Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki. Dzięki Danusiu za kawusię w realu też popijam. Pnącze odpalone i złote banany wzięte i SP trochę, a co dalej sie zobaczy ile będzie robaczków, posiałam cebulę, mamy jeszcze 2 dni i niecałe 4 godzinki, więc coś tam uda się zdobyć. Miłego dzionka życzę i powodzenia.
     
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  2. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich
    Danusi za kawkę i ciasteczko dziękuję,w realu też piję kawkę.
    Ja może jutro odpalę pnącze,jakoś mi ten event idzie małymi kroczkami.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
     
    122qwazi i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobrej nocki życzę wszystkim. Jutro wyjazd do szpitala z mamusią na kontrolę, będę pewnie późnym popołudniem bo to daleko.


    [​IMG]
     
    122qwazi i Anetta41 lubią to.
  4. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Witam serdecznie Raszpelki i nie tylko ...stęskniłam się za Raszpelkowem, ale dziś wieczorkiem też wpadam na króciutko by życzyć kolorowych snów.. zaraz zmykam. Ewent zrobiony po łebkach, pnącze chodzi i 2 bananki oraz SP wzięte, resztę olewam, podwójne itemy mnie nie rajcują, chmj sobie sama ugotujęxD;)..Dobrej nocki, Kochane moje:)
     
    Alicjanastka, Anetta41 oraz 122qwazi lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam zalatane Raszpelki [​IMG]
     
    Alicjanastka, Anetta41 oraz 122qwazi lubią to.
  6. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam :)
    [​IMG]
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę. Próbowałam rano się dostać na forum żeby powiedzieć dzień dobry i, że wyjeżdżamy do szpitala, ale było u mnie napisane, że witryna nie odpowiada, no i trudno pojechałyśmy. Wszystko w porządku u mamusi i leczenie zostało zakończone. Miłego dzionka.
     
    Anetta41 lubi to.
  8. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich
    Alu to dobrze że wszystko jest ok:):)

    rano udało mi się na chwilkę wejść na farmę zebrałam z pól goździki i dostałam się do pnącza i koniec
    nie mogłam przejść z planszy na inną planszę,jak się wylogowałam to już nie mogłam się zalogować.
    pozdrawiam wszystkich i życzę miłego popołudnia :):)
     
    Alicjanastka lubi to.
  9. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    witam :)
    u mnie rano też były problemy z wejściem na farmę...ale jakoś udało się i melduję, że event skończony i pnącze działa...

    a teraz na koszmarne roślinki się szykuję...

    miłego dnia życzę :)
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, z tego wszystkiego zapomniałam o pełni, z eventu udało mi się zgarnąć prawie wszystko, zostało tylko 11 morszczynów z PD i sianogroszami, to już niepotrzebne, ale posiałam na noc cebulę to rano jeszcze coś tam wezmę, smętny ten event, nie przypadł mi do gustu bo rozwlekły a nagrody słabe, wg mnie, no nic, nie będę narzekać, uciekam i życzę dobrych i spokojnych snów.
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry Raszpelki [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Wszystkim. Danusiu gratulacje z powodu awansiku i dzięki za kawkusię. Event wykonany, po środku statku buja się kilka morszczynów, zostaną na rozsiew xDxDxD. Słoneczko od rana pięknie świeci :D:D, miłego dzionka życzę.
     
    Anetta41 lubi to.
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Danusiu - serdeczne gratulki za skok wzwyż!!!xD;) Piękne słoneczko u mnie też od rańca, aż miło, bo upału nie ma ..pranie dynda na balkonie, chałupka ogarnięta i wpadam na farmę... u mnie też smętnie się kiwają wodorosty, ale nie mam zamiaru ich zbierać, straszydełka posiałam dopiero wczoraj późnym wieczorkiem, nie szkodzi, coś tam zawsze przybędzie. Do potem Raszpelkowo, jeszcze muszę wziąć wózeczek zakupowy , bo mnóstwo rzeczy w domu zaraz zabraknie.. a nie znoszę gdy sięgam po potrzebne - a tu zonk:p:p Pewnie po bidzie w stanie wojennym i kartkach mi tak zostało..dbanie, by drobny żelazny zapas w domu był, narazie
     
    Alicjanastka i Anetta41 lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, udało mi się zrobić cały event, chciałam spróbować czy to się da z samą wodą i kupą, ciężko, ale się dało. U mnie upał tzn.28 st.
    pranie już wyschło na wiór, delikatny wietrzyk powiewa. Tereniu ja też lubię mieć jakiś zapasik w domku, a nie jak czegoś potrzebuję to biegać do sklepu. Milutkiego dzionka życzę.
     
    Anetta41 lubi to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Przyniosłam ciasto z rabarbarem [​IMG] Sama piekłam !!!! Może macie sprawdzony przepis na takie ciasto z rabarbarem !!!! Te co upiekłam nie wyszło najlepiej !!! A przepis wzięłam z internetu !!!!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  16. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    Danusiu jeżeli chcesz to mogę podać Ci przepis na ciasto rabarbarowe z truskawkami
    piekłam te ciasto nawet jest dobre,pozdrawiam wszystkich
     
    Alicjanastka lubi to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Danusiu za ciasto, kruche, wygląda apetycznie, a jesli coś nie wyszło to i tak smaczne, lubię z lekkim zakalcem :pxD. Po ciężkiej pracy na wraku, usuwając morszczyn zdarłam paznokcie i poszłam do córci zrobić nowe, chyba już ostatnie bo do szpitala ponoć nie można, a potem pewnie od razu nie da się siedzieć tyle żeby zrobić pazurki. Miłego wieczorku wszystkim życzę.



    [​IMG]
     
    Anetta41 lubi to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    zakalca nie ma ale nie wyrosło !!!! Anetko jak łatwy przepis to dawaj !!!!
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    To i tak dobre, ja kiedyś podawałam tutaj na kruche z owocami, zawsze wychodzi i aż w ustach się rozpływa do rabarbaru też by pasowało. Gdzieś tu u nas w Raszpelkowie jest ten przepis, ale nie pamiętam kiedy to było, trzeba by poszukać.


    Danusiu znalazłam post 5140
     
  20. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Danusiu - ja najbardziej lubię właśnie takie ciasto jak Twoje!!! Dużo owoców i kruszonki, mniej spodu;)xD A Ali pazurki córcia zrobiła perfekcyjnie!! Zawodowa kosmetyczka nie zrobi równiej i ładniej, naprawdę . A co do szpitala, to nie wiem jak na ortopedii podchodzą do kwestii zrobionych pazurków, jak mnie swego czasu składali i gipsowali, nie miałam umalowanych..
    ....................
    Buziaczki na noc , moje miłe
     
    Anetta41 i Alicjanastka lubią to.