziaczki i do potem.
    PS A ciasto naprawdę jest dobre, cokolwiek dasz do środka..