Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    wielkie dzięki za te lodziki, ja ten ze środka wybieram, na mój gust to pistacjowe, moje ulubione :)

    czytam o evencie i chyba zrobię jak ostatnio, nasieję badyla, zrobię paliwo, a potem będę podpatrywać jak inni mądrzejsi to robią...
     
    Anetta41 lubi to.
  2. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witaj Alicjo w somsiadach. Zaproszenie potwierdzone, a kawusia bedzie rano, bo teraz to chyba lepiej herrbatkę.

    [​IMG][​IMG]:)
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, Ninka wróciła po urlopie ;), ale straciła wszystkich sąsiadów, Miłego wieczorku idę kisić ogóreczki.
     
    Anetta41 lubi to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum


    Też wybrałam lody pistacjowe.. Dzięki. Witam pięknie Raszpelkowo i Raszpelki.. upał , a właściwie ten wilgotny upał, jak w wietnamskiej dżungli, załatwia mnie na perłowo.. w domu chodzi klima, więc jako tako, ale musze wychodzić po zakupy, na zlecenia.. teraz wyłączyłam ustrojstwo, bo nie temperatura mnie załatwia.. i siedzę z mokrymi włosami, narazie dobrze jest.. Ewent robie tak jak Grażynka: - nasieję badyla, odpalę kasztanka na wypadajki, a potem zobaczę, jak robią mądrzejsi odemnie;)xD i bezczelnie plagiat zrobięxD.
    Zwiewam do łóżka z książką, do jutra
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Ja chyba też pojadę po najprostszej linii, zobaczę jak nasieję roślinki, no i jak będzie z wypadajkami, to ukręcę jakieś paliwko i zobaczymy??? Życzę spokojnej nocki i słodkich snów. Dobranoc.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2016
    Anetta41 i ja-nina7 lubią to.
  6. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich wieczorowo po przymusowym urlopie...miło widziec że nic się nie zmieniło na forum..mam pusto w sąsiadach idę kogoś zaprosic..do miłego babeczki...
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Powodzenia Nineczko :)
     
  8. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dzięki serduszko! już zamówiłam ogórki skusiło mnie to co dziś robiłaś..ja w czwartek będę to robic..!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i pięknego dzionka życzę [​IMG] Nineczko witam po długiej nieobecności !!!!
     
    ja-nina7, Anetta41 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w piękny słoneczny dzionek. Danusiu dzięki za kawusię i ciacho :p. Wypiję kawkę i zmykamy na zakupy, muszę się przed szpitalem trochę obkupić, ale takie duperelki bo wszystko właściwie mam, kupię tylko malutkie pojemniczki na krem, szampon, płyn do kąpieli, żeby takich dużych nie wozić, no i zobaczę co jeszcze mi tam w oko wpadnie. Miłego dzionka życzę.
     
    ja-nina7 i Anetta41 lubią to.
  11. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry kawkę popijam a ciachem się zachwycam i te malinki...chyba wyskoczę do cukierni....
     
    Anetta41 lubi to.
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Poszło zaproszenie od żabci. :)xDxDxD
    Zapraszam na czarnulke.[​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]xD
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)

    wszystkim Raszpelkowym solenizantkom Aniom, Haniom i Mireczkom życzę

    Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość
    Radości, by uśmiech nie znikał z Waszych twarzy
    Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia
    Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu
    Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia
    Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...

     
    Alicjanastka, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum


    Hej JaneczkoxDCieszę się, że już jesteś po "urlopie"..A ciasto ostatnio piekę sama, dwa razy pod rząd z przepisu Ali, bo szybciutko się robi.. Dziś też mnie nosi na słodkie raczej , a nie konkrety, więc zaserwuję na obiad zupę wiśniową z goździkami i cynamonem i jeszcze rogaliczki upiekę.. też po najmniejszej linii oporu, z gotowego ciasta francuskiego, posmaruję nutellą i do środka pójdzie do jednych kawałek banana, do innych morelka z wisienką ( wzmocnioną, bo z nalewki);)Zastanawiam się na konfiturą z żurawin - też mogłyby pasić.. No nic, wracam do realu, pozdrawiam serdecznie, Danusi dzięki za trzymanie nas w kupie - gdyby nie zapach Twojej kawy - to kto wie, gdzie nas by poniosło..xD;).
    Aniu - wszystkiego naj, naj, najlepszego..szczęścia i zdrówka i nieustającej pogody ducha..
     
    Alicjanastka, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dla wszystkich solenizantek [​IMG]
     
    Alicjanastka, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.
  16. ja-nina7

    ja-nina7 Chodząca legenda forum

    Dzięki kochanienkie...za to i owo...ogólnie za to że jesteście ...mam jeszcze dużo do zrobienia w realu więc dobranoc i do jutra!
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i miłego dzionka [​IMG]
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  18. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    miłego i słonecznego dnia Wam życzę
    oraz pozdrawiam
    Danusiu jak udało się ciasto?
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Anetko dzisiaj je będę piekła !!!!!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczęta. Wczoraj po zakupach byłyśmy padnięte, wiecie jak to z trojgiem dzieci robi się zakupy, a pogoda była taka, że żar się z nieba lał. Dzisiaj chyba powtórka. Muszę jeszcze zrobić xero jednego wypisu ze szpitala, przeprać trochę (odświeżyć) koszulek nocnych i zbierać na kupkę co potrzeba zabrać. Trochę polatałam tym samolotem, ale źle bo ominęłam SP, nie umiem, a niech to, ale to nic. Buziaczki i miłego dzionka :)
     
    122qwazi, ja-nina7 oraz Anetta41 lubią to.